برگزاری مانور امداد ونجات ، اطفاء حریق و نشتی گاز کلر در تصفیه خانه آب شرکت آب وفاضلاب مراغه

به منظور مقابله با نشتی گاز کلر و حفظ آمادگی پرسنل در بروز هرگونه تهدید و یا نشتی گاز کلر در تاسیسات   گند زدایی ، مانوری با حضور مدیران و کارشناسان شهرهای سراب ، هشترود ، میانه ، اهر و بستان آباد ، مدیر عامل ومعاونین و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب ، مدیر محترم دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و کارشناسان مربوطه شرکت آبفای استان ، مدیر محترم دفتر ایمنی بهداشت  و محیط زیست شرکت آبفای استان ، و سازمان های مرتبط با مدیریت بحران ، شامل اکیپ های از سازمان آتش نشانی ، هلال احمر ، و اورژانس ۱۱۵ شهرستان ویزه مراغه به میزبانی شرکت آب وفاضلاب مراغه در تصفیه خانه آب مراغه برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی و آ موزش همگانی شرکت آب وفاضلاب مراغه ، این مانور در روز پنج شنبه مورخ ۲ شهریور ماه مصادف با اولین روز گرامیداشت هفته دولت راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح در تصفیه خانه آب شرکت برگزار شد . درابتدای این مانور مهندس صدیقی ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان پرتلاش و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت رجائی و باهنر ، ضمن خیر مقدم گویی به حضار در سخنانی به اهداف برگزاری مانور نشتی گاز کلر و امداد ونجات پرداختند و هدف از آن را حفظ آمادگی پرسنل شرکت آب وفاضلاب مراغه جهت اطفائ سریع نشت گاز کلر در بحران های ناشی از بلایای طبیعی و آشنایی پرسنل و سایر نهادهای مرتبط با این گونه اقدامات علام نمودند که در نهایت با همکاری و هم افزایی نهادها و سازمان های مرتبط و ذیربط عواقب ناگواری ناشی از نشت گاز کلر به کمترین  میزان ممکن برسد .

در ادامه این مانور مهندس نصیرپور  مدیر دفتر  ایمنی بهداشت و محیط زیست شرکت آبفای استان و مهندس برادران باقری کارشناس محترم بهره برداری آب تبریز و مدیر عامل محترم شرکت شالوده آب در سخنانی به ابعاد انتشار گاز کلر و راههای مقابله با نشتی آن در تاسیسات و مخازن و تصفیه خانه ها اشاره کردند . بعداز اتمام کارگاه آموزشی ، شرکت کنندگان در این مانور در محل مانور حضور پیدا نموده و بصورت عملی نحوه مواجه با نشتی گاز کلر انجام شد و با سناریوی نشتی و اطفاء حریق بصورت عملی آشنا شدند در این عملیات با انجام نشتی و مسمومیت  مصدوم فرضی مسائل  مربوط به اطلاع  رسانی از طریق سامانه کلر زنی و پرسنل مربوطه و همچنین حضور اکیپ های امدادی در محل و نیز نحوه کمک رسانی به فرد آسیب رسیده و احیای آن تا زمان رسیدن اورژانس مورد ارزیابی قرار گرفت . لازم بذکر می باشد سیستم فول اتوماتیک تزریق گاز کلر مجهز به خنثی ساز هوشمند برای اولین بار در سطح استان در این شرکت ودر تصفیه خانه آب مراغه نصب و به بهربرداری رسید.

مهران نیکزاد

مهران نیکزاد

سمت: مدیرعامل

رشته تحصیلی: مهندسی مکانیک

تحصیلات: کارشناسی ارشد

سابقه کار: ۲۸ سال

 

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – آلفا :
دارای قابلیت تزریق گاز کلر از صفر تا ۴ کیلوگرم در ساعت می باشد. جهت استفادهدر تصفیه خانه ها، مجموعه های ورزشی، کارخانه های صنعتی و… می باشد.

باشگاه مشتریان

باشگاه بزرگ مشتريان شرکت شالوده آب، محل گرد آمدن هزاران مصرف كننده محصولات شالوده آب، جهت برخورداري از تسهيلات متنوع و جذابي است كه اين شركت براي مصرف كنندگان محصولاتش فراهم نموده است. شما مي توانيد از مزاياي عضويت در اين باشگاه شامل شركت در قرعه كشي‌هاي دوره اي و اخذ تخفيفات مختلف در خريدهاي بعدي بهره مند شويد.
اعضاي باشگاه از مزاياي زير برخوردارند:
شركت در قرعه كشي هاي دوره اي
اخذ تخفيفات مختلف درخريدهاي بعدي
برخورداري از هداياي ويژه اعضاي وفادار باشگاه
شرايط عضويت در باشگاه:
با خريد حداقل يكي از محصولات شرکت شالوده آب عضو باشگاه مصرف كنندگان مي شويد.

ویژگی ها
واحد پشتیبانی فنی

بررسی و رفع ایراد پایان کار نیست، بلکه آغاز یک مسیر طولانی جهت اطلاع رسانی به سایر نمایندگی ها در راستای پایین آوردن زمان تعمیرات و افزایش رضایت مندی مشتری می باشد. واحد فنی و پشتیبانی همچنین موظف به اطلاع رسانی ایراد به شرکت شالوده آب جهت رفع ایراد از مبدا بوده تا در نهایت در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان گام بردارد.
کارشناسان واحد پشتیبانی فنی با بهره گیری از جدیدترین آموزشهای شرکت شالوده آب و دسترسی به آخرین اطلاعات تعمیراتی، همواره در تلاشند تا مناسب ترین راهکار تعمیراتی را جهت رفع ایراد به نمایندگی ها اعلام نموده و کارشناسان و پرسنل فنی نمایندگی­ها را تا رفع ایراد راهنمایی می­نمایند.
با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی، این شرکت متعهد می گردد در صورت عدم رضایت مشتریان بدون درخواست هرگونه و جهی نسبت به عودت دستگاههای خود اقدام می نماید . در ضمن کلیه محصولات شالوده آب دارای یکسال گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

گارانتی

گارانتي، تعهد و قبول شركت شالوده آب مبني بر پوشش ايرادهاي ناشي از طراحي و ساخت دستگاههای کلر زن (ایرادهای کیفی) براي يك دوره مشخص مي باشد كه در صورت بروز هرگونه مشكل در اين دوره تمامی ايرادات ناشي از توليد (ایرادات کیفی) طبق الزامات ارائه شده در دفترچه گارانتی در چارچوب قوانين گارانتي شركت شالوده آب برطرف خواهد شد. پروسه های گارانتی مطابق دستورالعمل های گارانتی بوده و کاملا با آیین نامه حقوق مصرف کنندگان مطابقت دارد. کلیه محصولات شالوده آب دارای یکسال گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

قطعات و لوازم جانبی

در تجارت امروز با توجه به تنوع محصولات در بازار از دیدگاه مصرف کنندگان، پشتیبانی از کالاها (گارانتی و خدمات پس از فروش) بعد از خرید مهمترین ملاک انتخاب می­باشد. این مهم تنها با خدمات پس از فروش مناسب و استفاده از قطعات یدکی مطمئن محقق خواهد شد. در صنعت تجهیزات گند زدایی و فاضلاب یکی از مهمترین معیارهای پشتیبانی تجهیزات، تأمین به موقع قطعات، در اسرع وقت و با کیفیت عالی می­باشد.
حال از آنجایی­که تشخیص قطعات اصلی از غیر اصلی توسط مشتریان به سختی امکان پذیر است، در راستای حمایت از حقوق مشتریان، شرکت شالوده آب توصیه می­نماید جهت اطمینان از دریافت قطعات اصلی، فقط به نمایندگی های مجاز شرکت و دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.

شرکت دانش بنیان

این شرکت دانش بنیان ازپیشروان تکنیک سیستمهای گندزدایی با کلروتولید کننده سیستمهای کلرزنی و الکترولیز نمک درایران می باشد.
مشاهده

تولید کننده برتر

شرکت شالوده آب با سابقه درخشان خود در۷ دوره متوالی از نمایشگاههای بین المللی صنعت آب و فاضلاب به عنوان تولید کننده برتر شناخته شده است.
مشاهده

کلریناتور گازی – گاما

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – گاما :

این کلریناتور توانایی تزریق گاز کلر با ظرفیت بالایی به میزان ۲۰ و ۴۰ کیلوگرم درساعت را دارا می باشد. ازجمله مزیت های آن می توان به مقاومت مطلوب دربرابر فشاربالا وخورندگی گاز کلراشاره نمود.

کلریناتور گازی – بتا

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – بتا :

دارای قابلیت تزریق گاز کلر از ۵ تا ۱۲ کیلوگرم در ساعت می باشد.مانند سایرکلریناتورهای تولیدی این شرکت قابلیت نصب مانومتر دیافراگم دار را جهت نمایش فشار گاز کلر درکلریناتورخط تزریق دارا می باشد.

کلرزن مایعی دومخزن – کوهرنگ

معرفی تجهیز کلرزن مایعی دومخزن – کوهرنگ:

این سیستم به دو صورت تک مخزنه و دو مخزنه به همراه شاسی، دوزینگ پمپ دیافراگمی با بدنه ساخته شده از جنس آلومینیوم آلیاژی ، مجهز به هد و نازل از جنس U.P.V.C مقاوم در برابر گازکلر طراحی و ساخته  شده است. این سیستم توانایی تزریق گازکلر تا ۴۰ لیتر بر ساعت را دارا می باشد.

مانومتر دیافراگم دار

معرفی تجهیز مانومتر دیافراگم دار :

برای اندازه گیری فشار خطوط گاز و فشار ورودی به کلریناتور استفاده می گردد در مقابل خورندگی گاز کلر کاملا مقاوم می باشد.

کلریناتور گازی – امگا

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – امگا  :

این سیستم به نحوی طراحی شده که توانایی تزریق گاز کلر را به صورت همزمان به دو خط مجزا داراست، به طوری که قادر است گاز کلر را به یک خط با ظرفیت ۲۵۰ گرم برساعت و خط دیگر با ظرفیت ۲۰۰۰ بر ساعت تزریق نماید.

شیرآلات قابل تنظیم

معرفی تجهیز شیرآلات قابل تنظیم:

در مدل های دیواری، خطی و ایمنی (کمکی) روی کپسول طراحی گردیده و دارای دو مزیت عمده می باشند:

– دیافراگم ندارند.

– قسمت گازبندی از جنس (P.T.F.E) بوده که درمقابل گاز کلر مقاوم بوده و بعد از مستهلک شدن به آسانی قابل تعویض و تعمیر می باشد.

شیر فشار شکن گاز کلر

معرفی تجهیز شیر فشار شکن گاز کلر :

در این محصول فشار گاز ورودی از حداقل ممکن تا ۳۰ بار، با خروجی از ۰/۵ بار قابل تنظیم تا میزان دلخواه پیش بینی گردیده است. فشار شکن فوق به نحوی طراحی شده که هر چه فشار کپسول افت پیدا کند فشارخروجی آن اضافه می شود و اجازه می دهد تا کپسول به راحتی تخلیه گردد.

 

Home
سیستم ناپیوسته الکترولیز بچ

معرفی سیستم ناپیوسته الکترولیز بچ:

 در سال های اخیر سیستم الکترولیز آب نمک ، به صورت یک سیستم ایمن، قابل اعتماد و اقتصادی برای گندزدایی آب پیشنهاد شده وروش مناسبی برای تصفیه آب های آشامیدنی، فاضلاب، سیستم هایخنک کننده استخرهای شنا می باشد.آب فاقد گندزدا، دارای مجموعه ای ازانواع باکتری ها،چربی ها،نمک های محلول درآب، گرد و غبار، ذرات معلق و …است. لذا ضدعفونی کردن این آب جهت تامین بهداشت عمومی بسیار ضروری ومهم می باشد.استخروجکوزی، ازجمله محیط هایی هستند که آلودگی های موجود درآنهامی تواند باعث ایجاد بیماری و مشکلات تعددی برای استفاده کنندگان آنها شود.

سیستم تزریق شامل تجهیزات ذیل می باشد:

۱- مخزن تولید

۲- منبع تغذیه و کنترل

۳- سل تولید (راکتور)

۴- مخزن ذخیره آب ژاول تولیدی

۵- دوزینگ پمپ تزریق

۶- تابلو کنترل

سیستم قطع کن MIS

معرفی تجهیز سیستم قطع کن MIS :

مبنای کارکرد این سیستم بر اساس اندازه گیری میزان گاز کلر در محیط به وسیله سنسورومقایسه آن با معیارانتخابی واستاندارد بهره برداران به عنوان نقطه بحرانی وخطر تعریف شده است ،شایان  ذکر است این سیستم توانایی افزودن سنسورهای دیگراز قبیل دما، کدورت، زلزله و…را دارا می باشد.

سیستم پیوسته الکترولیز سوراب

معرفی تجهیز سیستم پیوسته الکترولیز سوراب:

این سیستم تزریق شامل:

– الکترود مخصوص با سطح تماس مناسب و کوتینگ مخصوص با کاور و محفظه مناسب با امکان

ورودی و خروجی، اسید شویی و تخلیه

– دستگاه کنترل و راه انداز الکترود مجهزبه PLC و نمایشگر HMI جهت رویت میزان ولتاژوآمپراژ

ودمای محصول

– تابلوهای مخصوص قرارگیری المان های الکتریکی و الکترونیکی از جنس کامپوزیت

– پمپ آب با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت آب نرم از مخزن

– پمپ نمک با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت آب نمک اشباع از مخزن

– پمپ تزریق محصول با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت محصول تولیدی و تزریق به شبکه

روتامتر(جهت مشاهده و تنظیم میزان جریان آب خام)

– شیرآلات و لوله کشی PVC

– سنسور با غلاف مناسب جهت نمایش و کنترل دمای ایجاد شده در محفظه الکترود

– سیستم سختی گیر با شیر نیمه اتوماتیک به جهت رفع سختی آب با سیلیس و رزین مربوطه و لوله

کشی

یکی از مهمترین مزایای این سامانه توانایی کنترل و مانیتورینگ همزمان تمامی گندزداهای موجود

 در سایت می باشد.

مزایای این سیستم عبارتند از:

کاهش هزینه های تولید

کاهش خطرات استفاده از گاز کلر

کارکرد در دو وضعیت اتوماتیک و دستی

کنترل اتوماتیک سیستم با استفاده از PLC

کیفیت بالای محصول تولیدی

دارا بودن تجهیزات جانبی کامل از جمله سختی گیرآب ورودی و سیستم اسیدشویی

راندمان بالا و سهولت بهره برداری

پشتیبانی کامل سیستم

سیستم خنثی ساز گاز کلر(اسکرابر)

معرفی تجهیز سیستم خنثی ساز گاز کلر:

بعلت خطرات نشت احتمالی گاز کلر و سمی بودن آن، شرکت شالوده آب اقدام به ساخت سیستم خنثی سازگاز کلرنموده است که قابلیت خنثی نمودن گازکلر نشت یافته را درکمترین زمان ممکن داراست.

ازجمله ویژگیهای دستگاه اسکرابر به موارد ذیل می توان اشاره کرد:

– فن هواکش به قدرت ۴ Kw  تیپ پروانه فوروارد با قدرت مکش ۷۰۰۰m/h

– پمپ سیرکوله و تهیه مواد اعم از آب- کاستیک سودا از جنس SST 316 L  به قدرت ۱٫۱ Kw

– لایه مدیا PVC

– شیر آلات از جنسPVC  ضد خورندگی گاز کلر

– نازل پاش آب

– لوله کشی از جنس PVC

– لوله خروجی PVC قابل انعطاف

– لایه زیرین شاسی به بدنه مخزن از ورق PE

اجکتورهای خلاء

معرفی تجهیز اجکتورهای خلاء:

اجکتورهای خلاء جدید مجهز به دیافراگم، جهت جلوگیری از برگشت آب به کلریناتور بوده و همچنین دارای ظرفیت های مختلفی از جمله: ۰/۵ تا ۴ کیلوگرم ۴ تا ۱۲ کیلوگرم و ۲۰ تا ۶۰ کیلوگرم با فشار کار ۲۵ تا ۵۰ بار می باشد

هیتر درایر

معرفی تجهیز هیتر درایر:

در برخی مواقع ممکن است در زمان بهره برداری از گاز کلر، خطوط دچار یخ زدگی (مایع زدگی) گردد، جهت جلوگیری از اختلال در سیستم، هیتر درایر به منظور گرم کردن گاز کلر استفاده می شود.

 

کنترل پنل

معرفی تجهیز کنترل پنل:

 سیستم کلرزنی به صورت اتوماتیک به منظور تزریق دقیق گاز کلر و کاهش حداکثری خطاهای انسانی طراحی شده  است مبنای کارکرداین سیستم براساس انداه گیری آنلاین میزان  کلرباقیمانده محلول درآب می باشد. مزیت و برتری سیستم کلرزنی اتوماتیک تولید شرکت شالوده آب که آن راازدیگرسیستم های مشابه متمایز می کند بهشرح ذیل است:

– ایمنی و کنترل نشت گاز کلر در محیط علاوه بر تزریق گاز کلر به صورت اتوماتیک

– استفاده از PLC به عنوان کنترل کننده اصلی سیستم،دارای تمامی استانداردهای لازم جهتاستفاده درمحیط های صنعتی

– قابلیت مجهز شدن به سیستم تعویض کننده خودکارکپسول خالی با کپسول ذخیره (چنچ آور)

– دارای صفحه نمایش گرافیکیTOUCH SCREENباامکان تعریف کلیه پارامترهای تزریق برروی آن

– امکان اطلاع از میزان کلر باقی مانده بصورت نمودار در بازه های زمانی مختلف

– امکان اتصال به شبکه های کنترلی به منظور نمایش از راه دور(REMNOTEMONITORI)بصورت

باسیم و بی سیم دارای خروجی های شبکه مودباس و اترنت ( OPTIONAL)

– نصب شیر درصدی (CONTROL VALVES) برروی مسیرمکش گازکلر و بعد از کلریناتوردستی

– راه اندازي آلارم هاي صوتي و نوري جهت آگاهي محلي از بروز نشت

– راه اندازي خنثي ساز و فن هواكش به منظور تخليه گاز كلر نشت يافته

– ارسال پيام كوتاه (SMS) براي ۱۰ نفر از مسوولين و بهره برداران

– شايان ذكر است در اين سيستم مي توان با افزودن سنسورهاي ديگر از قبيل دما، كدورت،زلزله و…ازديگر

شرايط موجود در محيط نيز اطلاع يافته و از آنها در موارد مورد نياز استفاده كرد.

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران  ضمن بازدید از کارگاه تولیدی این شرکت و مصاحبه با مدیرعامل و کارشناس فنی شرکت نسبت به ارائه گزارش جامع از وضعیت تولیدات و توانمندی های شرکت شالوده آب اقدام ودر بخش خبری ساعت ۲۱  صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید . در این مصاحبه آقای مهندس نیک زاد مدیرعامل این شرکت  توضیحاتی در خصوص دستگاه الکترولیز نمک ارائه نمودند. او با بیان اینکه شرکت شالوده آب به عنوان شرکت کارآفرین در زمینه تصفیه و گندزدایی آب فعال می باشد وبا استفاده از دستگاه های الکترولیز نمک در گندزدایی، مانع رسوب و خوردگی در تاسیسات آب می گردد.همچنین به دلیل هزینه کمتر نمک و آب نسبت به کلر موجب صرفه اقتصادی گردیده است. ضمن اینکه هزینه تمام شده دستگاه تولیدی شرکت شالوده آب، یک سوم هزینه نمونه خارجی آن می باشد.

 

ساخت سامانه سه منظوره گندزدایی آب در ایران

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب :

سامانه سه منظوره گندزدایی آب با یک دهم قیمت مشابه خارجی در کشور طراحی و ساخته شد.

مهندس “مهران نیکزاد” مدیرعامل شرکت شالوده آب در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات فاضلاب در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، با بیان این مطلب گفت: سامانه‌های گندزدایی به دو روش تزریق پودرو تزریق مایع کلر در آب به گندزدایی آن می‌پردازند ولی سامانه سه منظوره الکترولیز در محل، با کمک الکتریسیته به تجزیه آب و  نمک می‌پردازد و کلر به شیوه آب ژاول در آب تزریق می‌شود.

وی با بیان اینکه این سامانه به گونه‌ ای طراحی شده تا با بقیه سامانه‌ها نیز همخوانی داشته باشد افزود: مصرف کننده سامانه سه منظوره الکترولیز آب و نمک، هر زمان که اراده کند قادر است از سایر شیوه‌های گند زدایی نیز استفاده نماید.

مدیرعامل شرکت شالوده آب تصریح کرد: این سامانه که یک محصول انحصاری است بجز صرفه اقتصادی، و چند منظوره بودن در استفاده از شیوه‌های مختلف گندزدایی ازکیفیت بالاتری نیز برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه سامانه سه منظوره گندزدایی دارای استانداردهای ۸۳۹۴ SR استاندارد ملی آزمون فلزات سنگین و SR2759   استاندارد ملی آزمون میکرو بیولژی بوده است، گفت: قیمت این سامانه یک دهم مشابه خارجی آن است.

او تاکید کرد: مشابه آلمانی این محصول که REDO نام دارد فقط شیوه الکترولیز را دارا است و با قیمت ۸۰۰ میلیون تومان وارد کشور می‌شود، در حالی‌که این محصول قادر است به سه شیوه مختلف به گندزدایی آب بپردازد و با یک دهم مشابه خارجی خود، با مبلغ ۸۰ میلیون تومان عرضه خواهد شد.

نیکزاد اضافه کرد: گارانتی ۲۰ ماهه و خدمات پس از فروش به مدت ۲۰ سال از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

       خبرنگار: علی اکبر ذاکری

       سردبیر: امیر جعفری آزاد

معرفی شرکت های برتر صنعت آب و فاضلاب

امعرفی شرکت های برتر صنعت آب و فاضلاب  :

درآیین پایانی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب ۳۵ شرکت برتر صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور وزیر نیرو معرفی و از آنها تقدیر به عمل آمد.

به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، حسب نتایج حاصل از ارزیابی شرکت‌های حاضر در دوازدهمین            نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب که بر اساس بازدید میدانی، مصاحبه و بررسی مستندات یکایک            شرکت‌های حاضر در نمایشگاه احصا شده است، ۲۷ شرکت به همراه ۸ شرکت که در ادوار پیشین نمایشگاه حداقل ۵ لوح تقدیر دریافت داشته اند، معرفی شدند.

بر اساس این گزارش امتیاز شرکت‌ها از نمره ۱۰۰ محاسبه شده است که در ادامه شرکت‌های برتر و امتیاز اکتسابی آنها آمده است:

– گروه تجهیزات و سامانه‌های تصفیه آب و فاضلاب

شرکت سازه‌های آب فعال  (۹۰ )

شرکت فرایند ارقام پرداز(۹۰)

شرکت پاکاب فرا صنعت ( ۸۴)

شرکت برف آبریز ( ۸۴)

شرکت وهنگ سازان (۸۲)

– گروه آزمایشگاه، ابزار دقیق ، کنتور و گندزدایی

شرکت کلر پارس(۹۰)

شرکت شالوده آب(۹۰)

شرکت آب‌بان صنعتگران (۸۸)

– گروه لوله و اتصالات، تجهیزات پلیمر و کامپوزیت ، پوشش و مواد اولیه

شرکت فراپاکس شیراز(۹۸)

شرکت تکاب اتصال دماوند(۹۷)

گروه صنعتی سعادت توان بسپار(۵/۹۶)

شرکت تولیدی و صنعتی پلیمر گلپایگان(۹۵)

تولیدی صنایع یزد پولیکا(۹۳)

شرکت وینو پلاستیک (۹۱)

گروه کیت و انشعاب

آبشار بسپار فراندیش (۵/۸۴)

– گروه بازرگانی، پیمانکار ، مشاور،  انجمن های صنفی

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا (۸۸)

شرکت فراب( ۹۰)

– گروه پمپ، الکترو موتور ، شیر آلات صنعتی ، لوله های غیر پلیمری

شرکت کیان پرشیا (۹۵)

شرکت توان تک جم(۹۲)

شرکت فولاد اتصال(۹۲)

شرکت صنایع وکیوم پارس(۸۴)

شرکت لوله سازی اهواز ( ۸۳ )

تولید و پوشش سلفچگان (۸۹)

– گروه شرکت‌های خارجی

German water partnership (80)

Va tech wabag GMBH (74)

Andritz (71)

– گروه شرکت‌های دانش بنیان

ستاد توسعه فناوری نانو

نمایندگی
نقشه سایت
معرفی شرکت

نام شرکت: شركت تولیدی شالوده آب ناب

نام تجاری: شالوده آب (ShaloodehAb)

نوع شرکت: مسئولیت محدود

نوع فعالیت: تولیدی/بازرگانی

مدیر عامل: مهران نیکزاد

شناسه ملی: ۱۰۱۰۲۰۹۷۱۶۹

شماره ثبت: ۱۶۷۱۸۷

تاریخ تاسیس: ۱۳۷۹/۰۷/۰۶

کد اقتصادی: ۴۱۱۱۵۳۱۶۴۱۱۶

آدرس دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه رسالت، ۲۰ متري كرمان جنوبي ، رحمتي (شرقی)، پلاک ۱۱ ، واحد ۱

آدرس دفتر مرکزی ترکیه: آدنا، خیابان آتاتورک، ساختمان معمار سمیح، طبقه هشتم

تلفن: ۷۷۸۱۱۹۸۵-۷۷۸۴۵۲۷۷-۰۲۱

تلفکس: ۷۷۸۲۹۵۰۷-۰۲۱

کدپستی: ۱۶۳۵۸۷۷۱۱۴

ایمیل:  info@shaloodehab.ir  –  shaloodehab.ir@gmail.com

وب سایت: www.shaloodehab.ir

اطلاعات بانکی:

نام بانکشعبهکدشماره حسابشماره شبانام صاحب حساب
بانک ملی - سیباکیوان11010200985057003IR710170000000200985057003شالوده آب
بانک ملت- جام آیت684521366153573IR930120020000001366153573شالوده آب ناب
استعلام قیمت
سئوالات متداول
پروژه های انجام یافته
بروشور
کاتالوگ

کاتالوگ محصولات شرکت تولیدی شالوده اب ناب را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید:

رضایت نامه ها
گواهی نامه ها
چارت سازمانی
پرسنل کلیدی
هیات مدیره
پروژه ها
محصولات
وبلاگ
گالری تصاویر
تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه رسالت، ۲۰ متري كرمان جنوبي ، رحمتي (شرقی)، پلاک ۱۱ ، واحد ۱

آدرس دفتر مرکزی ترکیه: آدنا، خیابان آتاتورک، ساختمان معمار سمیح، طبقه هشتم

تلفن: ۷۷۸۱۱۹۸۵-۷۷۸۴۵۲۷۷-۰۲۱

تلفکس: ۷۷۸۲۹۵۰۷-۰۲۱

کدپستی: ۱۶۳۵۸۷۷۱۱۴

ایمیل:  info@shaloodehab.ir  –  shaloodehab.ir@gmail.com

 

درباره ما
پیام مدیر عامل
منشور اخلاقی
ماموریت و چشم انداز
درباره شالوده آب

شرکت  شالوده آب  با سابقه درخشان خود در۷ دوره متوالی از نمایشگاههای بین المللی صنعت آب  و فاضلاب به عنوان تولید

کننده برترشناخته شده است. گستردگی دامنه مشتریان شرکت شالوده آب ،همکاری با ارگانها و سازمانهای بزرگ دولتی ازجمله

پالایشگاهها ، پتروشیمی ها ، نیروگاهها ، شهرداری ها، مجموعه های فرهنگی و ورزشی و دریافت بیش از۷۰ فقره تقدیرنامه

و تاییدیه مصداق شعار تضمین کیفیت نشانه افتخار ماست ،می باشد.

این شرکت دانش بنیان ازپیشروان  تکنیک سیستمهای گندزدایی با کلروتولید کننده سیستمهای کلرزنی و الکترولیز نمک درایران

می باشد.

شرکت شالوده آب بعنوان سازنده و تولید کننده انواع سیستم های کلر زنی(مایعی- گازی)به منظورمیکروب زدایی آب خام وضد

عفونی آب های میکروبی ، گندزدایی آب چاه ، حذف جلبک ها ، و هر نوع آلودگی موجود در آب ،با دستگاه تزریق کل براساس

نوع کاربری آن درحالت تزریق مایع و گازی فعال می باشد.همچنین درسالهای اخیردرراستای شناخته شدن استفاده ازتولید هیپو-

کلریت سدیم به روش الکترولیز نمک به صورت یک روش ایمن، قابل اعتماد واقتصادی ودرراستای توسعه فعالیت های خود در

زمینه گندزدایی آب اقدام به تولید دستگاه الکترولیز نمک ،مدل سوراب نموده است  که ازجمله مهمترین مزیت این سیستم توانایی

کنترل ومانیتورینگ  همزمان تمام گندزداهای موجود در سایت می باشد

صفحه اصلی

ویژگی ها

برگزاری مانور امداد ونجات ، اطفاء حریق و نشتی گاز کلر در تصفیه خانه آب شرکت آب وفاضلاب مراغه

برگزاری مانور امداد ونجات ، اطفاء حریق و نشتی گاز کلر در تصفیه خانه آب شرکت آب وفاضلاب مراغه

به منظور مقابله با نشتی گاز کلر و حفظ آمادگی پرسنل در بروز هرگونه تهدید و یا نشتی گاز کلر در تاسیسات   گند زدایی ، مانوری با حضور مدیران و کارشناسان شهرهای سراب ، هشترود ، میانه ، اهر و بستان آباد ، مدیر عامل ومعاونین و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب ، مدیر محترم دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و کارشناسان مربوطه شرکت آبفای استان ، مدیر محترم دفتر ایمنی بهداشت  و محیط زیست شرکت آبفای استان ، و سازمان های مرتبط با مدیریت بحران ، شامل اکیپ های از سازمان آتش نشانی ، هلال احمر ، و اورژانس ۱۱۵ شهرستان ویزه مراغه به میزبانی شرکت آب وفاضلاب مراغه در تصفیه خانه آب مراغه برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی و آ موزش همگانی شرکت آب وفاضلاب مراغه ، این مانور در روز پنج شنبه مورخ ۲ شهریور ماه مصادف با اولین روز گرامیداشت هفته دولت راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح در تصفیه خانه آب شرکت برگزار شد . درابتدای این مانور مهندس صدیقی ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان پرتلاش و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت رجائی و باهنر ، ضمن خیر مقدم گویی به حضار در سخنانی به اهداف برگزاری مانور نشتی گاز کلر و امداد ونجات پرداختند و هدف از آن را حفظ آمادگی پرسنل شرکت آب وفاضلاب مراغه جهت اطفائ سریع نشت گاز کلر در بحران های ناشی از بلایای طبیعی و آشنایی پرسنل و سایر نهادهای مرتبط با این گونه اقدامات علام نمودند که در نهایت با همکاری و هم افزایی نهادها و سازمان های مرتبط و ذیربط عواقب ناگواری ناشی از نشت گاز کلر به کمترین  میزان ممکن برسد .

در ادامه این مانور مهندس نصیرپور  مدیر دفتر  ایمنی بهداشت و محیط زیست شرکت آبفای استان و مهندس برادران باقری کارشناس محترم بهره برداری آب تبریز و مدیر عامل محترم شرکت شالوده آب در سخنانی به ابعاد انتشار گاز کلر و راههای مقابله با نشتی آن در تاسیسات و مخازن و تصفیه خانه ها اشاره کردند . بعداز اتمام کارگاه آموزشی ، شرکت کنندگان در این مانور در محل مانور حضور پیدا نموده و بصورت عملی نحوه مواجه با نشتی گاز کلر انجام شد و با سناریوی نشتی و اطفاء حریق بصورت عملی آشنا شدند در این عملیات با انجام نشتی و مسمومیت  مصدوم فرضی مسائل  مربوط به اطلاع  رسانی از طریق سامانه کلر زنی و پرسنل مربوطه و همچنین حضور اکیپ های امدادی در محل و نیز نحوه کمک رسانی به فرد آسیب رسیده و احیای آن تا زمان رسیدن اورژانس مورد ارزیابی قرار گرفت . لازم بذکر می باشد سیستم فول اتوماتیک تزریق گاز کلر مجهز به خنثی ساز هوشمند برای اولین بار در سطح استان در این شرکت ودر تصفیه خانه آب مراغه نصب و به بهربرداری رسید.

مهران نیکزاد

مهران نیکزاد

مهران نیکزاد

سمت: مدیرعامل

رشته تحصیلی: مهندسی مکانیک

تحصیلات: کارشناسی ارشد

سابقه کار: ۲۸ سال

 

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – آلفا :
دارای قابلیت تزریق گاز کلر از صفر تا ۴ کیلوگرم در ساعت می باشد. جهت استفادهدر تصفیه خانه ها، مجموعه های ورزشی، کارخانه های صنعتی و… می باشد.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان

باشگاه بزرگ مشتريان شرکت شالوده آب، محل گرد آمدن هزاران مصرف كننده محصولات شالوده آب، جهت برخورداري از تسهيلات متنوع و جذابي است كه اين شركت براي مصرف كنندگان محصولاتش فراهم نموده است. شما مي توانيد از مزاياي عضويت در اين باشگاه شامل شركت در قرعه كشي‌هاي دوره اي و اخذ تخفيفات مختلف در خريدهاي بعدي بهره مند شويد.
اعضاي باشگاه از مزاياي زير برخوردارند:
شركت در قرعه كشي هاي دوره اي
اخذ تخفيفات مختلف درخريدهاي بعدي
برخورداري از هداياي ويژه اعضاي وفادار باشگاه
شرايط عضويت در باشگاه:
با خريد حداقل يكي از محصولات شرکت شالوده آب عضو باشگاه مصرف كنندگان مي شويد.

ویژگی ها

ویژگی ها

واحد پشتیبانی فنی

واحد پشتیبانی فنی

بررسی و رفع ایراد پایان کار نیست، بلکه آغاز یک مسیر طولانی جهت اطلاع رسانی به سایر نمایندگی ها در راستای پایین آوردن زمان تعمیرات و افزایش رضایت مندی مشتری می باشد. واحد فنی و پشتیبانی همچنین موظف به اطلاع رسانی ایراد به شرکت شالوده آب جهت رفع ایراد از مبدا بوده تا در نهایت در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان گام بردارد.
کارشناسان واحد پشتیبانی فنی با بهره گیری از جدیدترین آموزشهای شرکت شالوده آب و دسترسی به آخرین اطلاعات تعمیراتی، همواره در تلاشند تا مناسب ترین راهکار تعمیراتی را جهت رفع ایراد به نمایندگی ها اعلام نموده و کارشناسان و پرسنل فنی نمایندگی­ها را تا رفع ایراد راهنمایی می­نمایند.
با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی، این شرکت متعهد می گردد در صورت عدم رضایت مشتریان بدون درخواست هرگونه و جهی نسبت به عودت دستگاههای خود اقدام می نماید . در ضمن کلیه محصولات شالوده آب دارای یکسال گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

گارانتی

گارانتی

گارانتي، تعهد و قبول شركت شالوده آب مبني بر پوشش ايرادهاي ناشي از طراحي و ساخت دستگاههای کلر زن (ایرادهای کیفی) براي يك دوره مشخص مي باشد كه در صورت بروز هرگونه مشكل در اين دوره تمامی ايرادات ناشي از توليد (ایرادات کیفی) طبق الزامات ارائه شده در دفترچه گارانتی در چارچوب قوانين گارانتي شركت شالوده آب برطرف خواهد شد. پروسه های گارانتی مطابق دستورالعمل های گارانتی بوده و کاملا با آیین نامه حقوق مصرف کنندگان مطابقت دارد. کلیه محصولات شالوده آب دارای یکسال گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

قطعات و لوازم جانبی

قطعات و لوازم جانبی

در تجارت امروز با توجه به تنوع محصولات در بازار از دیدگاه مصرف کنندگان، پشتیبانی از کالاها (گارانتی و خدمات پس از فروش) بعد از خرید مهمترین ملاک انتخاب می­باشد. این مهم تنها با خدمات پس از فروش مناسب و استفاده از قطعات یدکی مطمئن محقق خواهد شد. در صنعت تجهیزات گند زدایی و فاضلاب یکی از مهمترین معیارهای پشتیبانی تجهیزات، تأمین به موقع قطعات، در اسرع وقت و با کیفیت عالی می­باشد.
حال از آنجایی­که تشخیص قطعات اصلی از غیر اصلی توسط مشتریان به سختی امکان پذیر است، در راستای حمایت از حقوق مشتریان، شرکت شالوده آب توصیه می­نماید جهت اطمینان از دریافت قطعات اصلی، فقط به نمایندگی های مجاز شرکت و دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.

شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان

این شرکت دانش بنیان ازپیشروان تکنیک سیستمهای گندزدایی با کلروتولید کننده سیستمهای کلرزنی و الکترولیز نمک درایران می باشد.
مشاهده

تولید کننده برتر

تولید کننده برتر

شرکت شالوده آب با سابقه درخشان خود در۷ دوره متوالی از نمایشگاههای بین المللی صنعت آب و فاضلاب به عنوان تولید کننده برتر شناخته شده است.
مشاهده

کلریناتور گازی – گاما

کلریناتور گازی – گاما

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – گاما :

این کلریناتور توانایی تزریق گاز کلر با ظرفیت بالایی به میزان ۲۰ و ۴۰ کیلوگرم درساعت را دارا می باشد. ازجمله مزیت های آن می توان به مقاومت مطلوب دربرابر فشاربالا وخورندگی گاز کلراشاره نمود.

کلریناتور گازی – بتا

کلریناتور گازی – بتا

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – بتا :

دارای قابلیت تزریق گاز کلر از ۵ تا ۱۲ کیلوگرم در ساعت می باشد.مانند سایرکلریناتورهای تولیدی این شرکت قابلیت نصب مانومتر دیافراگم دار را جهت نمایش فشار گاز کلر درکلریناتورخط تزریق دارا می باشد.

کلرزن مایعی دومخزن – کوهرنگ

کلرزن مایعی دومخزن – کوهرنگ

معرفی تجهیز کلرزن مایعی دومخزن – کوهرنگ:

این سیستم به دو صورت تک مخزنه و دو مخزنه به همراه شاسی، دوزینگ پمپ دیافراگمی با بدنه ساخته شده از جنس آلومینیوم آلیاژی ، مجهز به هد و نازل از جنس U.P.V.C مقاوم در برابر گازکلر طراحی و ساخته  شده است. این سیستم توانایی تزریق گازکلر تا ۴۰ لیتر بر ساعت را دارا می باشد.

مانومتر دیافراگم دار

مانومتر دیافراگم دار

معرفی تجهیز مانومتر دیافراگم دار :

برای اندازه گیری فشار خطوط گاز و فشار ورودی به کلریناتور استفاده می گردد در مقابل خورندگی گاز کلر کاملا مقاوم می باشد.

کلریناتور گازی – امگا

کلریناتور گازی – امگا

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – امگا  :

این سیستم به نحوی طراحی شده که توانایی تزریق گاز کلر را به صورت همزمان به دو خط مجزا داراست، به طوری که قادر است گاز کلر را به یک خط با ظرفیت ۲۵۰ گرم برساعت و خط دیگر با ظرفیت ۲۰۰۰ بر ساعت تزریق نماید.

شیرآلات قابل تنظیم

شیرآلات قابل تنظیم

معرفی تجهیز شیرآلات قابل تنظیم:

در مدل های دیواری، خطی و ایمنی (کمکی) روی کپسول طراحی گردیده و دارای دو مزیت عمده می باشند:

– دیافراگم ندارند.

– قسمت گازبندی از جنس (P.T.F.E) بوده که درمقابل گاز کلر مقاوم بوده و بعد از مستهلک شدن به آسانی قابل تعویض و تعمیر می باشد.

شیر فشار شکن گاز کلر

شیر فشار شکن گاز کلر

معرفی تجهیز شیر فشار شکن گاز کلر :

در این محصول فشار گاز ورودی از حداقل ممکن تا ۳۰ بار، با خروجی از ۰/۵ بار قابل تنظیم تا میزان دلخواه پیش بینی گردیده است. فشار شکن فوق به نحوی طراحی شده که هر چه فشار کپسول افت پیدا کند فشارخروجی آن اضافه می شود و اجازه می دهد تا کپسول به راحتی تخلیه گردد.

 

Home

Home

سیستم ناپیوسته الکترولیز بچ

سیستم ناپیوسته الکترولیز بچ

معرفی سیستم ناپیوسته الکترولیز بچ:

 در سال های اخیر سیستم الکترولیز آب نمک ، به صورت یک سیستم ایمن، قابل اعتماد و اقتصادی برای گندزدایی آب پیشنهاد شده وروش مناسبی برای تصفیه آب های آشامیدنی، فاضلاب، سیستم هایخنک کننده استخرهای شنا می باشد.آب فاقد گندزدا، دارای مجموعه ای ازانواع باکتری ها،چربی ها،نمک های محلول درآب، گرد و غبار، ذرات معلق و …است. لذا ضدعفونی کردن این آب جهت تامین بهداشت عمومی بسیار ضروری ومهم می باشد.استخروجکوزی، ازجمله محیط هایی هستند که آلودگی های موجود درآنهامی تواند باعث ایجاد بیماری و مشکلات تعددی برای استفاده کنندگان آنها شود.

سیستم تزریق شامل تجهیزات ذیل می باشد:

۱- مخزن تولید

۲- منبع تغذیه و کنترل

۳- سل تولید (راکتور)

۴- مخزن ذخیره آب ژاول تولیدی

۵- دوزینگ پمپ تزریق

۶- تابلو کنترل

سیستم قطع کن MIS

سیستم قطع کن MIS

معرفی تجهیز سیستم قطع کن MIS :

مبنای کارکرد این سیستم بر اساس اندازه گیری میزان گاز کلر در محیط به وسیله سنسورومقایسه آن با معیارانتخابی واستاندارد بهره برداران به عنوان نقطه بحرانی وخطر تعریف شده است ،شایان  ذکر است این سیستم توانایی افزودن سنسورهای دیگراز قبیل دما، کدورت، زلزله و…را دارا می باشد.

سیستم پیوسته الکترولیز سوراب

سیستم پیوسته الکترولیز سوراب

معرفی تجهیز سیستم پیوسته الکترولیز سوراب:

این سیستم تزریق شامل:

– الکترود مخصوص با سطح تماس مناسب و کوتینگ مخصوص با کاور و محفظه مناسب با امکان

ورودی و خروجی، اسید شویی و تخلیه

– دستگاه کنترل و راه انداز الکترود مجهزبه PLC و نمایشگر HMI جهت رویت میزان ولتاژوآمپراژ

ودمای محصول

– تابلوهای مخصوص قرارگیری المان های الکتریکی و الکترونیکی از جنس کامپوزیت

– پمپ آب با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت آب نرم از مخزن

– پمپ نمک با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت آب نمک اشباع از مخزن

– پمپ تزریق محصول با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت محصول تولیدی و تزریق به شبکه

روتامتر(جهت مشاهده و تنظیم میزان جریان آب خام)

– شیرآلات و لوله کشی PVC

– سنسور با غلاف مناسب جهت نمایش و کنترل دمای ایجاد شده در محفظه الکترود

– سیستم سختی گیر با شیر نیمه اتوماتیک به جهت رفع سختی آب با سیلیس و رزین مربوطه و لوله

کشی

یکی از مهمترین مزایای این سامانه توانایی کنترل و مانیتورینگ همزمان تمامی گندزداهای موجود

 در سایت می باشد.

مزایای این سیستم عبارتند از:

کاهش هزینه های تولید

کاهش خطرات استفاده از گاز کلر

کارکرد در دو وضعیت اتوماتیک و دستی

کنترل اتوماتیک سیستم با استفاده از PLC

کیفیت بالای محصول تولیدی

دارا بودن تجهیزات جانبی کامل از جمله سختی گیرآب ورودی و سیستم اسیدشویی

راندمان بالا و سهولت بهره برداری

پشتیبانی کامل سیستم

سیستم خنثی ساز گاز کلر(اسکرابر)

سیستم خنثی ساز گاز کلر(اسکرابر)

معرفی تجهیز سیستم خنثی ساز گاز کلر:

بعلت خطرات نشت احتمالی گاز کلر و سمی بودن آن، شرکت شالوده آب اقدام به ساخت سیستم خنثی سازگاز کلرنموده است که قابلیت خنثی نمودن گازکلر نشت یافته را درکمترین زمان ممکن داراست.

ازجمله ویژگیهای دستگاه اسکرابر به موارد ذیل می توان اشاره کرد:

– فن هواکش به قدرت ۴ Kw  تیپ پروانه فوروارد با قدرت مکش ۷۰۰۰m/h

– پمپ سیرکوله و تهیه مواد اعم از آب- کاستیک سودا از جنس SST 316 L  به قدرت ۱٫۱ Kw

– لایه مدیا PVC

– شیر آلات از جنسPVC  ضد خورندگی گاز کلر

– نازل پاش آب

– لوله کشی از جنس PVC

– لوله خروجی PVC قابل انعطاف

– لایه زیرین شاسی به بدنه مخزن از ورق PE

اجکتورهای خلاء

اجکتورهای خلاء

معرفی تجهیز اجکتورهای خلاء:

اجکتورهای خلاء جدید مجهز به دیافراگم، جهت جلوگیری از برگشت آب به کلریناتور بوده و همچنین دارای ظرفیت های مختلفی از جمله: ۰/۵ تا ۴ کیلوگرم ۴ تا ۱۲ کیلوگرم و ۲۰ تا ۶۰ کیلوگرم با فشار کار ۲۵ تا ۵۰ بار می باشد

هیتر درایر

هیتر درایر

معرفی تجهیز هیتر درایر:

در برخی مواقع ممکن است در زمان بهره برداری از گاز کلر، خطوط دچار یخ زدگی (مایع زدگی) گردد، جهت جلوگیری از اختلال در سیستم، هیتر درایر به منظور گرم کردن گاز کلر استفاده می شود.

 

کنترل پنل

کنترل پنل

معرفی تجهیز کنترل پنل:

 سیستم کلرزنی به صورت اتوماتیک به منظور تزریق دقیق گاز کلر و کاهش حداکثری خطاهای انسانی طراحی شده  است مبنای کارکرداین سیستم براساس انداه گیری آنلاین میزان  کلرباقیمانده محلول درآب می باشد. مزیت و برتری سیستم کلرزنی اتوماتیک تولید شرکت شالوده آب که آن راازدیگرسیستم های مشابه متمایز می کند بهشرح ذیل است:

– ایمنی و کنترل نشت گاز کلر در محیط علاوه بر تزریق گاز کلر به صورت اتوماتیک

– استفاده از PLC به عنوان کنترل کننده اصلی سیستم،دارای تمامی استانداردهای لازم جهتاستفاده درمحیط های صنعتی

– قابلیت مجهز شدن به سیستم تعویض کننده خودکارکپسول خالی با کپسول ذخیره (چنچ آور)

– دارای صفحه نمایش گرافیکیTOUCH SCREENباامکان تعریف کلیه پارامترهای تزریق برروی آن

– امکان اطلاع از میزان کلر باقی مانده بصورت نمودار در بازه های زمانی مختلف

– امکان اتصال به شبکه های کنترلی به منظور نمایش از راه دور(REMNOTEMONITORI)بصورت

باسیم و بی سیم دارای خروجی های شبکه مودباس و اترنت ( OPTIONAL)

– نصب شیر درصدی (CONTROL VALVES) برروی مسیرمکش گازکلر و بعد از کلریناتوردستی

– راه اندازي آلارم هاي صوتي و نوري جهت آگاهي محلي از بروز نشت

– راه اندازي خنثي ساز و فن هواكش به منظور تخليه گاز كلر نشت يافته

– ارسال پيام كوتاه (SMS) براي ۱۰ نفر از مسوولين و بهره برداران

– شايان ذكر است در اين سيستم مي توان با افزودن سنسورهاي ديگر از قبيل دما، كدورت،زلزله و…ازديگر

شرايط موجود در محيط نيز اطلاع يافته و از آنها در موارد مورد نياز استفاده كرد.

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران  ضمن بازدید از کارگاه تولیدی این شرکت و مصاحبه با مدیرعامل و کارشناس فنی شرکت نسبت به ارائه گزارش جامع از وضعیت تولیدات و توانمندی های شرکت شالوده آب اقدام ودر بخش خبری ساعت ۲۱  صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید . در این مصاحبه آقای مهندس نیک زاد مدیرعامل این شرکت  توضیحاتی در خصوص دستگاه الکترولیز نمک ارائه نمودند. او با بیان اینکه شرکت شالوده آب به عنوان شرکت کارآفرین در زمینه تصفیه و گندزدایی آب فعال می باشد وبا استفاده از دستگاه های الکترولیز نمک در گندزدایی، مانع رسوب و خوردگی در تاسیسات آب می گردد.همچنین به دلیل هزینه کمتر نمک و آب نسبت به کلر موجب صرفه اقتصادی گردیده است. ضمن اینکه هزینه تمام شده دستگاه تولیدی شرکت شالوده آب، یک سوم هزینه نمونه خارجی آن می باشد.

 

ساخت سامانه سه منظوره گندزدایی آب در ایران

ساخت سامانه سه منظوره گندزدایی آب در ایران

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب :

سامانه سه منظوره گندزدایی آب با یک دهم قیمت مشابه خارجی در کشور طراحی و ساخته شد.

مهندس “مهران نیکزاد” مدیرعامل شرکت شالوده آب در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات فاضلاب در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، با بیان این مطلب گفت: سامانه‌های گندزدایی به دو روش تزریق پودرو تزریق مایع کلر در آب به گندزدایی آن می‌پردازند ولی سامانه سه منظوره الکترولیز در محل، با کمک الکتریسیته به تجزیه آب و  نمک می‌پردازد و کلر به شیوه آب ژاول در آب تزریق می‌شود.

وی با بیان اینکه این سامانه به گونه‌ ای طراحی شده تا با بقیه سامانه‌ها نیز همخوانی داشته باشد افزود: مصرف کننده سامانه سه منظوره الکترولیز آب و نمک، هر زمان که اراده کند قادر است از سایر شیوه‌های گند زدایی نیز استفاده نماید.

مدیرعامل شرکت شالوده آب تصریح کرد: این سامانه که یک محصول انحصاری است بجز صرفه اقتصادی، و چند منظوره بودن در استفاده از شیوه‌های مختلف گندزدایی ازکیفیت بالاتری نیز برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه سامانه سه منظوره گندزدایی دارای استانداردهای ۸۳۹۴ SR استاندارد ملی آزمون فلزات سنگین و SR2759   استاندارد ملی آزمون میکرو بیولژی بوده است، گفت: قیمت این سامانه یک دهم مشابه خارجی آن است.

او تاکید کرد: مشابه آلمانی این محصول که REDO نام دارد فقط شیوه الکترولیز را دارا است و با قیمت ۸۰۰ میلیون تومان وارد کشور می‌شود، در حالی‌که این محصول قادر است به سه شیوه مختلف به گندزدایی آب بپردازد و با یک دهم مشابه خارجی خود، با مبلغ ۸۰ میلیون تومان عرضه خواهد شد.

نیکزاد اضافه کرد: گارانتی ۲۰ ماهه و خدمات پس از فروش به مدت ۲۰ سال از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

       خبرنگار: علی اکبر ذاکری

       سردبیر: امیر جعفری آزاد

معرفی شرکت های برتر صنعت آب و فاضلاب

معرفی شرکت های برتر صنعت آب و فاضلاب

امعرفی شرکت های برتر صنعت آب و فاضلاب  :

درآیین پایانی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب ۳۵ شرکت برتر صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور وزیر نیرو معرفی و از آنها تقدیر به عمل آمد.

به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، حسب نتایج حاصل از ارزیابی شرکت‌های حاضر در دوازدهمین            نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب که بر اساس بازدید میدانی، مصاحبه و بررسی مستندات یکایک            شرکت‌های حاضر در نمایشگاه احصا شده است، ۲۷ شرکت به همراه ۸ شرکت که در ادوار پیشین نمایشگاه حداقل ۵ لوح تقدیر دریافت داشته اند، معرفی شدند.

بر اساس این گزارش امتیاز شرکت‌ها از نمره ۱۰۰ محاسبه شده است که در ادامه شرکت‌های برتر و امتیاز اکتسابی آنها آمده است:

– گروه تجهیزات و سامانه‌های تصفیه آب و فاضلاب

شرکت سازه‌های آب فعال  (۹۰ )

شرکت فرایند ارقام پرداز(۹۰)

شرکت پاکاب فرا صنعت ( ۸۴)

شرکت برف آبریز ( ۸۴)

شرکت وهنگ سازان (۸۲)

– گروه آزمایشگاه، ابزار دقیق ، کنتور و گندزدایی

شرکت کلر پارس(۹۰)

شرکت شالوده آب(۹۰)

شرکت آب‌بان صنعتگران (۸۸)

– گروه لوله و اتصالات، تجهیزات پلیمر و کامپوزیت ، پوشش و مواد اولیه

شرکت فراپاکس شیراز(۹۸)

شرکت تکاب اتصال دماوند(۹۷)

گروه صنعتی سعادت توان بسپار(۵/۹۶)

شرکت تولیدی و صنعتی پلیمر گلپایگان(۹۵)

تولیدی صنایع یزد پولیکا(۹۳)

شرکت وینو پلاستیک (۹۱)

گروه کیت و انشعاب

آبشار بسپار فراندیش (۵/۸۴)

– گروه بازرگانی، پیمانکار ، مشاور،  انجمن های صنفی

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا (۸۸)

شرکت فراب( ۹۰)

– گروه پمپ، الکترو موتور ، شیر آلات صنعتی ، لوله های غیر پلیمری

شرکت کیان پرشیا (۹۵)

شرکت توان تک جم(۹۲)

شرکت فولاد اتصال(۹۲)

شرکت صنایع وکیوم پارس(۸۴)

شرکت لوله سازی اهواز ( ۸۳ )

تولید و پوشش سلفچگان (۸۹)

– گروه شرکت‌های خارجی

German water partnership (80)

Va tech wabag GMBH (74)

Andritz (71)

– گروه شرکت‌های دانش بنیان

ستاد توسعه فناوری نانو

نمایندگی

نمایندگی

نقشه سایت

نقشه سایت

معرفی شرکت

معرفی شرکت

نام شرکت: شركت تولیدی شالوده آب ناب

نام تجاری: شالوده آب (ShaloodehAb)

نوع شرکت: مسئولیت محدود

نوع فعالیت: تولیدی/بازرگانی

مدیر عامل: مهران نیکزاد

شناسه ملی: ۱۰۱۰۲۰۹۷۱۶۹

شماره ثبت: ۱۶۷۱۸۷

تاریخ تاسیس: ۱۳۷۹/۰۷/۰۶

کد اقتصادی: ۴۱۱۱۵۳۱۶۴۱۱۶

آدرس دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه رسالت، ۲۰ متري كرمان جنوبي ، رحمتي (شرقی)، پلاک ۱۱ ، واحد ۱

آدرس دفتر مرکزی ترکیه: آدنا، خیابان آتاتورک، ساختمان معمار سمیح، طبقه هشتم

تلفن: ۷۷۸۱۱۹۸۵-۷۷۸۴۵۲۷۷-۰۲۱

تلفکس: ۷۷۸۲۹۵۰۷-۰۲۱

کدپستی: ۱۶۳۵۸۷۷۱۱۴

ایمیل:  info@shaloodehab.ir  –  shaloodehab.ir@gmail.com

وب سایت: www.shaloodehab.ir

اطلاعات بانکی:

نام بانکشعبهکدشماره حسابشماره شبانام صاحب حساب
بانک ملی - سیباکیوان11010200985057003IR710170000000200985057003شالوده آب
بانک ملت- جام آیت684521366153573IR930120020000001366153573شالوده آب ناب
استعلام قیمت

استعلام قیمت

سئوالات متداول

سئوالات متداول

پروژه های انجام یافته

پروژه های انجام یافته

بروشور

بروشور

کاتالوگ

کاتالوگ

کاتالوگ محصولات شرکت تولیدی شالوده اب ناب را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید:

رضایت نامه ها

رضایت نامه ها

گواهی نامه ها

گواهی نامه ها

چارت سازمانی

چارت سازمانی

پرسنل کلیدی

پرسنل کلیدی

هیات مدیره

هیات مدیره

پروژه ها

پروژه ها

محصولات

محصولات

وبلاگ

وبلاگ

گالری تصاویر

گالری تصاویر

تماس با ما

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه رسالت، ۲۰ متري كرمان جنوبي ، رحمتي (شرقی)، پلاک ۱۱ ، واحد ۱

آدرس دفتر مرکزی ترکیه: آدنا، خیابان آتاتورک، ساختمان معمار سمیح، طبقه هشتم

تلفن: ۷۷۸۱۱۹۸۵-۷۷۸۴۵۲۷۷-۰۲۱

تلفکس: ۷۷۸۲۹۵۰۷-۰۲۱

کدپستی: ۱۶۳۵۸۷۷۱۱۴

ایمیل:  info@shaloodehab.ir  –  shaloodehab.ir@gmail.com

 

درباره ما

درباره ما

پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

منشور اخلاقی

منشور اخلاقی

ماموریت و چشم انداز

ماموریت و چشم انداز

درباره شالوده آب

درباره شالوده آب

شرکت  شالوده آب  با سابقه درخشان خود در۷ دوره متوالی از نمایشگاههای بین المللی صنعت آب  و فاضلاب به عنوان تولید

کننده برترشناخته شده است. گستردگی دامنه مشتریان شرکت شالوده آب ،همکاری با ارگانها و سازمانهای بزرگ دولتی ازجمله

پالایشگاهها ، پتروشیمی ها ، نیروگاهها ، شهرداری ها، مجموعه های فرهنگی و ورزشی و دریافت بیش از۷۰ فقره تقدیرنامه

و تاییدیه مصداق شعار تضمین کیفیت نشانه افتخار ماست ،می باشد.

این شرکت دانش بنیان ازپیشروان  تکنیک سیستمهای گندزدایی با کلروتولید کننده سیستمهای کلرزنی و الکترولیز نمک درایران

می باشد.

شرکت شالوده آب بعنوان سازنده و تولید کننده انواع سیستم های کلر زنی(مایعی- گازی)به منظورمیکروب زدایی آب خام وضد

عفونی آب های میکروبی ، گندزدایی آب چاه ، حذف جلبک ها ، و هر نوع آلودگی موجود در آب ،با دستگاه تزریق کل براساس

نوع کاربری آن درحالت تزریق مایع و گازی فعال می باشد.همچنین درسالهای اخیردرراستای شناخته شدن استفاده ازتولید هیپو-

کلریت سدیم به روش الکترولیز نمک به صورت یک روش ایمن، قابل اعتماد واقتصادی ودرراستای توسعه فعالیت های خود در

زمینه گندزدایی آب اقدام به تولید دستگاه الکترولیز نمک ،مدل سوراب نموده است  که ازجمله مهمترین مزیت این سیستم توانایی

کنترل ومانیتورینگ  همزمان تمام گندزداهای موجود در سایت می باشد

صفحه اصلی

صفحه اصلی

محصولات

+
برگزاری مانور امداد ونجات ، اطفاء حریق و نشتی گاز کلر در تصفیه خانه آب شرکت آب وفاضلاب مراغه

برگزاری مانور امداد ونجات ، اطفاء حریق و نشتی گاز کلر در تصفیه خانه آب شرکت آب وفاضلاب مراغه

+
مهران نیکزاد

مهران نیکزاد

+

+
باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان

+
ویژگی ها

ویژگی ها

+
واحد پشتیبانی فنی

واحد پشتیبانی فنی

+
گارانتی

گارانتی

+
قطعات و لوازم جانبی

قطعات و لوازم جانبی

+
شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان

+
تولید کننده برتر

تولید کننده برتر

+
کلریناتور گازی – گاما

کلریناتور گازی – گاما

+
کلریناتور گازی – بتا

کلریناتور گازی – بتا

+
کلرزن مایعی دومخزن – کوهرنگ

کلرزن مایعی دومخزن – کوهرنگ

+
مانومتر دیافراگم دار

مانومتر دیافراگم دار

+
کلریناتور گازی – امگا

کلریناتور گازی – امگا

+
شیرآلات قابل تنظیم

شیرآلات قابل تنظیم

+
شیر فشار شکن گاز کلر

شیر فشار شکن گاز کلر

+
Home

Home

+
سیستم ناپیوسته الکترولیز بچ

سیستم ناپیوسته الکترولیز بچ

+
سیستم قطع کن MIS

سیستم قطع کن MIS

+
سیستم پیوسته الکترولیز سوراب

سیستم پیوسته الکترولیز سوراب

+
سیستم خنثی ساز گاز کلر(اسکرابر)

سیستم خنثی ساز گاز کلر(اسکرابر)

+
اجکتورهای خلاء

اجکتورهای خلاء

+
هیتر درایر

هیتر درایر

+
کنترل پنل

کنترل پنل

+
انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

+
ساخت سامانه سه منظوره گندزدایی آب در ایران

ساخت سامانه سه منظوره گندزدایی آب در ایران

+
معرفی شرکت های برتر صنعت آب و فاضلاب

معرفی شرکت های برتر صنعت آب و فاضلاب

+
نمایندگی

نمایندگی

+
نقشه سایت

نقشه سایت

+
معرفی شرکت

معرفی شرکت

+
استعلام قیمت

استعلام قیمت

+
سئوالات متداول

سئوالات متداول

+
پروژه های انجام یافته

پروژه های انجام یافته

+
بروشور

بروشور

+
کاتالوگ

کاتالوگ

+
رضایت نامه ها

رضایت نامه ها

+
گواهی نامه ها

گواهی نامه ها

+
چارت سازمانی

چارت سازمانی

+
پرسنل کلیدی

پرسنل کلیدی

+
هیات مدیره

هیات مدیره

+
پروژه ها

پروژه ها

+
محصولات

محصولات

+
وبلاگ

وبلاگ

+
گالری تصاویر

گالری تصاویر

+
تماس با ما

تماس با ما

+
درباره ما

درباره ما

+
پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

+
منشور اخلاقی

منشور اخلاقی

+
ماموریت و چشم انداز

ماموریت و چشم انداز

+
درباره شالوده آب

درباره شالوده آب

+
صفحه اصلی

صفحه اصلی

پرسنل کلیدی

برگزاری مانور امداد ونجات ، اطفاء حریق و نشتی گاز کلر در تصفیه خانه آب شرکت آب وفاضلاب مراغه

به منظور مقابله با نشتی گاز کلر و حفظ آمادگی پرسنل در بروز هرگونه تهدید و یا نشتی گاز کلر در تاسیسات   گند زدایی ، مانوری با حضور مدیران و کارشناسان شهرهای سراب ، هشترود ، میانه ، اهر و بستان آباد ، مدیر عامل ومعاونین و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب ، مدیر محترم دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و کارشناسان مربوطه شرکت آبفای استان ، مدیر محترم دفتر ایمنی بهداشت  و محیط زیست شرکت آبفای استان ، و سازمان های مرتبط با مدیریت بحران ، شامل اکیپ های از سازمان آتش نشانی ، هلال احمر ، و اورژانس ۱۱۵ شهرستان ویزه مراغه به میزبانی شرکت آب وفاضلاب مراغه در تصفیه خانه آب مراغه برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی و آ موزش همگانی شرکت آب وفاضلاب مراغه ، این مانور در روز پنج شنبه مورخ ۲ شهریور ماه مصادف با اولین روز گرامیداشت هفته دولت راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح در تصفیه خانه آب شرکت برگزار شد . درابتدای این مانور مهندس صدیقی ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان پرتلاش و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت رجائی و باهنر ، ضمن خیر مقدم گویی به حضار در سخنانی به اهداف برگزاری مانور نشتی گاز کلر و امداد ونجات پرداختند و هدف از آن را حفظ آمادگی پرسنل شرکت آب وفاضلاب مراغه جهت اطفائ سریع نشت گاز کلر در بحران های ناشی از بلایای طبیعی و آشنایی پرسنل و سایر نهادهای مرتبط با این گونه اقدامات علام نمودند که در نهایت با همکاری و هم افزایی نهادها و سازمان های مرتبط و ذیربط عواقب ناگواری ناشی از نشت گاز کلر به کمترین  میزان ممکن برسد .

در ادامه این مانور مهندس نصیرپور  مدیر دفتر  ایمنی بهداشت و محیط زیست شرکت آبفای استان و مهندس برادران باقری کارشناس محترم بهره برداری آب تبریز و مدیر عامل محترم شرکت شالوده آب در سخنانی به ابعاد انتشار گاز کلر و راههای مقابله با نشتی آن در تاسیسات و مخازن و تصفیه خانه ها اشاره کردند . بعداز اتمام کارگاه آموزشی ، شرکت کنندگان در این مانور در محل مانور حضور پیدا نموده و بصورت عملی نحوه مواجه با نشتی گاز کلر انجام شد و با سناریوی نشتی و اطفاء حریق بصورت عملی آشنا شدند در این عملیات با انجام نشتی و مسمومیت  مصدوم فرضی مسائل  مربوط به اطلاع  رسانی از طریق سامانه کلر زنی و پرسنل مربوطه و همچنین حضور اکیپ های امدادی در محل و نیز نحوه کمک رسانی به فرد آسیب رسیده و احیای آن تا زمان رسیدن اورژانس مورد ارزیابی قرار گرفت . لازم بذکر می باشد سیستم فول اتوماتیک تزریق گاز کلر مجهز به خنثی ساز هوشمند برای اولین بار در سطح استان در این شرکت ودر تصفیه خانه آب مراغه نصب و به بهربرداری رسید.

مهران نیکزاد

مهران نیکزاد

مهران نیکزاد

سمت: مدیرعامل

رشته تحصیلی: مهندسی مکانیک

تحصیلات: کارشناسی ارشد

سابقه کار: ۲۸ سال

 

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – آلفا :
دارای قابلیت تزریق گاز کلر از صفر تا ۴ کیلوگرم در ساعت می باشد. جهت استفادهدر تصفیه خانه ها، مجموعه های ورزشی، کارخانه های صنعتی و… می باشد.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان

باشگاه بزرگ مشتريان شرکت شالوده آب، محل گرد آمدن هزاران مصرف كننده محصولات شالوده آب، جهت برخورداري از تسهيلات متنوع و جذابي است كه اين شركت براي مصرف كنندگان محصولاتش فراهم نموده است. شما مي توانيد از مزاياي عضويت در اين باشگاه شامل شركت در قرعه كشي‌هاي دوره اي و اخذ تخفيفات مختلف در خريدهاي بعدي بهره مند شويد.
اعضاي باشگاه از مزاياي زير برخوردارند:
شركت در قرعه كشي هاي دوره اي
اخذ تخفيفات مختلف درخريدهاي بعدي
برخورداري از هداياي ويژه اعضاي وفادار باشگاه
شرايط عضويت در باشگاه:
با خريد حداقل يكي از محصولات شرکت شالوده آب عضو باشگاه مصرف كنندگان مي شويد.

ویژگی ها

واحد پشتیبانی فنی

واحد پشتیبانی فنی

بررسی و رفع ایراد پایان کار نیست، بلکه آغاز یک مسیر طولانی جهت اطلاع رسانی به سایر نمایندگی ها در راستای پایین آوردن زمان تعمیرات و افزایش رضایت مندی مشتری می باشد. واحد فنی و پشتیبانی همچنین موظف به اطلاع رسانی ایراد به شرکت شالوده آب جهت رفع ایراد از مبدا بوده تا در نهایت در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان گام بردارد.
کارشناسان واحد پشتیبانی فنی با بهره گیری از جدیدترین آموزشهای شرکت شالوده آب و دسترسی به آخرین اطلاعات تعمیراتی، همواره در تلاشند تا مناسب ترین راهکار تعمیراتی را جهت رفع ایراد به نمایندگی ها اعلام نموده و کارشناسان و پرسنل فنی نمایندگی­ها را تا رفع ایراد راهنمایی می­نمایند.
با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی، این شرکت متعهد می گردد در صورت عدم رضایت مشتریان بدون درخواست هرگونه و جهی نسبت به عودت دستگاههای خود اقدام می نماید . در ضمن کلیه محصولات شالوده آب دارای یکسال گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

گارانتی

گارانتی

گارانتي، تعهد و قبول شركت شالوده آب مبني بر پوشش ايرادهاي ناشي از طراحي و ساخت دستگاههای کلر زن (ایرادهای کیفی) براي يك دوره مشخص مي باشد كه در صورت بروز هرگونه مشكل در اين دوره تمامی ايرادات ناشي از توليد (ایرادات کیفی) طبق الزامات ارائه شده در دفترچه گارانتی در چارچوب قوانين گارانتي شركت شالوده آب برطرف خواهد شد. پروسه های گارانتی مطابق دستورالعمل های گارانتی بوده و کاملا با آیین نامه حقوق مصرف کنندگان مطابقت دارد. کلیه محصولات شالوده آب دارای یکسال گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

قطعات و لوازم جانبی

قطعات و لوازم جانبی

در تجارت امروز با توجه به تنوع محصولات در بازار از دیدگاه مصرف کنندگان، پشتیبانی از کالاها (گارانتی و خدمات پس از فروش) بعد از خرید مهمترین ملاک انتخاب می­باشد. این مهم تنها با خدمات پس از فروش مناسب و استفاده از قطعات یدکی مطمئن محقق خواهد شد. در صنعت تجهیزات گند زدایی و فاضلاب یکی از مهمترین معیارهای پشتیبانی تجهیزات، تأمین به موقع قطعات، در اسرع وقت و با کیفیت عالی می­باشد.
حال از آنجایی­که تشخیص قطعات اصلی از غیر اصلی توسط مشتریان به سختی امکان پذیر است، در راستای حمایت از حقوق مشتریان، شرکت شالوده آب توصیه می­نماید جهت اطمینان از دریافت قطعات اصلی، فقط به نمایندگی های مجاز شرکت و دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.

شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان

این شرکت دانش بنیان ازپیشروان تکنیک سیستمهای گندزدایی با کلروتولید کننده سیستمهای کلرزنی و الکترولیز نمک درایران می باشد.
مشاهده

تولید کننده برتر

تولید کننده برتر

شرکت شالوده آب با سابقه درخشان خود در۷ دوره متوالی از نمایشگاههای بین المللی صنعت آب و فاضلاب به عنوان تولید کننده برتر شناخته شده است.
مشاهده

کلریناتور گازی – گاما

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – گاما :

این کلریناتور توانایی تزریق گاز کلر با ظرفیت بالایی به میزان ۲۰ و ۴۰ کیلوگرم درساعت را دارا می باشد. ازجمله مزیت های آن می توان به مقاومت مطلوب دربرابر فشاربالا وخورندگی گاز کلراشاره نمود.

کلریناتور گازی – بتا

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – بتا :

دارای قابلیت تزریق گاز کلر از ۵ تا ۱۲ کیلوگرم در ساعت می باشد.مانند سایرکلریناتورهای تولیدی این شرکت قابلیت نصب مانومتر دیافراگم دار را جهت نمایش فشار گاز کلر درکلریناتورخط تزریق دارا می باشد.

کلرزن مایعی دومخزن – کوهرنگ

کلرزن مایعی دومخزن – کوهرنگ

معرفی تجهیز کلرزن مایعی دومخزن – کوهرنگ:

این سیستم به دو صورت تک مخزنه و دو مخزنه به همراه شاسی، دوزینگ پمپ دیافراگمی با بدنه ساخته شده از جنس آلومینیوم آلیاژی ، مجهز به هد و نازل از جنس U.P.V.C مقاوم در برابر گازکلر طراحی و ساخته  شده است. این سیستم توانایی تزریق گازکلر تا ۴۰ لیتر بر ساعت را دارا می باشد.

مانومتر دیافراگم دار

مانومتر دیافراگم دار

معرفی تجهیز مانومتر دیافراگم دار :

برای اندازه گیری فشار خطوط گاز و فشار ورودی به کلریناتور استفاده می گردد در مقابل خورندگی گاز کلر کاملا مقاوم می باشد.

کلریناتور گازی – امگا

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – امگا  :

این سیستم به نحوی طراحی شده که توانایی تزریق گاز کلر را به صورت همزمان به دو خط مجزا داراست، به طوری که قادر است گاز کلر را به یک خط با ظرفیت ۲۵۰ گرم برساعت و خط دیگر با ظرفیت ۲۰۰۰ بر ساعت تزریق نماید.

شیرآلات قابل تنظیم

معرفی تجهیز شیرآلات قابل تنظیم:

در مدل های دیواری، خطی و ایمنی (کمکی) روی کپسول طراحی گردیده و دارای دو مزیت عمده می باشند:

– دیافراگم ندارند.

– قسمت گازبندی از جنس (P.T.F.E) بوده که درمقابل گاز کلر مقاوم بوده و بعد از مستهلک شدن به آسانی قابل تعویض و تعمیر می باشد.

شیر فشار شکن گاز کلر

معرفی تجهیز شیر فشار شکن گاز کلر :

در این محصول فشار گاز ورودی از حداقل ممکن تا ۳۰ بار، با خروجی از ۰/۵ بار قابل تنظیم تا میزان دلخواه پیش بینی گردیده است. فشار شکن فوق به نحوی طراحی شده که هر چه فشار کپسول افت پیدا کند فشارخروجی آن اضافه می شود و اجازه می دهد تا کپسول به راحتی تخلیه گردد.

 

Home

سیستم ناپیوسته الکترولیز بچ

معرفی سیستم ناپیوسته الکترولیز بچ:

 در سال های اخیر سیستم الکترولیز آب نمک ، به صورت یک سیستم ایمن، قابل اعتماد و اقتصادی برای گندزدایی آب پیشنهاد شده وروش مناسبی برای تصفیه آب های آشامیدنی، فاضلاب، سیستم هایخنک کننده استخرهای شنا می باشد.آب فاقد گندزدا، دارای مجموعه ای ازانواع باکتری ها،چربی ها،نمک های محلول درآب، گرد و غبار، ذرات معلق و …است. لذا ضدعفونی کردن این آب جهت تامین بهداشت عمومی بسیار ضروری ومهم می باشد.استخروجکوزی، ازجمله محیط هایی هستند که آلودگی های موجود درآنهامی تواند باعث ایجاد بیماری و مشکلات تعددی برای استفاده کنندگان آنها شود.

سیستم تزریق شامل تجهیزات ذیل می باشد:

۱- مخزن تولید

۲- منبع تغذیه و کنترل

۳- سل تولید (راکتور)

۴- مخزن ذخیره آب ژاول تولیدی

۵- دوزینگ پمپ تزریق

۶- تابلو کنترل

سیستم قطع کن MIS

سیستم قطع کن MIS

معرفی تجهیز سیستم قطع کن MIS :

مبنای کارکرد این سیستم بر اساس اندازه گیری میزان گاز کلر در محیط به وسیله سنسورومقایسه آن با معیارانتخابی واستاندارد بهره برداران به عنوان نقطه بحرانی وخطر تعریف شده است ،شایان  ذکر است این سیستم توانایی افزودن سنسورهای دیگراز قبیل دما، کدورت، زلزله و…را دارا می باشد.

سیستم پیوسته الکترولیز سوراب

سیستم پیوسته الکترولیز سوراب

معرفی تجهیز سیستم پیوسته الکترولیز سوراب:

این سیستم تزریق شامل:

– الکترود مخصوص با سطح تماس مناسب و کوتینگ مخصوص با کاور و محفظه مناسب با امکان

ورودی و خروجی، اسید شویی و تخلیه

– دستگاه کنترل و راه انداز الکترود مجهزبه PLC و نمایشگر HMI جهت رویت میزان ولتاژوآمپراژ

ودمای محصول

– تابلوهای مخصوص قرارگیری المان های الکتریکی و الکترونیکی از جنس کامپوزیت

– پمپ آب با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت آب نرم از مخزن

– پمپ نمک با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت آب نمک اشباع از مخزن

– پمپ تزریق محصول با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت محصول تولیدی و تزریق به شبکه

روتامتر(جهت مشاهده و تنظیم میزان جریان آب خام)

– شیرآلات و لوله کشی PVC

– سنسور با غلاف مناسب جهت نمایش و کنترل دمای ایجاد شده در محفظه الکترود

– سیستم سختی گیر با شیر نیمه اتوماتیک به جهت رفع سختی آب با سیلیس و رزین مربوطه و لوله

کشی

یکی از مهمترین مزایای این سامانه توانایی کنترل و مانیتورینگ همزمان تمامی گندزداهای موجود

 در سایت می باشد.

مزایای این سیستم عبارتند از:

کاهش هزینه های تولید

کاهش خطرات استفاده از گاز کلر

کارکرد در دو وضعیت اتوماتیک و دستی

کنترل اتوماتیک سیستم با استفاده از PLC

کیفیت بالای محصول تولیدی

دارا بودن تجهیزات جانبی کامل از جمله سختی گیرآب ورودی و سیستم اسیدشویی

راندمان بالا و سهولت بهره برداری

پشتیبانی کامل سیستم

سیستم خنثی ساز گاز کلر(اسکرابر)

سیستم خنثی ساز گاز کلر(اسکرابر)

معرفی تجهیز سیستم خنثی ساز گاز کلر:

بعلت خطرات نشت احتمالی گاز کلر و سمی بودن آن، شرکت شالوده آب اقدام به ساخت سیستم خنثی سازگاز کلرنموده است که قابلیت خنثی نمودن گازکلر نشت یافته را درکمترین زمان ممکن داراست.

ازجمله ویژگیهای دستگاه اسکرابر به موارد ذیل می توان اشاره کرد:

– فن هواکش به قدرت ۴ Kw  تیپ پروانه فوروارد با قدرت مکش ۷۰۰۰m/h

– پمپ سیرکوله و تهیه مواد اعم از آب- کاستیک سودا از جنس SST 316 L  به قدرت ۱٫۱ Kw

– لایه مدیا PVC

– شیر آلات از جنسPVC  ضد خورندگی گاز کلر

– نازل پاش آب

– لوله کشی از جنس PVC

– لوله خروجی PVC قابل انعطاف

– لایه زیرین شاسی به بدنه مخزن از ورق PE

اجکتورهای خلاء

معرفی تجهیز اجکتورهای خلاء:

اجکتورهای خلاء جدید مجهز به دیافراگم، جهت جلوگیری از برگشت آب به کلریناتور بوده و همچنین دارای ظرفیت های مختلفی از جمله: ۰/۵ تا ۴ کیلوگرم ۴ تا ۱۲ کیلوگرم و ۲۰ تا ۶۰ کیلوگرم با فشار کار ۲۵ تا ۵۰ بار می باشد

هیتر درایر

معرفی تجهیز هیتر درایر:

در برخی مواقع ممکن است در زمان بهره برداری از گاز کلر، خطوط دچار یخ زدگی (مایع زدگی) گردد، جهت جلوگیری از اختلال در سیستم، هیتر درایر به منظور گرم کردن گاز کلر استفاده می شود.

 

کنترل پنل

معرفی تجهیز کنترل پنل:

 سیستم کلرزنی به صورت اتوماتیک به منظور تزریق دقیق گاز کلر و کاهش حداکثری خطاهای انسانی طراحی شده  است مبنای کارکرداین سیستم براساس انداه گیری آنلاین میزان  کلرباقیمانده محلول درآب می باشد. مزیت و برتری سیستم کلرزنی اتوماتیک تولید شرکت شالوده آب که آن راازدیگرسیستم های مشابه متمایز می کند بهشرح ذیل است:

– ایمنی و کنترل نشت گاز کلر در محیط علاوه بر تزریق گاز کلر به صورت اتوماتیک

– استفاده از PLC به عنوان کنترل کننده اصلی سیستم،دارای تمامی استانداردهای لازم جهتاستفاده درمحیط های صنعتی

– قابلیت مجهز شدن به سیستم تعویض کننده خودکارکپسول خالی با کپسول ذخیره (چنچ آور)

– دارای صفحه نمایش گرافیکیTOUCH SCREENباامکان تعریف کلیه پارامترهای تزریق برروی آن

– امکان اطلاع از میزان کلر باقی مانده بصورت نمودار در بازه های زمانی مختلف

– امکان اتصال به شبکه های کنترلی به منظور نمایش از راه دور(REMNOTEMONITORI)بصورت

باسیم و بی سیم دارای خروجی های شبکه مودباس و اترنت ( OPTIONAL)

– نصب شیر درصدی (CONTROL VALVES) برروی مسیرمکش گازکلر و بعد از کلریناتوردستی

– راه اندازي آلارم هاي صوتي و نوري جهت آگاهي محلي از بروز نشت

– راه اندازي خنثي ساز و فن هواكش به منظور تخليه گاز كلر نشت يافته

– ارسال پيام كوتاه (SMS) براي ۱۰ نفر از مسوولين و بهره برداران

– شايان ذكر است در اين سيستم مي توان با افزودن سنسورهاي ديگر از قبيل دما، كدورت،زلزله و…ازديگر

شرايط موجود در محيط نيز اطلاع يافته و از آنها در موارد مورد نياز استفاده كرد.

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران  ضمن بازدید از کارگاه تولیدی این شرکت و مصاحبه با مدیرعامل و کارشناس فنی شرکت نسبت به ارائه گزارش جامع از وضعیت تولیدات و توانمندی های شرکت شالوده آب اقدام ودر بخش خبری ساعت ۲۱  صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید . در این مصاحبه آقای مهندس نیک زاد مدیرعامل این شرکت  توضیحاتی در خصوص دستگاه الکترولیز نمک ارائه نمودند. او با بیان اینکه شرکت شالوده آب به عنوان شرکت کارآفرین در زمینه تصفیه و گندزدایی آب فعال می باشد وبا استفاده از دستگاه های الکترولیز نمک در گندزدایی، مانع رسوب و خوردگی در تاسیسات آب می گردد.همچنین به دلیل هزینه کمتر نمک و آب نسبت به کلر موجب صرفه اقتصادی گردیده است. ضمن اینکه هزینه تمام شده دستگاه تولیدی شرکت شالوده آب، یک سوم هزینه نمونه خارجی آن می باشد.

 

ساخت سامانه سه منظوره گندزدایی آب در ایران

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب :

سامانه سه منظوره گندزدایی آب با یک دهم قیمت مشابه خارجی در کشور طراحی و ساخته شد.

مهندس “مهران نیکزاد” مدیرعامل شرکت شالوده آب در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات فاضلاب در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، با بیان این مطلب گفت: سامانه‌های گندزدایی به دو روش تزریق پودرو تزریق مایع کلر در آب به گندزدایی آن می‌پردازند ولی سامانه سه منظوره الکترولیز در محل، با کمک الکتریسیته به تجزیه آب و  نمک می‌پردازد و کلر به شیوه آب ژاول در آب تزریق می‌شود.

وی با بیان اینکه این سامانه به گونه‌ ای طراحی شده تا با بقیه سامانه‌ها نیز همخوانی داشته باشد افزود: مصرف کننده سامانه سه منظوره الکترولیز آب و نمک، هر زمان که اراده کند قادر است از سایر شیوه‌های گند زدایی نیز استفاده نماید.

مدیرعامل شرکت شالوده آب تصریح کرد: این سامانه که یک محصول انحصاری است بجز صرفه اقتصادی، و چند منظوره بودن در استفاده از شیوه‌های مختلف گندزدایی ازکیفیت بالاتری نیز برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه سامانه سه منظوره گندزدایی دارای استانداردهای ۸۳۹۴ SR استاندارد ملی آزمون فلزات سنگین و SR2759   استاندارد ملی آزمون میکرو بیولژی بوده است، گفت: قیمت این سامانه یک دهم مشابه خارجی آن است.

او تاکید کرد: مشابه آلمانی این محصول که REDO نام دارد فقط شیوه الکترولیز را دارا است و با قیمت ۸۰۰ میلیون تومان وارد کشور می‌شود، در حالی‌که این محصول قادر است به سه شیوه مختلف به گندزدایی آب بپردازد و با یک دهم مشابه خارجی خود، با مبلغ ۸۰ میلیون تومان عرضه خواهد شد.

نیکزاد اضافه کرد: گارانتی ۲۰ ماهه و خدمات پس از فروش به مدت ۲۰ سال از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

       خبرنگار: علی اکبر ذاکری

       سردبیر: امیر جعفری آزاد

معرفی شرکت های برتر صنعت آب و فاضلاب

امعرفی شرکت های برتر صنعت آب و فاضلاب  :

درآیین پایانی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب ۳۵ شرکت برتر صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور وزیر نیرو معرفی و از آنها تقدیر به عمل آمد.

به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، حسب نتایج حاصل از ارزیابی شرکت‌های حاضر در دوازدهمین            نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب که بر اساس بازدید میدانی، مصاحبه و بررسی مستندات یکایک            شرکت‌های حاضر در نمایشگاه احصا شده است، ۲۷ شرکت به همراه ۸ شرکت که در ادوار پیشین نمایشگاه حداقل ۵ لوح تقدیر دریافت داشته اند، معرفی شدند.

بر اساس این گزارش امتیاز شرکت‌ها از نمره ۱۰۰ محاسبه شده است که در ادامه شرکت‌های برتر و امتیاز اکتسابی آنها آمده است:

– گروه تجهیزات و سامانه‌های تصفیه آب و فاضلاب

شرکت سازه‌های آب فعال  (۹۰ )

شرکت فرایند ارقام پرداز(۹۰)

شرکت پاکاب فرا صنعت ( ۸۴)

شرکت برف آبریز ( ۸۴)

شرکت وهنگ سازان (۸۲)

– گروه آزمایشگاه، ابزار دقیق ، کنتور و گندزدایی

شرکت کلر پارس(۹۰)

شرکت شالوده آب(۹۰)

شرکت آب‌بان صنعتگران (۸۸)

– گروه لوله و اتصالات، تجهیزات پلیمر و کامپوزیت ، پوشش و مواد اولیه

شرکت فراپاکس شیراز(۹۸)

شرکت تکاب اتصال دماوند(۹۷)

گروه صنعتی سعادت توان بسپار(۵/۹۶)

شرکت تولیدی و صنعتی پلیمر گلپایگان(۹۵)

تولیدی صنایع یزد پولیکا(۹۳)

شرکت وینو پلاستیک (۹۱)

گروه کیت و انشعاب

آبشار بسپار فراندیش (۵/۸۴)

– گروه بازرگانی، پیمانکار ، مشاور،  انجمن های صنفی

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا (۸۸)

شرکت فراب( ۹۰)

– گروه پمپ، الکترو موتور ، شیر آلات صنعتی ، لوله های غیر پلیمری

شرکت کیان پرشیا (۹۵)

شرکت توان تک جم(۹۲)

شرکت فولاد اتصال(۹۲)

شرکت صنایع وکیوم پارس(۸۴)

شرکت لوله سازی اهواز ( ۸۳ )

تولید و پوشش سلفچگان (۸۹)

– گروه شرکت‌های خارجی

German water partnership (80)

Va tech wabag GMBH (74)

Andritz (71)

– گروه شرکت‌های دانش بنیان

ستاد توسعه فناوری نانو

نمایندگی

نقشه سایت

معرفی شرکت

نام شرکت: شركت تولیدی شالوده آب ناب

نام تجاری: شالوده آب (ShaloodehAb)

نوع شرکت: مسئولیت محدود

نوع فعالیت: تولیدی/بازرگانی

مدیر عامل: مهران نیکزاد

شناسه ملی: ۱۰۱۰۲۰۹۷۱۶۹

شماره ثبت: ۱۶۷۱۸۷

تاریخ تاسیس: ۱۳۷۹/۰۷/۰۶

کد اقتصادی: ۴۱۱۱۵۳۱۶۴۱۱۶

آدرس دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه رسالت، ۲۰ متري كرمان جنوبي ، رحمتي (شرقی)، پلاک ۱۱ ، واحد ۱

آدرس دفتر مرکزی ترکیه: آدنا، خیابان آتاتورک، ساختمان معمار سمیح، طبقه هشتم

تلفن: ۷۷۸۱۱۹۸۵-۷۷۸۴۵۲۷۷-۰۲۱

تلفکس: ۷۷۸۲۹۵۰۷-۰۲۱

کدپستی: ۱۶۳۵۸۷۷۱۱۴

ایمیل:  info@shaloodehab.ir  –  shaloodehab.ir@gmail.com

وب سایت: www.shaloodehab.ir

اطلاعات بانکی:

نام بانکشعبهکدشماره حسابشماره شبانام صاحب حساب
بانک ملی - سیباکیوان11010200985057003IR710170000000200985057003شالوده آب
بانک ملت- جام آیت684521366153573IR930120020000001366153573شالوده آب ناب

استعلام قیمت

سئوالات متداول

پروژه های انجام یافته

بروشور

کاتالوگ

کاتالوگ محصولات شرکت تولیدی شالوده اب ناب را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید:

رضایت نامه ها

گواهی نامه ها

چارت سازمانی

پرسنل کلیدی

هیات مدیره

پروژه ها

محصولات

وبلاگ

گالری تصاویر

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه رسالت، ۲۰ متري كرمان جنوبي ، رحمتي (شرقی)، پلاک ۱۱ ، واحد ۱

آدرس دفتر مرکزی ترکیه: آدنا، خیابان آتاتورک، ساختمان معمار سمیح، طبقه هشتم

تلفن: ۷۷۸۱۱۹۸۵-۷۷۸۴۵۲۷۷-۰۲۱

تلفکس: ۷۷۸۲۹۵۰۷-۰۲۱

کدپستی: ۱۶۳۵۸۷۷۱۱۴

ایمیل:  info@shaloodehab.ir  –  shaloodehab.ir@gmail.com

 

درباره ما

پیام مدیر عامل

منشور اخلاقی

ماموریت و چشم انداز

درباره شالوده آب

شرکت  شالوده آب  با سابقه درخشان خود در۷ دوره متوالی از نمایشگاههای بین المللی صنعت آب  و فاضلاب به عنوان تولید

کننده برترشناخته شده است. گستردگی دامنه مشتریان شرکت شالوده آب ،همکاری با ارگانها و سازمانهای بزرگ دولتی ازجمله

پالایشگاهها ، پتروشیمی ها ، نیروگاهها ، شهرداری ها، مجموعه های فرهنگی و ورزشی و دریافت بیش از۷۰ فقره تقدیرنامه

و تاییدیه مصداق شعار تضمین کیفیت نشانه افتخار ماست ،می باشد.

این شرکت دانش بنیان ازپیشروان  تکنیک سیستمهای گندزدایی با کلروتولید کننده سیستمهای کلرزنی و الکترولیز نمک درایران

می باشد.

شرکت شالوده آب بعنوان سازنده و تولید کننده انواع سیستم های کلر زنی(مایعی- گازی)به منظورمیکروب زدایی آب خام وضد

عفونی آب های میکروبی ، گندزدایی آب چاه ، حذف جلبک ها ، و هر نوع آلودگی موجود در آب ،با دستگاه تزریق کل براساس

نوع کاربری آن درحالت تزریق مایع و گازی فعال می باشد.همچنین درسالهای اخیردرراستای شناخته شدن استفاده ازتولید هیپو-

کلریت سدیم به روش الکترولیز نمک به صورت یک روش ایمن، قابل اعتماد واقتصادی ودرراستای توسعه فعالیت های خود در

زمینه گندزدایی آب اقدام به تولید دستگاه الکترولیز نمک ،مدل سوراب نموده است  که ازجمله مهمترین مزیت این سیستم توانایی

کنترل ومانیتورینگ  همزمان تمام گندزداهای موجود در سایت می باشد

صفحه اصلی