کسب رتبه (شرکت برتر)و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین “

کسب رتبه (شرکت برتر) و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین “

شرکت شالوده آب در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ، با کسب رتبه (شرکت برتر)و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین ” برای هشتمین بار به کار خود پایان داد

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب آغاز به کار کرد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سیزدهمین نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور «ستار محمودی» سرپرست وزارت نیرو در تهران آغاز به کار کرد.

این دوره از نمایشگاه از تاریخ امروز (۲۴ مهرماه) تا ۲۷ مهرماه در ۹ سالن نمایشگاهی در فضایی بالغ بر ۳۰ هزار مترمربع با ۱۲ هزار متر فضای سرپوشیده داخلی و ۱۷۴۰ متر فضای سرپوشیده خارجی در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

در سیزدهمین نمایشگاه صنعت آب ۲۵۸ شرکت داخلی و ۱۰۵ شرکت خارجی حضور دارند و شرکت کنندگان خارجی در این نمایشگاه از ۲۰ کشور از جمله ایتالیا، ترکیه، آلمان، آذربایجان، مجارستان، چین، فرانسه، اسپانیا، دانمارک، کره جنوبی، هندوستان، سوئیس، اتریش، انگلستان، سوئد، ژاپن، کانادا، بلژیک، ایسلند و جمهوری چک هستند.

در این دوره، کشورهای چین، آلمان و ترکیه به صورت پاویون کشوری در نمایشگاه حضور پر رنگ‌تری از سایر شرکت کنندگان خواهند داشت. علاوه بر حضور شرکت‌ها، تشکل‌ها و سمن‌ها، انجمن‌های مرتبط نیز در نمایشگاه حضور دارند تا در خصوص سیاست‌های حوزه خصوصی و تولیدات ساخت داخل و تعامل آن‌ها با دولت نقش جدی‌تری از خود به نمایش بگذارند.

در این نمایشگاه انواع لوله و اتصالات پلیمری و فلزی، تصفیه و فیلتراسیون، سامانه‌های آب شیرین‌کن، لوله و اتصالات و شیرآلات، اتوماسیون و سامانه‌های ابزار دقیق، سامانه‌های اندازه گیری، تجهیزات آزمایشگاهی و آخرین فناوری‌ها و تولیدات و تجهیزات آب و فاضلاب در معرض نمایش عمومی قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

محل برگزاری: نمایشگاه بین‌المللی تهران
آدرس: تهران، بزرگراه چمران

محل غرفه شرکت تولیدی صنعتی شالوده آب ناب

شماره سالن : ۴۴B
شماره غرفه : ۱۰۶۱

 

عکس هایی از روز اول نمایشگاه

سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران
نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت آب و فاضلاب برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.
لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند سيزدهمين دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ ۲۴ الي ۲۷ مهر ۱۳۹۶ در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.
شرکت تولیدی و صنعتی شالوده آب ناب تولید کننده انواع سیستم های گندزدایی آب با افتخار شما را به بازدید از غرفه های این شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب ایران ۲۴ الی ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۶ واقع در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران دعوت نموده و مقدم شما سروران را گرامی می دارد.
شماره سالن : ۴۴B
شماره غرفه : ۱۰۶۱
دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آبفای شهری و روستایی

دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آبفای شهری و روستایی کشور در مشهد برگزار می شود

معاون نظارت بر بهره‌ برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی از برگزاری دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی سراسر کشور به میزبانی این شرکت در مشهد خبر داد.به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، نوراله قائمی گفت: دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی سراسر کشور، دوم و سوم آبان ماه سال جاری به میزبانی آبفار خراسان رضوی در هتل پردیسان مشهد برگزار میشود.وی افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور مدیران کنترل کیفیت و مسئولین آزمایشگاههای مرکزی شرکتهای آبفای شهری و روستایی صورت گرفته و ثبت نام نیز از طریق درگاه اینترنتی سایت اختصاصی گردهمایی به نشانی www.hamayesh۱۰.ir انجام میشود.قائمی اظهار داشت: همچنین در این همایش، کارگا‌ههای تخصصی با موضوعات مختلف برگزار میشود که از جمله آنها میتوان به: سامانه‌های گندزدایی نوین(فرصتها و تهدیدهای فراروی توسعه)، تبادل تجربیات راهبری تصفیه‌خانه‌های آب(متداول و پیشرفته)، خرید، نگهداری و روشهای کار با دستگاه PCR، کنترل میانی و کالیبراسیون خارجی تجهیزات آزمایشگاهها براساس رهنمود شرکت مهندسی آبفای کشور، نگهداری و پیاده‌سازی تضمین کیفیت برای دستگاههای آنالیز پیشرفته(GC&AA)، P.M. و تضمین کیفیت در دستگاههای IC و انتخاب، احیاء و نگهداری سویه‌های باکتریایی اشاره کرد.وی تبادل تجربیات برای عملیاتی کردن برنامه ایمنی آب(WSP)، خرید و راهبری سامانه‌های سنجش لحظه‌ای (با رویکرد ضرورتها و مشکلات فرارو)، نگهداری و کنترل میانی تجهیزات قابل حمل کدورت‌سنج، کنداکتیویته ‌متر و pH متر، انجام آزمونهای بیولوژی صحیح مطابق کتاب مرجع استاندارد متد ویرایش ۲۰۱۷، طراحی و نگه‌داری اتاقک‌های پیش‌ساخته قابل حمل اختصاصی تاسیسات گندزدایی، نگهداری و پیاده‌سازی تضمین کیفیت برای دستگاههای آنالیز پیشرفته(GC&AA)و P.M. و تضمین کیفیت دستگاههای IC از دیگر کارگاههای این همایش برشمرد.معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، تجربیات و فعالیتهای برون‌سپاری در بخش کنترل کیفیت و مشکلات و راهکارهای فرارو، تحلیل نتایج آزمایشات بر مبنای اطلاعات سامانه‌ی LIMS، روشهای آزمونهای باکتریولوژی آب مبتنی بر روشهای کروموژنی، آب شیرین‌کن؛ فرصتها و تهدیدهای فرارو، تبادل تجربیات نصب و راه‌اندازی سامانه‌های گندزدایی، P.M. و تضمین کیفیت دستگاههای اسپکتروفتومتر را از دیگر کارگاههای این همایش برشمرد.

منبع خبر: سایت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور

شرکت تولیدی و صنعتی شالوده آب ناب با افتخار شما را به بازدید از غرفه این شرکت در دهمین همایش مدیران کنترل کیفیت شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در روز های ۲ و ۳ آبن ماه ۱۳۹۶ واقع در شهر مقدس مشهد، هتل ۵ ستاره پردیسان-غرفه B6 دعوت نموده و مقدم شما سروران را گرامی می دارد.

شیر کمکی مخصوص گاز كلر  Auxiliary Valve Cl2

معرفی تجهیز شیر کمکی مخصوص گاز كلر با قابلیت نصب بر روی کپسول گاز کلر  Auxiliary Valve Cl2

شیر کمکی یک شیر سوزنی است که در سیستم های کلرزنی برای محافظت از خط لوله روی شیر مخزن نصب می شود و لوله انعطاف پذیر به آن متصل می شود. به این ترتیب با بسته بودن شیر کمکی به عنوان تجهیز قطع جریان گاز یا مایع کلر هنگام تعویض مخازن پر و خالی، از ورود رطوبت هوا به داخل لوله و خوردگی ناشی از آن جلوگیری بعمل می آید.

شیر کمکی بر روی شیر اصلی کپسول نصب می شود و به دلیل وجود تفلونی در بخش تحتانی این شیرها، عمل گاز بندی سریع تر صورت می گیرد و در صورتی که شیر کپسول گاز کلر به هر دلیلی گازبند  نگردد به سادگی به وسیله شیر ایمنی عمل گازبندی انجام می گیرد.

شیر کمکی، ایمنی شیر برنجی کپسول را ارتقاء می دهد زیرا اپراتور تنها یکبار شیر کپسول را باز نموده و دیگر نیازی به استفاده از آچار فرانسه و دیگر تجهیزات برای باز و بسته نمودن شیر کپسول ندارد.

شیر درصدی گاز کلر

معرفی تجهیز شیر درصدی گاز کلر  Percentage Valve Cl2

شیر درصدی در مسیر خلأ و ما بین کلریناتور و انژکتور نصب می گردد. وظیفه آن تنظیم مقدار گاز کلر خروجی از کلریناتور می باشد. این شیر دارای ولتاژ تغذیه ۲۴ ولت می باشد که تحت فرمان یک سیستم کنترل کننده است که فرمان به آن از طریق یک سیگنال  mA 20-4 ارسال و اطلاعات عملکرد شیر نیز به صورت یک سیگنال mA 20-4 به سیستم باز می گردد.

تقدیرنامه ها
پنجمین نمایشگاه
پنجمین نمایشگاه
پنجمین نمایشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران
« 1 of 5 »
تندیس ها
پنجمین نمایشگاه
پنجمین نمایشگاه
پنجمین نمایشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران
« 1 of 7 »
سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

سیستم الکترولیز بصورت پیوسته مدل سوراب Ⅱ:


این سیستم بصورت اتوماتیک فرآیند تولید محلول هیپوکلریت سدیم (آب ژاول ) را انجام می دهد. از جمله توانایی های این سیستم ، توانایی کنترل و مانیتورینگ گند زدا و سنجش میزان کلر ابقایی در آب می باشد. در این طراحی نیاز به حضور اپراتور انسانی به حداقل ممکن رفع گردیده است.

دوزینگ پمپ کوهرنگ

معرفی تجهیز دوزینگ پمپ کوهرنگ:

دارای موتور تک فاز و دوزینگ پمپ دیافراگمی، جنس بدنه از آلومینیوم آلیاژی با توانایی تحمل فشار کاری ۷۰Bar و قدرت تزریق کلر ۴۰Lit/h مجهز به هد و نازل از جنس  U. P.V.C مقاوم در برابر کلر به همراه  سوپاپ جهت جلوگیری از برگشت آب و کلیه شیلنگ های ارتباطی با توانایی تحمل ۷۰Bar

دوزینگ پمپ گیربکسی
آنالایزر کلر باقیمانده Analyzer

معرفی تجهیز آنالایزر کلر باقیمانده  Analyzer:

تجهیزی است برای سنجش میزان کلر باقیمانده که قابلیت انتقال داده ها جهت کنترل اتوماتیک میزان تزریق را دارد.

صافی Strainer

صافی حاوی الیاف مقاوم در برابر گاز کلر  STRAINER  Cl2 :

به دلیل خورندگی گاز کلر ناخالصی‌هایی در کپسول به وجود می‌آید که شامل فلز بسیار ریز بدنه کپسول و لرد لجن مي‌باشد، جهت جلوگیری از مستعمل شدن زود به هنگام و اختلال در عملکرد سیستم کلریناتور، بایستی از صافی گاز کلر استفاده کرد تا گاز تصفیه شده به کلریناتور برسد.

لوله نقره ای Flexible Pipe
سیستم الکترولیز بصورت ناپیوسته مدل سوراب بصورت Batch

معرفی سیستم الکترولیز بصورت ناپیوسته مدل سوراب بصورت Batch :

در سال های اخیر سیستم الکترولیز آب نمک ، به صورت یک سیستم ایمن، قابل اعتماد و اقتصادی برای گندزدایی آب پیشنهاد شده و روش مناسبی برای تصفیه آب های آشامیدنی، فاضلاب، سیستم هایخنک کننده استخرهای شنا می باشد. آب فاقد گندزدا، دارای مجموعه ای ازانواع باکتری ها،چربی ها،نمک های محلول درآب، گرد و غبار، ذرات معلق و …است. لذا ضدعفونی کردن این آب جهت تامین بهداشت عمومی بسیار ضروری ومهم می باشد.استخروجکوزی، ازجمله محیط هایی هستند که آلودگی های موجود درآنهامی تواند باعث ایجاد بیماری و مشکلات تعددی برای استفاده کنندگان آنها شود. به جهت جلوگیری از تبعات استفاده از کلر و مشتقات آن جهت گندزدایی آب در سال های اخیر استفاده از هیپوکلریت سدیم به عنوان روشی ایمن و اقتصادی شناخته شده است.

 از مزایای این سیستم می توان به :

  • کاهش زمان تماس و دوز مصرفی گندزدایی در طول شبکه
  • کاهش ۵۰ درصدی ترکیبات خطرناک تری هالومتان ها ( THM )
  • حذف میکروارگانیزم ها در زمان کوتاه
  • کاهش هزینه تامین مواد شیمیایی مصرفی
  • ایمنی و بی خطر بودن سیستم

سیستم تزریق شامل تجهیزات ذیل می باشد:

۱- مخزن تولید

۲- منبع تغذیه و کنترل

۳- سل تولید (راکتور)

۴- مخزن ذخیره آب ژاول تولیدی

۵- دوزینگ پمپ تزریق

۶- تابلو کنترل

تجهیزات جانبی
دوزینگ پمپ ها
سیستم الکترولیز نمک
کلریناتورهای مایعی
کلرزن های گازی
home
صفحه اصلی
تقدیرنامه ها
هرمز نیک زاد

سمت: رئیس هیئت مدیره

سابقه کار:۵۵ سال

 

بهزاد نیک زاد

سمت: مدیر دپارتمان مهندسی و بازرگانی

رشته تحصیلی: مهندسی کامپیوتر

تحصیلات: کارشناسی ارشد

سابقه کار: ۱۸ سال

سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

شرکت شالوده آب در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ، با کسب رتبه (شرکت برتر)و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین ” برای هشتمین بار به کار خود پایان داد
مشاهده

تولید کننده برتر

شرکت تولیدی و صنعتی شالوده آب ناب با بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده، درحال حاضر به عنوان مقتدرترین شرکت تولید کننده دستگاه‌های کلرزنی شناخته شده است
مشاهده

حضور فعال در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

شرکت شالوده آب در تمامی صنایع نفت و گاز و پتروشیمی حضور فعالی داشته و تجهیزات گندزدایی آب این شرکت در بخش های مختلف از جمله برج خنک کننده مورد استفاده می باشند.
مشاهده

تعمیر

تعنسرر

تعمیر
under-construction

سایت شالوده آب ناب در حال توسعه می باشد.
از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

تضمین کیفیت نشانه اعتبــار ما است.
تیم شالوده آب ناب
با ما تماس بگیرید
تماس با ما

 

آدرس دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه رسالت، ۲۰ متري كرمان جنوبي ، رحمتي (شرقی)، پلاک ۱۱ ، واحد ۱

آدرس دفتر مرکزی ترکیه: آدنا، خیابان آتاتورک، ساختمان معمار سمیح، طبقه هشتم

تلفن: ۷۷۸۱۱۹۸۵-۷۷۸۴۵۲۷۷-۰۲۱

تلفکس: ۷۷۸۲۹۵۰۷-۰۲۱

کدپستی: ۱۶۳۵۸۷۷۱۱۴

ایمیل:  info@shaloodehab.ir  –  shaloodehab@gmail.com

مکان ما

ویدیو

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

ویدیو

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

رئیس اداره آبفای رفسنجان

شرکت محترم شالوده آب: احتراما بازگشت به نامه شماره ۲۳۵۵۲ مورخ ۸۵/۱۰/۱۲ باستحضار می رساند عملکرد سیستم کلریناتور گازی تهیه شده از شرکت شالوده آب مطلوب و مورد تایید اداره می باشد.

مجتمع فرهنگی ورزشی خرمشاد

شرکت محترم شالوده آب: احتراما ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت و همکاری آن شرکت در خصوص نصب سیستم الکترولیز نمک بدین وسیله به اطلاع می رسانیم که کارکرد این سیستم موجب کاهش مصرف پرکلرین گردیده است. بدین منظور رضایت خود را از کارآیی سیستم نصب شده اعلام داشته و توفیق روز افزون شما را از خداوندمنان خواستاریم.

مجموعه فرهنگی ورزشی شهدا

مدیریت محترم شرکت شالوده آب: با درود، احتراما با عنایت به نصب و راه اندازی سیستم الکترولیز نمک تولیدی شالوده آب در فروردین ماه سال جاری بدینوسیله رضایت کامل خود را از کیفیت سیستم ارائه شده اعلام می داریم و از تلاش و همت جنابعالی و همکاران محترمتان در ارائه خدمات شایسته کمال تقدیر و تشکر را داریم.

رضایت نامه
برگزاری مانور امداد ونجات ، اطفاء حریق و نشتی گاز کلر در تصفیه خانه آب شرکت آب وفاضلاب مراغه

به منظور مقابله با نشتی گاز کلر و حفظ آمادگی پرسنل در بروز هرگونه تهدید و یا نشتی گاز کلر در تاسیسات   گند زدایی ، مانوری با حضور مدیران و کارشناسان شهرهای سراب ، هشترود ، میانه ، اهر و بستان آباد ، مدیر عامل ومعاونین و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب ، مدیر محترم دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و کارشناسان مربوطه شرکت آبفای استان ، مدیر محترم دفتر ایمنی بهداشت  و محیط زیست شرکت آبفای استان ، و سازمان های مرتبط با مدیریت بحران ، شامل اکیپ های از سازمان آتش نشانی ، هلال احمر ، و اورژانس ۱۱۵ شهرستان ویزه مراغه به میزبانی شرکت آب وفاضلاب مراغه در تصفیه خانه آب مراغه برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب مراغه ، این مانور در روز پنج شنبه مورخ ۲ شهریور ماه مصادف با اولین روز گرامیداشت هفته دولت راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح در تصفیه خانه آب شرکت برگزار شد . درابتدای این مانور مهندس صدیقی ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان پرتلاش و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت رجائی و باهنر ، ضمن خیر مقدم گویی به حضار در سخنانی به اهداف برگزاری مانور نشتی گاز کلر و امداد ونجات پرداختند و هدف از آن را حفظ آمادگی پرسنل شرکت آب وفاضلاب مراغه جهت اطفائ سریع نشت گاز کلر در بحران های ناشی از بلایای طبیعی و آشنایی پرسنل و سایر نهادهای مرتبط با این گونه اقدامات علام نمودند که در نهایت با همکاری و هم افزایی نهادها و سازمان های مرتبط و ذیربط عواقب ناگواری ناشی از نشت گاز کلر به کمترین  میزان ممکن برسد .

در ادامه این مانور مهندس نصیرپور  مدیر دفتر  ایمنی بهداشت و محیط زیست شرکت آبفای استان و مهندس برادران باقری کارشناس محترم بهره برداری آب تبریز و مدیر عامل محترم شرکت شالوده آب در سخنانی به ابعاد انتشار گاز کلر و راههای مقابله با نشتی آن در تاسیسات و مخازن و تصفیه خانه ها اشاره کردند . بعداز اتمام کارگاه آموزشی ، شرکت کنندگان در این مانور در محل مانور حضور پیدا نموده و بصورت عملی نحوه مواجه با نشتی گاز کلر انجام شد و با سناریوی نشتی و اطفاء حریق بصورت عملی آشنا شدند در این عملیات با انجام نشتی و مسمومیت  مصدوم فرضی مسائل  مربوط به اطلاع  رسانی از طریق سامانه کلر زنی و پرسنل مربوطه و همچنین حضور اکیپ های امدادی در محل و نیز نحوه کمک رسانی به فرد آسیب رسیده و احیای آن تا زمان رسیدن اورژانس مورد ارزیابی قرار گرفت . لازم بذکر می باشد سیستم فول اتوماتیک تزریق گاز کلر مجهز به خنثی ساز هوشمند برای اولین بار در سطح استان در این شرکت ودر تصفیه خانه آب مراغه نصب و به بهربرداری رسید.

منبع خبر: وب سایت شرکت آب و فاضلاب مراغه

مهران نیک زاد

سمت: مدیرعامل

رشته تحصیلی: حسابداری

تحصیلات: کارشناسی ارشد

سابقه کار: ۲۵ سال

 

کلر زن گازی آلفا Alpha

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – آلفا :
دارای قابلیت تزریق گاز کلر از صفر تا ۴ کیلوگرم در ساعت با تعویض شیشه می باشد. جهت استفاده در تصفیه خانه ها، مجموعه های ورزشی، کارخانه های صنعتی و… می باشد. کلریناتور گازی Alpha جهت گندزدایی آب و از نوع کلریناتور دیواری است و مجهز به  نصب مانومتر دیافراگم دار می باشد که فشار گاز کلر در کلریناتور و خط تزریق را نشان می دهد.

باشگاه مشتریان

باشگاه بزرگ مشتريان شرکت شالوده آب، محل گرد آمدن هزاران مصرف كننده محصولات شالوده آب، جهت برخورداري از تسهيلات متنوع و جذابي است كه اين شركت براي مصرف كنندگان محصولاتش فراهم نموده است. شما مي توانيد از مزاياي عضويت در اين باشگاه شامل شركت در قرعه كشي‌هاي دوره اي و اخذ تخفيفات مختلف در خريدهاي بعدي بهره مند شويد.
اعضاي باشگاه از مزاياي زير برخوردارند:
شركت در قرعه كشي هاي دوره اي
اخذ تخفيفات مختلف درخريدهاي بعدي
برخورداري از هداياي ويژه اعضاي وفادار باشگاه
شرايط عضويت در باشگاه:
با خريد حداقل يكي از محصولات شرکت شالوده آب عضو باشگاه مصرف كنندگان مي شويد.

خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی
واحد پشتیبانی فنی

بررسی و رفع ایراد پایان کار نیست، بلکه آغاز یک مسیر طولانی جهت اطلاع رسانی به سایر نمایندگی ها در راستای پایین آوردن زمان تعمیرات و افزایش رضایت مندی مشتری می باشد. واحد فنی و پشتیبانی همچنین موظف به اطلاع رسانی ایراد به شرکت شالوده آب جهت رفع ایراد از مبدا بوده تا در نهایت در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان گام بردارد.
کارشناسان واحد پشتیبانی فنی با بهره گیری از جدیدترین آموزشهای شرکت شالوده آب و دسترسی به آخرین اطلاعات تعمیراتی، همواره در تلاشند تا مناسب ترین راهکار تعمیراتی را جهت رفع ایراد به نمایندگی ها اعلام نموده و کارشناسان و پرسنل فنی نمایندگی­ها را تا رفع ایراد راهنمایی می­نمایند.
با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی، این شرکت متعهد می گردد در صورت عدم رضایت مشتریان بدون درخواست هرگونه و جهی نسبت به عودت دستگاههای خود اقدام می نماید . در ضمن کلیه محصولات شالوده آب دارای یکسال گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

گارانتی

گارانتي، تعهد و قبول شركت شالوده آب مبني بر پوشش ايرادهاي ناشي از طراحي و ساخت دستگاههای کلر زن (ایرادهای کیفی) براي يك دوره مشخص مي باشد كه در صورت بروز هرگونه مشكل در اين دوره تمامی ايرادات ناشي از توليد (ایرادات کیفی) طبق الزامات ارائه شده در دفترچه گارانتی در چارچوب قوانين گارانتي شركت شالوده آب برطرف خواهد شد. پروسه های گارانتی مطابق دستورالعمل های گارانتی بوده و کاملا با آیین نامه حقوق مصرف کنندگان مطابقت دارد. کلیه محصولات شالوده آب دارای یکسال گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

قطعات و لوازم جانبی

در تجارت امروز با توجه به تنوع محصولات در بازار از دیدگاه مصرف کنندگان، پشتیبانی از کالاها (گارانتی و خدمات پس از فروش) بعد از خرید مهمترین ملاک انتخاب می­باشد. این مهم تنها با خدمات پس از فروش مناسب و استفاده از قطعات یدکی مطمئن محقق خواهد شد. در صنعت تجهیزات گند زدایی و فاضلاب یکی از مهمترین معیارهای پشتیبانی تجهیزات، تأمین به موقع قطعات، در اسرع وقت و با کیفیت عالی می­باشد.
حال از آنجایی­که تشخیص قطعات اصلی از غیر اصلی توسط مشتریان به سختی امکان پذیر است، در راستای حمایت از حقوق مشتریان، شرکت شالوده آب توصیه می­نماید جهت اطمینان از دریافت قطعات اصلی، فقط به نمایندگی های مجاز شرکت و دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.

کلرزن گازی گاما Gamma

 

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – گاما :

این کلریناتور توانایی تزریق گاز کلر با ظرفیت بالایی به میزان ۲۰ و ۴۰ کیلوگرم درساعت را دارا می باشد. ازجمله مزیت های آن می توان به مقاومت مطلوب در برابر فشار بالا وخورندگی گاز کلراشاره نمود. کلریناتور گازی Gamma از نوع کلریناتور دیواری است.جنس کلریناتور گازی Gamma  از P.V.C  می باشد و قطعات این کلریناتور از درون شمش P.V.C  به وسیله ماشین آلات پیشرفته CNC و عدم بکارگیری عملیات تزریقی استخراج می شوند.

کلرزن گازی بتا Beta

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – بتا :

دارای قابلیت تزریق گاز کلر از ۵ تا ۱۲ کیلوگرم در ساعت می باشد.مانند سایرکلریناتورهای تولیدی این شرکت قابلیت نصب مانومتر دیافراگم دار را جهت نمایش فشار گاز کلر درکلریناتورخط تزریق دارا می باشد.-کلریناتور گازی Beta از نوع کلریناتور دیواری است. جنس کلریناتور گازی Beta P.V.C بوده و توسط دستگاه C.N.C ساخته می گردد که از جمله مزیت های آن می توان به مقاومت مطلوب در برابر فشار بالا و خورندگی گاز کلر اشاره نمود.

کلریناتور مایعی مدل KOOHRANG

معرفی تجهیز کلرزن مایعی دومخزن – کوهرنگ:

این سیستم به دو صورت تک مخزنه و دو مخزنه به همراه شاسی، دوزینگ پمپ دیافراگمی با بدنه ساخته شده از جنس آلومینیوم آلیاژی ، مجهز به هد و نازل از جنس U.P.V.C مقاوم در برابر گازکلر طراحی و ساخته  شده است. این سیستم توانایی تزریق گازکلر تا ۴۰ لیتر بر ساعت را دارا می باشد.

مانومتر دیافراگم دار Gauge

معرفی تجهیز مانومتر دیافراگم دار :

برای اندازه گیری فشار خطوط گاز و فشار ورودی به کلریناتور استفاده می گردد در مقابل خورندگی گاز کلر کاملا مقاوم می باشد.

کلرزن گازی امگا Omega

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – امگا  :

این سیستم به نحوی طراحی شده که توانایی تزریق گاز کلر را به صورت همزمان به دو خط مجزا داراست، به طوری که قادر است گاز کلر را به یک خط با ظرفیت ۲۵۰ گرم برساعت و خط دیگر با ظرفیت ۲۰۰۰ بر ساعت تزریق نماید. کلریناتور گازی Omega از نوع کلریناتور دیواری است.

شیرآلات قابل تنظیم

معرفی تجهیز شیرآلات قابل تنظیم:

در مدل های دیواری، خطی و ایمنی (کمکی) روی کپسول طراحی گردیده و دارای دو مزیت عمده می باشند:

– دیافراگم ندارند.

– قسمت گازبندی از جنس (P.T.F.E) بوده که درمقابل گاز کلر مقاوم بوده و بعد از مستهلک شدن به آسانی قابل تعویض و تعمیر می باشد.

شیر فشار شکن گاز کلر PRV

معرفی شیر فشار شکن قابل تنظیم مخصوص گاز کلر:  PRV-Pressure Reducer Valve Cl2

در این محصول فشار گاز ورودی از حداقل ممکن تا ۳۰ بار، با خروجی از ۰/۵ بار قابل تنظیم تا میزان دلخواه پیش بینی گردیده است. فشار شکن فوق به نحوی طراحی شده که هر چه فشار کپسول افت پیدا کند فشارخروجی آن اضافه می شود و اجازه می دهد تا کپسول به راحتی تخلیه گردد.

این تجهیزات برای جلوگیری از وارد آمدن فشار اضافی به کلریناتور بکار برده می شود.

یکی از مزیت های شیر فشار شکن شالوده آب قابل تنظیم بودن آن است که به سادگی می توان فشار خروجی آن را  برحسب دبی مورد نیاز تنظیم نمود و در صورت نیاز به گاز کلر بیشتر ویا کمتر برای تزریق با توجه به داشتن شیر تنظیم مقدارخروجی گاز  کلر را اضافه ویا کم نمود.

شیر فشار شکن قابل تنظیم شالوده آب دارای قابلیت نصب مانومتر دیافراگم دار می باشد که میزان افت فشار خروجی را نمایش داده واپراتور به سادگی می تواند فشار مورد نیاز خط تزریق را تنظیم نماید.

 

Home
سیستم قطع کن MIS

معرفی تجهیز نشت ياب هوشمند گاز كلر مدل  M.I.S:

مبنای کارکرد این سیستم بر اساس اندازه گیری میزان گاز کلر در محیط به وسیله سنسور و مقایسه آن با معیار انتخابی واستاندارد بهره برداران به عنوان نقطه بحرانی و خطر تعریف شده است ،شایان ذکر است این سیستم توانایی افزودن سنسورهای دیگراز قبیل دما، کدورت، زلزله و…را دارا می باشد. سيستم موجود به منظور كنترل،‌ جلوگيري و خنثي سازي نشت گاز كلر در تجهيزات كلرزني مورد استفاده در صنايع طراحي شده است.

بر اين اساس سيستم به در صورت هوشمند با اندازه ­گيري ميزان گاز كلر محيط، در هنگام نشت، اقدامات زير را به صورت همزمان انجام مي­ دهد:

بستن مسير گاز كلر از سر كپسول توسط شير برقي

راه اندازي آلارم­هاي صوتي و نوري جهت آگاهي محلي از بروز نشت

راه اندازي خنثي ساز و فن هواكش به منظور تخليه گاز كلر نشت يافته

سیستم الکترولیز به صورت پیوسته سوراب

معرفی تجهیز سیستم پیوسته الکترولیز سوراب:

این سیستم تزریق شامل:

– الکترود مخصوص با سطح تماس مناسب و کوتینگ مخصوص با کاور و محفظه مناسب با امکان ورودی و خروجی، اسید شویی و تخلیه

– دستگاه کنترل و راه انداز الکترود مجهزبه PLC و نمایشگر HMI جهت رویت میزان ولتاژوآمپراژ ودمای محصول

– تابلوهای مخصوص قرارگیری المان های الکتریکی و الکترونیکی از جنس کامپوزیت

– پمپ آب با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت آب نرم از مخزن

– پمپ نمک با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت آب نمک اشباع از مخزن

– پمپ تزریق محصول با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت محصول تولیدی و تزریق به شبکه روتامتر(جهت مشاهده و تنظیم میزان جریان آب خام)

– شیرآلات و لوله کشی PVC

– سنسور با غلاف مناسب جهت نمایش و کنترل دمای ایجاد شده در محفظه الکترود

– سیستم سختی گیر با شیر نیمه اتوماتیک به جهت رفع سختی آب با سیلیس و رزین مربوطه و لوله کشی

یکی از مهمترین مزایای این سامانه توانایی کنترل و مانیتورینگ همزمان تمامی گندزداهای موجود در سایت می باشد.

مزایای این سیستم عبارتند از:

کاهش هزینه های تولید

کاهش خطرات استفاده از گاز کلر

کارکرد در دو وضعیت اتوماتیک و دستی

کنترل اتوماتیک سیستم با استفاده از PLC

کیفیت بالای محصول تولیدی

دارا بودن تجهیزات جانبی کامل از جمله سختی گیرآب ورودی و سیستم اسیدشویی

راندمان بالا و سهولت بهره برداری

پشتیبانی کامل سیستم

سیستم خنثی ساز گاز کلر Scruber

معرفی تجهیز سیستم خنثی ساز گاز کلر:

بعلت خطرات نشت احتمالی گاز کلر و سمی بودن آن، شرکت شالوده آب اقدام به ساخت سیستم خنثی سازگاز کلرنموده است که قابلیت خنثی نمودن گازکلر نشت یافته را درکمترین زمان ممکن داراست.

ازجمله ویژگیهای دستگاه اسکرابر به موارد ذیل می توان اشاره کرد:

– فن هواکش به قدرت ۴ Kw  تیپ پروانه فوروارد با قدرت مکش ۷۰۰۰m/h

– پمپ سیرکوله و تهیه مواد اعم از آب- کاستیک سودا از جنس SST 316 L  به قدرت ۱٫۱ Kw

– لایه مدیا PVC

– شیر آلات از جنسPVC  ضد خورندگی گاز کلر

– نازل پاش آب

– لوله کشی از جنس PVC

– لوله خروجی PVC قابل انعطاف

– لایه زیرین شاسی به بدنه مخزن از ورق PE

اجکتورهای خلاء Vacuum Ejector

معرفی تجهیز انژکتور خلاء دیافراگم دار مخصوص گاز کلر  Vacuum Ejector With Diaphragm Cl2:

اجکتورهای خلاء جدید مجهز به دیافراگم، جهت جلوگیری از برگشت آب به کلریناتور بوده و همچنین دارای ظرفیت های مختلفی از جمله: ۰/۵ تا ۴ کیلوگرم ۴ تا ۱۲ کیلوگرم و ۲۰ تا ۶۰ کیلوگرم با فشار کار ۲۵ تا ۵۰ بار می باشد. انتخاب نوع انژکتور بر اساس میزان تزریق گاز کلر می باشد. ویژگی های انژکتور خلاء دیافراگم دار شالوده آب به شرح زیر می باشد؛

۱-قطعات این تجهیز از درون شمش P.V.C  به وسیله ماشین آلات پیشرفته CNC و عدم بکارگیری عملیات تزریقی استخراج می شوند.

۲- دیافراگم این تجهیز از ورق شیشه ای خاصی با انعطاف پذیری و مقاومت فوق العاده بالا در برابر گاز کلر ساخته شده است.

۳- وجود دیافراگم از برگشت آب به کلریناتور در مواقعی که پمپ خاموش است جلوگیری می کند.

هیتر درایر Heater Drayer

معرفی تجهیز هیتر درایر مخصوص گاز كلر  Heater Dryer:

در برخی مواقع ممکن است در زمان بهره برداری از گاز کلر، خطوط دچار یخ زدگی (مایع زدگی) گردد، جهت جلوگیری از اختلال در سیستم، هیتر درایر به منظور گرم کردن گاز کلر استفاده می شود.

درايرهای شالوده آب از لوله مانيسمان فشار قوي بدون درز با ضخامت۸mm دو سر آچار خور به همراه هيتر۴۰W با ترموستات وآداپتورهای مربوطه می­باشد.

کنترل پنل مرکزی Dimeh

معرفی تجهیز سیستم کنترل پنل  تمام اتوماتیک مدل DIMEH:

 سیستم کلرزنی به صورت اتوماتیک به منظور تزریق دقیق گاز کلر و کاهش حداکثری خطاهای انسانی طراحی شده است مبنای کارکرداین سیستم براساس اندازه گیری آنلاین میزان کلر باقیمانده محلول درآب می باشد. بدين صورت كه پس از مقايسه ميزان كلر محلول در آب با مقدار تعيين شده توسط بهره بردار ميزان تريق گاز را افزايش و كاهش مي دهد. مزیت و برتری سیستم کلرزنی اتوماتیک تولید شرکت شالوده آب که آن را از دیگرسیستم های مشابه متمایز می کند به شرح ذیل است:

– ایمنی و کنترل نشت گاز کلر در محیط علاوه بر تزریق گاز کلر به صورت اتوماتیک

– استفاده از PLC به عنوان کنترل کننده اصلی سیستم،دارای تمامی استانداردهای لازم جهت استفاده درمحیط های صنعتی

– قابلیت مجهز شدن به سیستم تعویض کننده خودکار کپسول خالی با کپسول ذخیره (چنچ آور)

– دارای صفحه نمایش گرافیکی TOUCH SCREEN با امکان تعریف کلیه پارامترهای تزریق برروی آن

– امکان اطلاع از میزان کلر باقی مانده بصورت نمودار در بازه های زمانی مختلف

– امکان اتصال به شبکه های کنترلی به منظور نمایش از راه دور(REMNOTEMONITORI) بصورت باسیم و بی سیم دارای خروجی های شبکه مودباس و اترنت ( OPTIONAL)

– نصب شیر درصدی (CONTROL VALVES) بر روی مسیرمکش گاز کلر و بعد از کلریناتور دستی

– راه اندازي آلارم هاي صوتي و نوري جهت آگاهي محلي از بروز نشت

– راه اندازي خنثي ساز و فن هواكش به منظور تخليه گاز كلر نشت يافته

– ارسال پيام كوتاه (SMS) براي ۱۰ نفر از مسوولين و بهره برداران

– شايان ذكر است در اين سيستم مي توان با افزودن سنسورهاي ديگر از قبيل دما، كدورت، زلزله و…ازديگر شرايط موجود در محيط نيز اطلاع يافته و از آنها در موارد مورد نياز استفاده كرد.

سيستم كلرزني به صورت اتوماتيك به منظور تزريق دقيق گاز كلر و كاهش حداكثري خطاهاي انساني طراحي شده است. مبناي كاركرد اين سيستم بر اساس اندازه گيري Online ميزان كلر باقي مانده محلول در آب مي باشد بدين صورت كه پس از مقايسه ميزان كلر محلول در آب با مقدار تعيين شده توسط بهره بردار ميزان تريق گاز را افزايش و كاهش مي دهد. شايان ذكر است سيستم كلرزني اتوماتيك علاوه بر تزريق گاز به صورت اتومات، ايمني و كنترل نشت گاز كلر را بر عهده دارد.

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران  ضمن بازدید از کارگاه تولیدی این شرکت و مصاحبه با مدیرعامل و کارشناس فنی شرکت نسبت به ارائه گزارش جامع از وضعیت تولیدات و توانمندی های شرکت شالوده آب اقدام ودر بخش خبری ساعت ۲۱  صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید . در این مصاحبه آقای مهندس نیک زاد مدیرعامل این شرکت  توضیحاتی در خصوص دستگاه الکترولیز نمک ارائه نمودند. او با بیان اینکه شرکت شالوده آب به عنوان شرکت کارآفرین در زمینه تصفیه و گندزدایی آب فعال می باشد وبا استفاده از دستگاه های الکترولیز نمک در گندزدایی، مانع رسوب و خوردگی در تاسیسات آب می گردد.همچنین به دلیل هزینه کمتر نمک و آب نسبت به کلر موجب صرفه اقتصادی گردیده است. ضمن اینکه هزینه تمام شده دستگاه تولیدی شرکت شالوده آب، یک سوم هزینه نمونه خارجی آن می باشد.

 

سامانه سه منظوره گندزدایی آب با یک دهم قیمت مشابه خارجی

 

مهندس “مهران نیکزاد” مدیرعامل شرکت شالوده آب در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات فاضلاب در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، با بیان این مطلب گفت: سامانه‌های گندزدایی به دو روش تزریق پودرو تزریق مایع کلر در آب به گندزدایی آن می‌پردازند ولی سامانه سه منظوره الکترولیز در محل، با کمک الکتریسیته به تجزیه آب و  نمک می‌پردازد و کلر به شیوه آب ژاول در آب تزریق می‌شود.

وی با بیان اینکه این سامانه به گونه‌ ای طراحی شده تا با بقیه سامانه‌ها نیز همخوانی داشته باشد افزود: مصرف کننده سامانه سه منظوره الکترولیز آب و نمک، هر زمان که اراده کند قادر است از سایر شیوه‌های گند زدایی نیز استفاده نماید.

مدیرعامل شرکت شالوده آب تصریح کرد: این سامانه که یک محصول انحصاری است بجز صرفه اقتصادی، و چند منظوره بودن در استفاده از شیوه‌های مختلف گندزدایی ازکیفیت بالاتری نیز برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه سامانه سه منظوره گندزدایی دارای استانداردهای ۸۳۹۴ SR استاندارد ملی آزمون فلزات سنگین و SR2759   استاندارد ملی آزمون میکرو بیولژی بوده است، گفت: قیمت این سامانه یک دهم مشابه خارجی آن است.

او تاکید کرد: مشابه آلمانی این محصول که REDO نام دارد فقط شیوه الکترولیز را دارا است و با قیمت ۸۰۰ میلیون تومان وارد کشور می‌شود، در حالی‌که این محصول قادر است به سه شیوه مختلف به گندزدایی آب بپردازد و با یک دهم مشابه خارجی خود، با مبلغ ۸۰ میلیون تومان عرضه خواهد شد.

نیکزاد اضافه کرد: گارانتی ۲۰ ماهه و خدمات پس از فروش به مدت ۲۰ سال از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

نمایندگی ها

شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس

مدیرعامل: منصور امینیان

آدرس: تبریز، چهار راه آبرسان، جنب بانک ملت، ساختمان 2000، طبقه سوم، واحد C

کد پستی: 5163973447

تلفن: 04133358257

تلفکس: 04133358257

وب سایت: http://www.rasaco.org

ایمیل: info@rasaco.org 

تاییدیه نمایندگی: نمایش

معرفی شرکت

نام شرکت: شركت تولیدی شالوده آب ناب

نام تجاری: شالوده آب (ShaloodehAb)

نوع شرکت: مسئولیت محدود

نوع فعالیت: تولیدی/بازرگانی

مدیر عامل: مهران نیک زاد

شناسه ملی: ۱۰۱۰۲۰۹۷۱۶۹

شماره ثبت: ۱۶۷۱۸۷

تاریخ تاسیس: ۱۳۷۹/۰۷/۰۶

کد اقتصادی: ۴۱۱۱۵۳۱۶۴۱۱۶

آدرس دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه رسالت، ۲۰ متري كرمان جنوبي ، رحمتي (شرقی)، پلاک ۱۱ ، واحد ۱

آدرس دفتر مرکزی ترکیه: آدنا، خیابان آتاتورک، ساختمان معمار سمیح، طبقه هشتم

تلفن: ۷۷۸۱۱۹۸۵-۷۷۸۴۵۲۷۷-۰۲۱

تلفکس: ۷۷۸۲۹۵۰۷-۰۲۱

کدپستی: ۱۶۳۵۸۷۷۱۱۴

ایمیل:  info@shaloodehab.ir  –  shaloodehab@gmail.com

وب سایت: www.shaloodehab.ir

اطلاعات بانکی:

نام بانکشعبهکدشماره حسابشماره شبانام صاحب حساب
بانک ملی - سیباکیوان11010200985057003IR710170000000200985057003شالوده آب
بانک ملت- جام آیت684521366153573IR930120020000001366153573شالوده آب ناب
استعلام قیمت
مشخصات متقاضی و محصول مورد سفارش
1 + 2 =
سئوالات متداول

اغلب بر سر این موضوع که استفاده از روش کلر زنی سنتی برای ضدعفونی یک استخر شنا بهتر است یا کلر زن نمکی، بحثهای زیادی مطرح شده. با این وجود، ما می خواهیم به مزایای کلر زن نمکی اشاره کنیم تا مصرف کنندگان، آشنایی بیشتری با این محصول جدید پیدا کنند: 1- کاهش مضرات کلر زیاد میزان کلر در استخری که بوسیله کلرزن نمکی ضدعفونی می‌شود، پایین بوده و بنابراین، مضراتی که مواد جانبی تولید شده توسط کلر ایجاد می‌کنند، کاهش می‌یابد. این بدان معنی است که این روش ضدعفونی استخر، با محیط زیست سازگارتر است. علاوه بر این، بوی زننده کلر نیز در اطراف استخر وجود ندارد. 2- تعمیر و نگهداری آسان یک استخر آب نمک، نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمی دارد. این استخرها، فقط با مقدار کمی توجه از طرف نگهدارنده استخر، تقریبا نیاز تمیزی خود را برطرف کرده و نیازی به اضافه کردن مواد ضد عفونی بیشتر نیست. با این حال، صاحب استخر باید تست PH ، قلیائیت و سختی آب را به طور منظم انجام دهد تا از وجود یک استخر شنای سالم اطمینان حاصل نماید. از آنجا که میزان مواد ضد عفونی کننده در آب نمک ثابت است، احتمال رشد جلبک کمتر بوده و کمتر نیاز به تمیز کردن استخر می باشد. 3- فواید سلامتی آب نمک، برای شناگران سالم تر است. در مقایسه با استخر ضدعفونی شده با کلر، آب نمک در برخورد با پوست، چشم و مو، رفتار ملایمتری دارد. مواد افزودنی و میزان بالای کلر، سبب التهاب می شود که اکثر شناگران این التهاب را تجربه کرده اند. این التهاب در یک استخر آب نمک وجود ندارد و به همین سبب این گونه استخرها، برای افراد مبتلا به آسم و آلرژی مناسب تر هستند. 4- مقرون به صرفه بودن در حالی که ممکن است هزینه های اولیه یک استخر آب نمک کمی بالا باشد، اما این سیستم در دراز مدت بسیار مقرون به صرفه بوده و از آنجا که هزینه نمک نسبت به کلر کمتر است، هزینه اولیه به سرعت جبران می شود. میزان نمک مورد نیاز برای ضدعفونی استخر با این روش در سال بسیر کم بوده و البته به مقدار بارش و یا آب هدر رفته نیز بستگی دارد. 5- احساس راحتی بیشتر از آنجا که میزان کلر در این روش، بسیار کم و در عین حال موثر است، شناگران با خشکی پوست، چشم قرمز، تغییر رنگ مو و لباس مواجه نشده و یک شنای راحت و لذتبخش را تجربه می کنند. 6- انعطاف و تطبیق پذیری دستگاه کلرزن نمکی را می توان در انواع مختلف سیستمها نصب کرد، از یک جکوزی کوچک در خانه تا یک استخر بزرگ تجاری. نصب این دستگاه‌ها بسیار ساده بوده و به راحتی توسط یک نصاب حرفه ای تجهیزات استخر، قابل انجام است.
براي انتخاب ماده ضد عفوني كننده آب استخر معمولا برخي معيارهاي كلي نيز مورد توجه قرار مي گيرد كه مهم ترين آنها عبارتند از: -سرباز يا سرپوشيده بودن استخر -ماده ضد عفوني كننده قرار است در استخر استفاده شود يا در جكوزي؟ -خواص شيميايي منبع تامين آب استخر -بار ناشي از حضور شناگران -ظرفيت سيستم گردش آب استخر و شيوه طراحي آن -امكانات موجود براي استفاده از مواد شيميايي و ملاحظات ايمني -دماي آب استخر
به دلیل وجود چند یون و تقسیم وظایف برای هر یک، میزان تزریق کلر اولیه بسیار پایین و درنتیجه THMهای کمتری تولید می کند، نمک با خلوص بالای 99/5 درصد استفاده می شود و هیچگونه مواد اضافی وارد آب نمی گردد، بدلیل عدم استفاده از هرگونه ناخالصی از جنس فلزات سنگین در پروسه تولید و در داخل سل ، هیچگونه مواد خطرناکی وارد آب نمی گردد.
بطور خلاصه تکنولوژی ساده و عملی تبدیل نمک یا آب شور به هیپوکلریت سدیم درجه یک در نقطه مصرف را Electro Chlorination گویند. 1.on_site hypochlorite generation اساساّ، تولید اکسنده هایی نظیر هیپوکلریت سدیم در محل مصرف آن را تولید درجا یا تولید در محل می گویند. تکنولوژی تولید هیپوکلریت سدیم با روش الکترولیز آب نمک ( محلول رقیق سدیم کلراید ) یکی از تکنولوژی های نوین روز دنیاست که با استفاده از یک الکترولایزر ( سل الکترولیز ) و اعمال جریان برق به آن تحت یک واکنش الکتروشیمیایی، آب نمک به محصولات اکسنده مورد استفاده در گندزدایی تبدیل می گردد. الکترولایزر یا سل الکترولیز، قلب یک واحد تولید هیپوکلریت سدیم محسوب می شود و راندمان تولید محصولات، بستگی به عملکرد الکترولایزر دارد.
ممكن است پس از گندزدایی ، آلودگی های میكروبی ثانویه ای در شبكه لوله كشی سلامت آب را تهدید كند. یكی از خصوصیات مهم كلر آزاد آنست كه علاوه بر قدرت گندزدایی بالا جهت گندزدایی اولیه، پایداری شیمیایی لازم برای باقی گذاردن كلر باقیمانده را جهت رسیدن به اهداف ثانویه گندزدایی دارا می باشد. این مورد نتایج رضایت بخشی در امر گندزدایی با كلر دارد كه در مورد هیچ یك از مواد گندزدای دیگر قابل مشاهده نیست زیرا در استفاده از سایر مواد برای رسیدن به این دو هدف مجبور به جدا نمودن گندزدایی اولیه و ثانویه هستیم كه هزینه سرمایه ای زیادی را می طلبد.
گندزدایی آب جهت تامین آب شرب مورد نیاز تصفیه و ضدعفونی آب در استخرهای شنا گندزدایی و ضدعفونی فاضلاب و بازیافت پسابهای صنعتی پیش تصفیه و گندزدایی آب ورودی به سیستم های اسمز معکوس و اولترافیلتراسیون گند زدایی آب مصرفی برج های خنک کن گند زدایی آب مصرفی صنایع شیمیایی ، پتروشیمی ، کاغذ سازی ، نساجی ،رنگرزی و ... گندزدایی آب مصرفی واحدهای صنایع غذایی , صنایع دارویی، پزشکی و آزمایشگاهی گند زدایی آب مصرفی دامداری ها
گندزدائی که برای آب انتخاب می شود باید دارای دو اثر متفاوت باشد اثر ضد باکتریائی : که به قدرت میکروب کشی عامل گندزدا بستگی دارد . اثر ابقائی : اثر ابقائی که به قابلیت گندزدا از لحاظ باقیماندن در سیستم توزیع بستگی داشته و تضمین کننده کیفیت باکتریولوژیکی آب در نقطه مصرف می باشد . واینکه بعد از سالم سازی آب باقیمانده آن طعم وبوی قابل اعتراض بوجود نیاورد. فرآورده جانبی خطرناک بوجود نیاورد و کیفیت شیمیائی آب را تنزل ندهد . تولید ،حمل ونقل ،ذخیره سازی آن خطرناک نبوده ، ومقرون به صرفه باشد.
1- غلظت پایین غلظت کمتر نسبت به آب ژاول صنعتی، غلظت کمتر هیپوکلریت تولید شده بین 0.5 – 0.8 % می باشد . 2- قلیائیت پایین به دلیل قلیائیت کمتر نسبت به آب ژاول صنعتی و پرکلرین ، از تأسیسات به خصوص کولینگ تاورها در برابر مواد خورنده محافظت می کند 3-PHکمتر هیپوکلریت تولید شده دارای ph کمتری نسبت به آب ژاول صنعتی می باشد که این امر ، رسوبات کمتری به خطوط و لوله ها ایجاد می کند . 4- تولید مواد جانبی خیلی کمتر 5- ثبات بیشتر 6- ایمنی 7- سادگی و سهولت این سیستم دارای راهبری و تجهیزات ساده ای می باشد . 8- انعطاف پذیری هر زمانی که به کلر نیاز باشد سیستم قابل راه اندازی است . 9- متحرک بودن سیستم به صورت پرتابل و قابل راه اندازی در هر سایتی می باشد زیرا برای تولید آب ژاول تنها به آب ، نمک و برق نیاز دارد . 10- مصرف مواد شیمیایی کمتر 11- بالاترین بهره برداری از انرژی 12- طعم و بوی بهتر 13- TDS کمتر 14- آب ژاول تولید شده توسط سیستم #الکترولیز اکسنده بهتری نسبت به آب ژاول تجاری است در نتیجه تأثیر بهتری بر روی ORD دارد .
ارزان بودن و درصد خلوص 99% و عدم هیچگونه رسوبی از مزیت های گاز کلر می باشد که گندزدایی آب را به بهترین نحو انجام میدهد. در مناطق سردسير محول آب ژاول و پر كلرين يخ مي زند و براي استفاده از آن بايد از وسايل گرمايشي استفاده كرد كه مستلزم هزينه گزاف مي باشد. در صورتي كه اين مورد براي سيستم هاي كلرزني گازي وجود ندارد و يا مي توان با نصب هيتر در مسير گاز كلر و گرم نمودن سيلندر اين نقص را بر طرف نمود.
دقت در ساخت تجهيزات كلرزني گازي این شرکت و همچنین استفاده از سیستم های کنترلی و سنسورهای نشت یاب گاز کلر، این سیستم ها را برای استفاده در انواع سایت های صنعتی و ... ایمن ساخته است.
پروژه های انجام یافته
پکیج فول اتوماتیک کلرزن گازی - آبفار میانه
پکیج فول اتوماتیک کلرزن گازی - آبفار میانه
پکیج فول اتوماتیک کلرزن گازی - آبفار میانه
« 1 of 15 »
بروشور
کاتالوگ

کاتالوگ محصولات شرکت تولیدی شالوده اب ناب را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید:

رضایت نامه ها
اداره ورزش و جوانان تهران
اداره ورزش و جوانان تهران
اداره ورزش و جوانان تهران
« 1 of 9 »

********************************************************************************

« 1 of 3 »
گواهی نامه ها
چارت سازمانی
پرسنل کلیدی
هیات مدیره
رئیس هیئت مدیره
پروژه ها
محصولات
وبلاگ
گالری تصاویر
تماس با ما


تماس با ما

 

آدرس دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه رسالت، ۲۰ متري كرمان جنوبي ، رحمتي (شرقی)، پلاک ۱۱ ، واحد ۱

آدرس دفتر مرکزی ترکیه: آدنا، خیابان آتاتورک، ساختمان معمار سمیح، طبقه هشتم

تلفن: ۷۷۸۱۱۹۸۵-۷۷۸۴۵۲۷۷-۰۲۱

تلفکس: ۷۷۸۲۹۵۰۷-۰۲۱

کدپستی: ۱۶۳۵۸۷۷۱۱۴

ایمیل:  info@shaloodehab.ir  –  shaloodehab@gmail.com

درباره ما
پیام مدیر عامل

 

خداوند بزرگ را شکر گزارم که فرصت همراهی و خدمت به مردم کشورم را برای من و همکارانم در شرکت تولیدی و صنعتی شالوده آب ناب فراهم کرده است. کشور ما از لحاظ منابع آبی، کشور فقیری است و از طرفی خشکسالی سالیان اخیر باعث بحرانی تر شدن وضعیت آن شده است. ما بایستی در حفظ آب این نعمت خدادادی بکوشیم و هر شخص و ارگانی با توجه به تخصص خود بایستی نقش خود را در مقابل آب ایفا کندنقش صنعت در این بین بسیار پر رنگ است و صنعتگران پتانسیل زیادی برای حفظ آب دارند. شرکت شالوده آب ناب از بدو تاسیس همت خود را در راستای تولید و کارآفرینی و ارائه خدمات نوین جهت حفظ منابع ابی موجود، استفاده بهینه آب در صنعت و ساخت تجهیزات گندزدایی آب و فاضلاب مصروف داشته و تلاش کرده است در راستای سیاست‌های کلان کشور و اقتصاد مقاومتی ارزش آفرینی کند.

صنعت و توليد به عنوان مهمترین زيرساخت توسعه اقتصادي کشور هنگامي كه از سرمایه انسانی با توان علمي بالا، متخصص، خلاق و دیدگاهی همراه با نوآوری برخوردار باشد زمينه ساز رشد، بالندگي، توسعه صنعتی و ایجادکننده اقتصادی پویا و تولید محور می شود.
ما مفتخریم که در مجموعه خود از منابع انسانی توانمند بهره مندیم و مسوولیت اصلی خود را در حوزه تولید تجهیزات گند زدایی آب و فاضلاب، تعهد در قبال آحاد مردم به ویژه مشتریان می دانیم.

شرکت شالوده آب ناب با نگاهی اجتماعی، تلاش می کند مسوولیت سنگینی را که جامعه بر دوشش نهاده، از کمک به اقتصاد رو به رشد و مقاومتی کشور در شرایط پس از تحریم، بسط و گسترش تولیدات داخلی و صادرات، اثر گذاری با کنشگری مناسب تا خواست مخاطبین را با تلفیق مسوولیتهای اجتماعی-اقتصادی و نگرشی نو به صنعت ارائه کند.

بدون تردید موفقیت یک کار تیمی است، برای موفق شدن شالوده آب، همه عوامل مذکور مؤثر هستند و ما در این مسیر حضور همه کسانی که آرمانی و رویایی مشترک دارند را ارج می نهیم دست همه‌ی ذينفعان شركت شالوده آب را برای رسیدن به قله‌های جدید می‌فشاریم. امیدواریم که در سایه عنایت الهی و با اراده جدی همراهان جایگاهی در خور شأن نام ایران فراهم گردد.

                                                                                                                    مهران نیک زاد

                                                                                                               مدیر عامل شرکت شالوده آب ناب

منشور اخلاقی
ماموریت و چشم انداز
درباره شالوده آب

شرکت  شالوده آب  با سابقه درخشان خود در۷ دوره متوالی از نمایشگاههای بین المللی صنعت آب  و فاضلاب به عنوان تولید کننده برترشناخته شده است. گستردگی دامنه مشتریان شرکت شالوده آب، همکاری با ارگانها و سازمانهای بزرگ دولتی ازجمله پالایشگاهها، پتروشیمی ها، نیروگاهها، شهرداری ها، مجموعه های فرهنگی و ورزشی و دریافت بیش از۷۰ فقره تقدیرنامه و تاییدیه مصداق شعار تضمین کیفیت نشانه افتخار ماست، می باشد. این شرکت ازپیشروان  تکنیک سیستمهای گندزدایی با کلروتولید کننده سیستمهای کلرزنی و الکترولیز نمک درایران می باشد.
شرکت شالوده آب بعنوان سازنده و تولید کننده انواع سیستم های کلرزنی(مایعی- گازی) به منظورمیکروب زدایی آب خام وضدعفونی آب های میکروبی، گندزدایی آب چاه، حذف جلبک ها، و هر نوع آلودگی موجود در آب، با دستگاه تزریق کل براساس نوع کاربری آن درحالت تزریق مایع و گازی فعال می باشد. همچنین درسالهای اخیردرراستای شناخته شدن استفاده ازتولید هیپو-کلریت سدیم به روش الکترولیز نمک به صورت یک روش ایمن، قابل اعتماد و اقتصادی و درراستای توسعه فعالیت های خود در زمینه گندزدایی آب اقدام به تولید دستگاه الکترولیز نمک ،مدل سوراب نموده است  که ازجمله مهمترین مزیت این سیستم توانایی کنترل ومانیتورینگ  همزمان تمام گندزداهای موجود در سایت می باشد.

بیست و دومین نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران
نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.
لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند بيست و دومین دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ ۱۶ الي ۱۹ ارديبهشت ماه ۱۳۹۶ در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكرد تعالی صنعت نفت ایران با اتکا به توان داخلی و مشارکت جهانی خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.
شرکت تولیدی و صنعتی شالوده آب ناب تولید کننده انواع سیستم های گندزدایی آب با افتخار شما را به بازدید از غرفه های این شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب ایران ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ واقع در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران دعوت نموده و مقدم شما سروران را گرامی می دارد.
شماره سالن : ۳۸C
شماره غرفه : ۲۱۸۸
معرفی و تقدیر از ۳۵ شرکت برتر صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور وزیر نیرو

درآیین پایانی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب ۳۵ شرکت برتر صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور وزیر نیرو معرفی و از آنها تقدیر به عمل آمد.

به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، حسب نتایج حاصل از ارزیابی شرکت‌های حاضر در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب که بر اساس بازدید میدانی، مصاحبه و بررسی مستندات یکایک شرکت‌های حاضر در نمایشگاه احصا شده است، ۲۷ شرکت به همراه ۸ شرکت که در ادوار پیشین نمایشگاه حداقل ۵ لوح تقدیر دریافت داشته اند، معرفی شدند.

بر اساس این گزارش امتیاز شرکت‌ها از نمره ۱۰۰ محاسبه شده است که در ادامه شرکت‌های برتر و امتیاز اکتسابی آنها آمده است:

– گروه تجهیزات و سامانه‌های تصفیه آب و فاضلاب

شرکت سازه‌های آب فعال  (۹۰ )

شرکت فرایند ارقام پرداز(۹۰)

شرکت پاکاب فرا صنعت ( ۸۴)

شرکت برف آبریز ( ۸۴)

شرکت وهنگ سازان (۸۲)

– گروه آزمایشگاه، ابزار دقیق ، کنتور و گندزدایی

شرکت کلر پارس(۹۰)

شرکت شالوده آب(۹۰)

شرکت آب‌بان صنعتگران (۸۸)

– گروه لوله و اتصالات، تجهیزات پلیمر و کامپوزیت ، پوشش و مواد اولیه

شرکت فراپاکس شیراز(۹۸)

شرکت تکاب اتصال دماوند(۹۷)

گروه صنعتی سعادت توان بسپار(۵/۹۶)

شرکت تولیدی و صنعتی پلیمر گلپایگان(۹۵)

تولیدی صنایع یزد پولیکا(۹۳)

شرکت وینو پلاستیک (۹۱)

گروه کیت و انشعاب

آبشار بسپار فراندیش (۵/۸۴)

– گروه بازرگانی، پیمانکار ، مشاور،  انجمن های صنفی

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا (۸۸)

شرکت فراب( ۹۰)

– گروه پمپ، الکترو موتور ، شیر آلات صنعتی ، لوله های غیر پلیمری

شرکت کیان پرشیا (۹۵)

شرکت توان تک جم(۹۲)

شرکت فولاد اتصال(۹۲)

شرکت صنایع وکیوم پارس(۸۴)

شرکت لوله سازی اهواز ( ۸۳ )

تولید و پوشش سلفچگان (۸۹)

– گروه شرکت‌های خارجی

German water partnership (80)

Va tech wabag GMBH (74)

Andritz (71)

– گروه شرکت‌های دانش بنیان

ستاد توسعه فناوری نانو

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

معرفی شرکت‌های برتر دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب

شرکت‌های برتر دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب عصر امروز (پنج‌شنبه) در آیین پایانی این نمایشگاه معرفی شدند.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران با حضور ۲۷۶ شرکت داخلی و همچنین ۲۵ شرکت خارجی از ۱۶ کشور جهان شامل چین، اتریش، آلمان، ایتالیا، ژاپن، سوئیس، فرانسه، انگلیس، بلژیک، ترکیه، آمریکا، هند، تایوان، اسپانیا، استرالیا و دانمارک روزهای ۲۶ تا ۲۹ آبان‌ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.
در آیین پایانی این نمایشگاه که عصر امروز (پنج‌شنبه) با حضور مهندس “ستار محمودی” قائم‌مقام وزیر نیرو برگزار شد، ۳۳ شرکت برتر در بخش‌های مختلف به انتخاب کمیته فنی دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب به قرار زیر معرفی شدند.

* گروه لوله و اتصالات، تجهیزات پلیمر و کامپوزیت، پوشش لوله، اتصالات و مواد اولیه
شرکت تولیدی صنعتی فراسان
شرکت پلیمر گلپایگان
شرکت ایران دریپ
شرکت نشا گستر پردیس
شرکت تکاب اتصال دماوند
شرکت آب حیات کالای غرب
شرکت دنا صنعت
شرکت رنگسازی با ژاک
شرکت گسترش پلاستیک
شرکت صنایع پلاستیک کامور

* گروه تجهیزات و سامانه‌های تصفیه آب و فاضلاب
شرکت پارس آب کام طراحان
شرکت صنایع نیروگاهی پایا انرژی سبز
شرکت گسترش فناوری همت

* گروه پمپ و الکتروموتور، شیرآلات صنعتی و لوله‌های غیرپلیمری
شرکت میراب
شرکت صنایع پمپیران
شرکت مکانیک آب
شرکت لوله‌سازی اهواز
شرکت صنایع هفتم تیر اصفهان
شرکت لوله و ماشین‌سازی ایران
شرکت نهرآب گستر اشتهارد
شرکت تولید پمپ‌های بزرگ و توربین (پتکو)
شرکت وگ ایران –بی همتا
شرکت لوله تجهیزات سدید

* گروه تجهیزات آزمایشگاهی، ابزار دقیق، کنتور، لوازم انشعاب، تجهیزات و مواد گندزدایی
– بخش لوازم انشعاب
مجتمع صنعتی طلاییه
شرکت سیال کاران کویر یزد
– بخش تجهیزات گندزدا
شرکت تصفیه آب و فاضلاب سالم آب
– بخش مواد گندزدایی
شرکت کلر پارس

* گروه کارفرما، مشاور و پیمان‌کار
– بخش کارفرمایی
شرکت آب و فاضلاب استان تهران
شرکت توسعه منابع آب و نیرو
– بخش پیمان‌کاری
شرکت فرآب
شرکت کیسون
– بخش مشاور
شرکت طرح و تحقیقات آب و فاضلاب
شرکت طوس آب

* شرکت‏‌های شایسته‏ تقدیر
کمیته‏ فنی، شرکت‏‌هایی را که در نمایشگاه دهم، با عرضه‏ محصول‌های جدید و یا بهینه‌سازی کالا‏ها و ‏خدمات پیشین، روند رو به رشدی را ارایه کرده‌اند، به شرح زیر “شایسته‏ تقدیر” شناخته است.
شرکت فریز شاور (برای طراحی و ساخت انواع دوش‏‌های کم‌مصرف آب)
شرکت پارسیان پیشرو پلیمر (برای ساخت الیاف مورد استفاده در سامانه‏‌های غشایی)
شرکت مهندسی مهسار (برای تولید ممبران سامانه‏‌های غشایی)
شرکت سولار پمپ تبریز (برای رویکرد در بهینه‌سازی پمپ‏‌های طبقاتی شناور)
شرکت سگال پردازش (برای رویکرد در ارایه‏ سامانه‏ اسکادا)
شرکت آبران صنعت پارسیان (برای ارایه‏ خدمات تولید، تامین و نصب بسته‏‌های انشعاب‌های آب)
شرکت شالوده آب (برای ساخت سامانه‏ گندزدایی آب تمام خودکار به سه روش همزمان)

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

معرفی شرکت های برتر نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب ایران

شرکت های برتر نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران عصر امروز (شنبه) با برگزاری آیین پایانی این نمایشگاه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران معرفی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران همزمان با نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، روزهای ۱۵ تا ۱۸ آبان ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
در نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ۱۷۳ شرکت داخلی و خارجی در فضای مفید ۱۰ هزار مترمربع حضور داشتند که از این تعداد، ۱۶۳ شرکت داخلی و ۱۰ شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، کانادا و فرانسه بودند.
در آیین پایانی این نمایشگاه که با حضور مهندس “ستار محمودی” قائم مقام وزیر نیرو برگزار شد، شرکت های برتر در بخش های مختلف به شرح زیر معرفی شدند.

بخش مشاوران:
مهندسان مشاور تماوان

بخش پیمانکاران:
۱ – شرکت کیسون
۲ – شرکت شفاب

بخش شرکت های خارجی:
SUBOR

بخش کارفرمایان:
شرکت آب و فاضلاب استان تهران

بخش تولیدکنندگان:
۱ – شرکت پوشش های محافظتی جنوب
۲ – شرکت تولیدی صنعتی فراسان
۳ – شرکت مجتمع صنعتی طلایه
۴ – شرکت صنایع ماشین های الکتریکی جوین – جمکو
۵ – شرکت صنعتی تصفیه آب و فاضلاب سالم آب
۶ – شرکت وینوپلاستیک
۷ – شرکت مشهد صدرا شرق
۸ – شرکت ارتعاشات صنعتی ایران
۹ – شرکت فولاد اتصال
۱۰ – شرکت شالوده آب
۱۱ – شرکت گروه صنعتی ایران دریپ
۱۲ – شرکت پاکان صنعت مجد
۱۳ – گروه صنعتی صفا
۱۴ – شرکت نهراب گستر اشتهارد
۱۵ – شرکت ماشین سازی حکمایی
۱۶ – شرکت فرابرد
۱۷ – شرکت بسپار صنعت پژوه
۱۸ – شرکت صنایع پمپیران
۱۹ – گروه صنعتی وحید
۲۰ – وگ ایران (بی همتا)

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

تولید دستگاه شیر قطع کن گاز کلر در ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “مهران نیک زاد” مدیرعامل شرکت تولیدی شالوده آب در جاشیه نهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، درخصوص تولید دستگاه شیر قطع کن سریع گاز کلر، گفت: این دستگاه قابلیت نصب مستقیم بر روی محور اصلی شیر کپسول گاز کلر را دارد و مبنای کارکرد این سامانه براساس اندازه گیری میزان گاز کلر در محیط به وسیله سنسور و مقایسه آن با معیار انتخابی و استاندارد بهره برداران به عنوان نقطه بحرانی و خطر تعریف شده است.
وی ادامه داد: بر این اساس، سامانه یادشده به صورت هوشمند با اندازی گیری کلر منتشره به بستن مسیر گاز کلر از شیر اصلی کپسول اقدام می کند و قابلیت اتصال به سامانه های تله متری، راه اندازی آلارم های صوتی و نوری جهت آگاهی محلی بروز نشت، راه اندازی حنثی ساز و فن هواکش به منظور تخلیه گاز کلر نشت یافته و ارسال پیام کوتاه برای ۱۰ نفر از مسئولان سامانه و بهره برداران را دارد.
به گفته این فعال بخش خصوصی، در این سامانه می توان با افزودن سنسورهای دیگر ازقبیل دما، کدورت، زلزله و … از دیگر شرایط موجود در محیط نیز اطلاع یافت و از آنها در موارد موردنیاز استفاده کرد.
نیک زاد تصریح کرد: این دستگاه به همت و دانش جوانان ایرانی تولید شده و در مقایسه با نمونه خارجی، یک سوم صرفه جویی ارزی به همراه داشته است.
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران همزمان با نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب روزهای ۱۵ تا ۱۸ آبان ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

شرکت های برتر هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب معرفی شدند

شرکت های برتر هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در پنج بخش مختلف معرفی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب روزهای ۸ تا ۱۱ دی ماه جاری با حضور ۲۶۸ شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
در آیین پایانی این نمایشگاه که عصر امروز (دوشنبه) با حضور مهندس “مجید نامجو” وزیر نیرو برگزار شد، شرکت های برتر در بخش های تولیدکنندگان، مشاوران، پیمانکاران، کارفرمایان و شرکت های خارجی به شرح زیر معرفی شدند.

بخش تولیدکنندگان:
۱ – شرکت صنایع پمپیران
۲ – شرکت تصفیه گواراگستر
۳ – شرکت نهرآب گستر اشتهارد
۴ – گروه صنعتی سدید و تابعین
۵ – شرکت تولیدی صنعتی فراسان
۶ – شرکت میراب
۷ – شرکت نوین ستاره کاسپین
۸ – شرکت ماشین سازی حکمائی
۹ – شرکت آبفر
۱۰ – شرکت گروه صنعتی صفا
۱۱ – گروه صنعتی آب حیات
۱۲ – شرکت کلینیک ساختمانی ایران
۱۳ – شرکت مکانیک آب
۱۴ – شرکت شالوده آب
۱۵ – گروه صنعتی وحید
۱۶ – شرکت ارتعاشات صنعتی ایران
۱۷ – شرکت رهروان سپهر اندیشه
۱۸ – شرکت سعادت توان بسپار
۱۹ – شرکت سیمند کابل (شرکت آروین الکتریک پارس)
۲۰ – شرکت تحقیقات پیشرفته
۲۱ – شرکت تعاونی تولیدی تکاب اتصال دماوند
۲۲ – مجتمع تولیدی صنعتی دناصنعت
۲۳ – شرکت صنایع غربال فیلتر

بخش مشاوران:
۱ – شرکت مهندسی مهاب قدس
۲ – شرکت مهندسین مشاور طرح و تحقیقات آب و فاضلاب
۳ – شرکت مهندسین مشاور سازه پردازی ایران

بخش پیمانکاران:
۱ – شرکت کیسون
۲ – قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء
۳ – شرکت پتسا صنعت

بخش کارفرمایان:
۱ – شرکت آب و فاضلاب استان تهران
۲ – شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران
۳ – شرکت آب منطقه ای اصفهان
۴ – شرکت آب منطقه ای استان مرکزی

بخش شرکت های خارجی:
۱ – WILO
۲ – SUBOR Pipe Industry and Trade Inc

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

تولید سامانه های تمام خودکار تزریق کلر به صورت گازی

مدیرعامل شرکت تولیدی شالوده آب از تولید سامانه های تمام خودکار تزریق کلر به صورت گازی در کشور توسط این شرکت خبر داد.
“مهران نیکزاد” در جریان نخستین روز هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، گفت: در طی سال های گذشته،  هزینه های بسیار بالایی برای خرید سامانه های تمام خودکار تزریق کلر به صورت گازی به شرکت های خارجی پرداخت می شد اما با توجه به دانش و توان جوانان ایرانی، امروز این دستگاه در داخل تولید شده و به بهره برداری رسیده است که این اقدام از خروج مبالغ هنگفت ارز از کشور جلوگیری می کند.
وی افزود: از جمله قابلیت های این دستگاه می توان به تزریق گاز کلر به صورت آنلاین، قطع جریان گاز در زمان نشتی، انتقال تمام اطلاعات مربوط به جزییات دستگاه، ارسال مستمر گزارش ها به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و … اشاره کرد.
نیکزاد یادآور شد: در گذشته امکان تزریق گاز کلر در کشور میسر نبوده است اما در زمان حاضر به سادگی می توان از طریق سامانه مرکزی، عمل تزریق را به مایع تغییر داد و این در شرایطی است که تمامی گزینه های پیشین به قوت خود باقی می ماند.
وی خاطرنشان کرد: شرکت تولیدی شالوده آب هم اکنون به کشورهای عراق و ارمنستان صادرات دارد و به تازگی نیز قراردادی چهار ساله با کشورهای آمریکای جنوبی به امضا رسانده است.
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب روزهای ۸ تا ۱۱ دی ماه جاری با حضور ۲۶۸ شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

کسب رتبه (شرکت برتر)و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین “

محصولات

+
کسب رتبه (شرکت برتر)و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین “

کسب رتبه (شرکت برتر)و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین “

+
کسب رتبه (شرکت برتر) و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین “

کسب رتبه (شرکت برتر) و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین “

+
سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب آغاز به کار کرد

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب آغاز به کار کرد

+
سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

+
دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آبفای شهری و روستایی

دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آبفای شهری و روستایی

+
شیر کمکی مخصوص گاز كلر  Auxiliary Valve Cl2

شیر کمکی مخصوص گاز كلر  Auxiliary Valve Cl2

+
شیر درصدی گاز کلر

شیر درصدی گاز کلر

+
تقدیرنامه ها

تقدیرنامه ها

+
تندیس ها

تندیس ها

+
سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

+
سیستم الکترولیز بصورت پیوسته مدل سوراب Ⅱ:

سیستم الکترولیز بصورت پیوسته مدل سوراب Ⅱ:

+
دوزینگ پمپ کوهرنگ

دوزینگ پمپ کوهرنگ

+
دوزینگ پمپ گیربکسی

دوزینگ پمپ گیربکسی

+
آنالایزر کلر باقیمانده Analyzer

آنالایزر کلر باقیمانده Analyzer

+
صافی Strainer

صافی Strainer

+
لوله نقره ای Flexible Pipe

لوله نقره ای Flexible Pipe

+
سیستم الکترولیز بصورت ناپیوسته مدل سوراب بصورت Batch

سیستم الکترولیز بصورت ناپیوسته مدل سوراب بصورت Batch

+
تجهیزات جانبی

تجهیزات جانبی

+
دوزینگ پمپ ها

دوزینگ پمپ ها

+
سیستم الکترولیز نمک

سیستم الکترولیز نمک

+
کلریناتورهای مایعی

کلریناتورهای مایعی

+
کلرزن های گازی

کلرزن های گازی

+
home

home

+
صفحه اصلی

صفحه اصلی

+
تقدیرنامه ها

تقدیرنامه ها

+
هرمز نیک زاد

هرمز نیک زاد

+
بهزاد نیک زاد

بهزاد نیک زاد

+
سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

+
تولید کننده برتر

تولید کننده برتر

+
حضور فعال در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

حضور فعال در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

+
تعمیر

تعمیر

+
تعمیر

تعمیر

+
under-construction

under-construction

+
تضمین کیفیت نشانه اعتبــار ما است.

تضمین کیفیت نشانه اعتبــار ما است.

+
تیم شالوده آب ناب

تیم شالوده آب ناب

+
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

+
مکان ما

مکان ما

+
ویدیو

ویدیو

+
ویدیو

ویدیو

+
رئیس اداره آبفای رفسنجان

رئیس اداره آبفای رفسنجان

+
مجتمع فرهنگی ورزشی خرمشاد

مجتمع فرهنگی ورزشی خرمشاد

+
مجموعه فرهنگی ورزشی شهدا

مجموعه فرهنگی ورزشی شهدا

+
رضایت نامه

رضایت نامه

+
برگزاری مانور امداد ونجات ، اطفاء حریق و نشتی گاز کلر در تصفیه خانه آب شرکت آب وفاضلاب مراغه

برگزاری مانور امداد ونجات ، اطفاء حریق و نشتی گاز کلر در تصفیه خانه آب شرکت آب وفاضلاب مراغه

+
مهران نیک زاد

مهران نیک زاد

+
کلر زن گازی آلفا Alpha

کلر زن گازی آلفا Alpha

+
باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان

+
خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی

خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی

+
واحد پشتیبانی فنی

واحد پشتیبانی فنی

+
گارانتی

گارانتی

+
قطعات و لوازم جانبی

قطعات و لوازم جانبی

+
کلرزن گازی گاما Gamma

کلرزن گازی گاما Gamma

+
کلرزن گازی بتا Beta

کلرزن گازی بتا Beta

+
کلریناتور مایعی مدل KOOHRANG

کلریناتور مایعی مدل KOOHRANG

+
مانومتر دیافراگم دار Gauge

مانومتر دیافراگم دار Gauge

+
کلرزن گازی امگا Omega

کلرزن گازی امگا Omega

+
شیرآلات قابل تنظیم

شیرآلات قابل تنظیم

+
شیر فشار شکن گاز کلر PRV

شیر فشار شکن گاز کلر PRV

+
Home

Home

+
سیستم قطع کن MIS

سیستم قطع کن MIS

+
سیستم الکترولیز به صورت پیوسته سوراب

سیستم الکترولیز به صورت پیوسته سوراب

+
سیستم خنثی ساز گاز کلر Scruber

سیستم خنثی ساز گاز کلر Scruber

+
اجکتورهای خلاء Vacuum Ejector

اجکتورهای خلاء Vacuum Ejector

+
هیتر درایر Heater Drayer

هیتر درایر Heater Drayer

+
کنترل پنل مرکزی Dimeh

کنترل پنل مرکزی Dimeh

+
انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

+
سامانه سه منظوره گندزدایی آب با یک دهم قیمت مشابه خارجی

سامانه سه منظوره گندزدایی آب با یک دهم قیمت مشابه خارجی

+
نمایندگی ها

نمایندگی ها

+
نقشه سایت

نقشه سایت

+
معرفی شرکت

معرفی شرکت

+
استعلام قیمت

استعلام قیمت

+
سئوالات متداول

سئوالات متداول

+
پروژه های انجام یافته

پروژه های انجام یافته

+
بروشور

بروشور

+
کاتالوگ

کاتالوگ

+
رضایت نامه ها

رضایت نامه ها

+
گواهی نامه ها

گواهی نامه ها

+
چارت سازمانی

چارت سازمانی

+
پرسنل کلیدی

پرسنل کلیدی

+
هیات مدیره

هیات مدیره

+
پروژه ها

پروژه ها

+
محصولات

محصولات

+
وبلاگ

وبلاگ

+
گالری تصاویر

گالری تصاویر

+
تماس با ما

تماس با ما

+
درباره ما

درباره ما

+
پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

+
منشور اخلاقی

منشور اخلاقی

+
ماموریت و چشم انداز

ماموریت و چشم انداز

+
درباره شالوده آب

درباره شالوده آب

+
بیست و دومین نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران

بیست و دومین نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران

+
معرفی و تقدیر از ۳۵ شرکت برتر صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور وزیر نیرو

معرفی و تقدیر از ۳۵ شرکت برتر صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور وزیر نیرو

+
معرفی شرکت‌های برتر دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب

معرفی شرکت‌های برتر دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب

+
معرفی شرکت های برتر نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب ایران

معرفی شرکت های برتر نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب ایران

+
تولید دستگاه شیر قطع کن گاز کلر در ایران

تولید دستگاه شیر قطع کن گاز کلر در ایران

+
شرکت های برتر هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب معرفی شدند

شرکت های برتر هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب معرفی شدند

+
تولید سامانه های تمام خودکار تزریق کلر به صورت گازی

تولید سامانه های تمام خودکار تزریق کلر به صورت گازی

ویدیو

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

تقدیرنامه ها

کسب رتبه (شرکت برتر)و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین “

شرکت شالوده آب در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ، با کسب رتبه (شرکت برتر)و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین ” برای هشتمین بار به کار خود پایان داد

کسب رتبه (شرکت برتر) و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین “

کسب رتبه (شرکت برتر) و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین “

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سیزدهمین نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور «ستار محمودی» سرپرست وزارت نیرو در تهران آغاز به کار کرد.

این دوره از نمایشگاه از تاریخ امروز (۲۴ مهرماه) تا ۲۷ مهرماه در ۹ سالن نمایشگاهی در فضایی بالغ بر ۳۰ هزار مترمربع با ۱۲ هزار متر فضای سرپوشیده داخلی و ۱۷۴۰ متر فضای سرپوشیده خارجی در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

در سیزدهمین نمایشگاه صنعت آب ۲۵۸ شرکت داخلی و ۱۰۵ شرکت خارجی حضور دارند و شرکت کنندگان خارجی در این نمایشگاه از ۲۰ کشور از جمله ایتالیا، ترکیه، آلمان، آذربایجان، مجارستان، چین، فرانسه، اسپانیا، دانمارک، کره جنوبی، هندوستان، سوئیس، اتریش، انگلستان، سوئد، ژاپن، کانادا، بلژیک، ایسلند و جمهوری چک هستند.

در این دوره، کشورهای چین، آلمان و ترکیه به صورت پاویون کشوری در نمایشگاه حضور پر رنگ‌تری از سایر شرکت کنندگان خواهند داشت. علاوه بر حضور شرکت‌ها، تشکل‌ها و سمن‌ها، انجمن‌های مرتبط نیز در نمایشگاه حضور دارند تا در خصوص سیاست‌های حوزه خصوصی و تولیدات ساخت داخل و تعامل آن‌ها با دولت نقش جدی‌تری از خود به نمایش بگذارند.

در این نمایشگاه انواع لوله و اتصالات پلیمری و فلزی، تصفیه و فیلتراسیون، سامانه‌های آب شیرین‌کن، لوله و اتصالات و شیرآلات، اتوماسیون و سامانه‌های ابزار دقیق، سامانه‌های اندازه گیری، تجهیزات آزمایشگاهی و آخرین فناوری‌ها و تولیدات و تجهیزات آب و فاضلاب در معرض نمایش عمومی قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

محل برگزاری: نمایشگاه بین‌المللی تهران
آدرس: تهران، بزرگراه چمران

محل غرفه شرکت تولیدی صنعتی شالوده آب ناب

شماره سالن : ۴۴B
شماره غرفه : ۱۰۶۱

 

عکس هایی از روز اول نمایشگاه

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب آغاز به کار کرد

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب آغاز به کار کرد
نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت آب و فاضلاب برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.
لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند سيزدهمين دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ ۲۴ الي ۲۷ مهر ۱۳۹۶ در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.
شرکت تولیدی و صنعتی شالوده آب ناب تولید کننده انواع سیستم های گندزدایی آب با افتخار شما را به بازدید از غرفه های این شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب ایران ۲۴ الی ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۶ واقع در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران دعوت نموده و مقدم شما سروران را گرامی می دارد.
شماره سالن : ۴۴B
شماره غرفه : ۱۰۶۱

سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آبفای شهری و روستایی کشور در مشهد برگزار می شود

معاون نظارت بر بهره‌ برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی از برگزاری دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی سراسر کشور به میزبانی این شرکت در مشهد خبر داد.به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، نوراله قائمی گفت: دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی سراسر کشور، دوم و سوم آبان ماه سال جاری به میزبانی آبفار خراسان رضوی در هتل پردیسان مشهد برگزار میشود.وی افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور مدیران کنترل کیفیت و مسئولین آزمایشگاههای مرکزی شرکتهای آبفای شهری و روستایی صورت گرفته و ثبت نام نیز از طریق درگاه اینترنتی سایت اختصاصی گردهمایی به نشانی www.hamayesh۱۰.ir انجام میشود.قائمی اظهار داشت: همچنین در این همایش، کارگا‌ههای تخصصی با موضوعات مختلف برگزار میشود که از جمله آنها میتوان به: سامانه‌های گندزدایی نوین(فرصتها و تهدیدهای فراروی توسعه)، تبادل تجربیات راهبری تصفیه‌خانه‌های آب(متداول و پیشرفته)، خرید، نگهداری و روشهای کار با دستگاه PCR، کنترل میانی و کالیبراسیون خارجی تجهیزات آزمایشگاهها براساس رهنمود شرکت مهندسی آبفای کشور، نگهداری و پیاده‌سازی تضمین کیفیت برای دستگاههای آنالیز پیشرفته(GC&AA)، P.M. و تضمین کیفیت در دستگاههای IC و انتخاب، احیاء و نگهداری سویه‌های باکتریایی اشاره کرد.وی تبادل تجربیات برای عملیاتی کردن برنامه ایمنی آب(WSP)، خرید و راهبری سامانه‌های سنجش لحظه‌ای (با رویکرد ضرورتها و مشکلات فرارو)، نگهداری و کنترل میانی تجهیزات قابل حمل کدورت‌سنج، کنداکتیویته ‌متر و pH متر، انجام آزمونهای بیولوژی صحیح مطابق کتاب مرجع استاندارد متد ویرایش ۲۰۱۷، طراحی و نگه‌داری اتاقک‌های پیش‌ساخته قابل حمل اختصاصی تاسیسات گندزدایی، نگهداری و پیاده‌سازی تضمین کیفیت برای دستگاههای آنالیز پیشرفته(GC&AA)و P.M. و تضمین کیفیت دستگاههای IC از دیگر کارگاههای این همایش برشمرد.معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، تجربیات و فعالیتهای برون‌سپاری در بخش کنترل کیفیت و مشکلات و راهکارهای فرارو، تحلیل نتایج آزمایشات بر مبنای اطلاعات سامانه‌ی LIMS، روشهای آزمونهای باکتریولوژی آب مبتنی بر روشهای کروموژنی، آب شیرین‌کن؛ فرصتها و تهدیدهای فرارو، تبادل تجربیات نصب و راه‌اندازی سامانه‌های گندزدایی، P.M. و تضمین کیفیت دستگاههای اسپکتروفتومتر را از دیگر کارگاههای این همایش برشمرد.

منبع خبر: سایت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور

شرکت تولیدی و صنعتی شالوده آب ناب با افتخار شما را به بازدید از غرفه این شرکت در دهمین همایش مدیران کنترل کیفیت شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در روز های ۲ و ۳ آبن ماه ۱۳۹۶ واقع در شهر مقدس مشهد، هتل ۵ ستاره پردیسان-غرفه B6 دعوت نموده و مقدم شما سروران را گرامی می دارد.

دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آبفای شهری و روستایی

دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آبفای شهری و روستایی

معرفی تجهیز شیر کمکی مخصوص گاز كلر با قابلیت نصب بر روی کپسول گاز کلر  Auxiliary Valve Cl2

شیر کمکی یک شیر سوزنی است که در سیستم های کلرزنی برای محافظت از خط لوله روی شیر مخزن نصب می شود و لوله انعطاف پذیر به آن متصل می شود. به این ترتیب با بسته بودن شیر کمکی به عنوان تجهیز قطع جریان گاز یا مایع کلر هنگام تعویض مخازن پر و خالی، از ورود رطوبت هوا به داخل لوله و خوردگی ناشی از آن جلوگیری بعمل می آید.

شیر کمکی بر روی شیر اصلی کپسول نصب می شود و به دلیل وجود تفلونی در بخش تحتانی این شیرها، عمل گاز بندی سریع تر صورت می گیرد و در صورتی که شیر کپسول گاز کلر به هر دلیلی گازبند  نگردد به سادگی به وسیله شیر ایمنی عمل گازبندی انجام می گیرد.

شیر کمکی، ایمنی شیر برنجی کپسول را ارتقاء می دهد زیرا اپراتور تنها یکبار شیر کپسول را باز نموده و دیگر نیازی به استفاده از آچار فرانسه و دیگر تجهیزات برای باز و بسته نمودن شیر کپسول ندارد.

شیر کمکی مخصوص گاز كلر  Auxiliary Valve Cl2

شیر کمکی مخصوص گاز كلر  Auxiliary Valve Cl2

معرفی تجهیز شیر درصدی گاز کلر  Percentage Valve Cl2

شیر درصدی در مسیر خلأ و ما بین کلریناتور و انژکتور نصب می گردد. وظیفه آن تنظیم مقدار گاز کلر خروجی از کلریناتور می باشد. این شیر دارای ولتاژ تغذیه ۲۴ ولت می باشد که تحت فرمان یک سیستم کنترل کننده است که فرمان به آن از طریق یک سیگنال  mA 20-4 ارسال و اطلاعات عملکرد شیر نیز به صورت یک سیگنال mA 20-4 به سیستم باز می گردد.

شیر درصدی گاز کلر

شیر درصدی گاز کلر
پنجمین نمایشگاه
پنجمین نمایشگاه
پنجمین نمایشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران
« 1 of 5 »

تقدیرنامه ها

پنجمین نمایشگاه
پنجمین نمایشگاه
پنجمین نمایشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران
« 1 of 7 »

تندیس ها

سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران


این سیستم بصورت اتوماتیک فرآیند تولید محلول هیپوکلریت سدیم (آب ژاول ) را انجام می دهد. از جمله توانایی های این سیستم ، توانایی کنترل و مانیتورینگ گند زدا و سنجش میزان کلر ابقایی در آب می باشد. در این طراحی نیاز به حضور اپراتور انسانی به حداقل ممکن رفع گردیده است.

سیستم الکترولیز بصورت پیوسته مدل سوراب Ⅱ:

سیستم الکترولیز بصورت پیوسته مدل سوراب Ⅱ:

معرفی تجهیز دوزینگ پمپ کوهرنگ:

دارای موتور تک فاز و دوزینگ پمپ دیافراگمی، جنس بدنه از آلومینیوم آلیاژی با توانایی تحمل فشار کاری ۷۰Bar و قدرت تزریق کلر ۴۰Lit/h مجهز به هد و نازل از جنس  U. P.V.C مقاوم در برابر کلر به همراه  سوپاپ جهت جلوگیری از برگشت آب و کلیه شیلنگ های ارتباطی با توانایی تحمل ۷۰Bar

دوزینگ پمپ کوهرنگ

دوزینگ پمپ کوهرنگ

دوزینگ پمپ گیربکسی

معرفی تجهیز آنالایزر کلر باقیمانده  Analyzer:

تجهیزی است برای سنجش میزان کلر باقیمانده که قابلیت انتقال داده ها جهت کنترل اتوماتیک میزان تزریق را دارد.

آنالایزر کلر باقیمانده Analyzer

صافی حاوی الیاف مقاوم در برابر گاز کلر  STRAINER  Cl2 :

به دلیل خورندگی گاز کلر ناخالصی‌هایی در کپسول به وجود می‌آید که شامل فلز بسیار ریز بدنه کپسول و لرد لجن مي‌باشد، جهت جلوگیری از مستعمل شدن زود به هنگام و اختلال در عملکرد سیستم کلریناتور، بایستی از صافی گاز کلر استفاده کرد تا گاز تصفیه شده به کلریناتور برسد.

صافی Strainer

صافی Strainer

لوله نقره ای Flexible Pipe

معرفی سیستم الکترولیز بصورت ناپیوسته مدل سوراب بصورت Batch :

در سال های اخیر سیستم الکترولیز آب نمک ، به صورت یک سیستم ایمن، قابل اعتماد و اقتصادی برای گندزدایی آب پیشنهاد شده و روش مناسبی برای تصفیه آب های آشامیدنی، فاضلاب، سیستم هایخنک کننده استخرهای شنا می باشد. آب فاقد گندزدا، دارای مجموعه ای ازانواع باکتری ها،چربی ها،نمک های محلول درآب، گرد و غبار، ذرات معلق و …است. لذا ضدعفونی کردن این آب جهت تامین بهداشت عمومی بسیار ضروری ومهم می باشد.استخروجکوزی، ازجمله محیط هایی هستند که آلودگی های موجود درآنهامی تواند باعث ایجاد بیماری و مشکلات تعددی برای استفاده کنندگان آنها شود. به جهت جلوگیری از تبعات استفاده از کلر و مشتقات آن جهت گندزدایی آب در سال های اخیر استفاده از هیپوکلریت سدیم به عنوان روشی ایمن و اقتصادی شناخته شده است.

 از مزایای این سیستم می توان به :

  • کاهش زمان تماس و دوز مصرفی گندزدایی در طول شبکه
  • کاهش ۵۰ درصدی ترکیبات خطرناک تری هالومتان ها ( THM )
  • حذف میکروارگانیزم ها در زمان کوتاه
  • کاهش هزینه تامین مواد شیمیایی مصرفی
  • ایمنی و بی خطر بودن سیستم

سیستم تزریق شامل تجهیزات ذیل می باشد:

۱- مخزن تولید

۲- منبع تغذیه و کنترل

۳- سل تولید (راکتور)

۴- مخزن ذخیره آب ژاول تولیدی

۵- دوزینگ پمپ تزریق

۶- تابلو کنترل

سیستم الکترولیز بصورت ناپیوسته مدل سوراب بصورت Batch

سیستم الکترولیز بصورت ناپیوسته مدل سوراب بصورت Batch

تجهیزات جانبی

دوزینگ پمپ ها

سیستم الکترولیز نمک

کلریناتورهای مایعی

کلرزن های گازی

home

صفحه اصلی

تقدیرنامه ها

سمت: رئیس هیئت مدیره

سابقه کار:۵۵ سال

 

هرمز نیک زاد

هرمز نیک زاد

سمت: مدیر دپارتمان مهندسی و بازرگانی

رشته تحصیلی: مهندسی کامپیوتر

تحصیلات: کارشناسی ارشد

سابقه کار: ۱۸ سال

بهزاد نیک زاد

بهزاد نیک زاد

شرکت شالوده آب در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ، با کسب رتبه (شرکت برتر)و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین ” برای هشتمین بار به کار خود پایان داد
مشاهده

سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

شرکت تولیدی و صنعتی شالوده آب ناب با بکارگیری پرسنل مجرب و کارآزموده، درحال حاضر به عنوان مقتدرترین شرکت تولید کننده دستگاه‌های کلرزنی شناخته شده است
مشاهده

تولید کننده برتر

تولید کننده برتر

شرکت شالوده آب در تمامی صنایع نفت و گاز و پتروشیمی حضور فعالی داشته و تجهیزات گندزدایی آب این شرکت در بخش های مختلف از جمله برج خنک کننده مورد استفاده می باشند.
مشاهده

حضور فعال در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

حضور فعال در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

تعنسرر

تعمیر

تعمیر

تعمیر

سایت شالوده آب ناب در حال توسعه می باشد.
از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

under-construction

under-construction

تضمین کیفیت نشانه اعتبــار ما است.

تضمین کیفیت نشانه اعتبــار ما است.

تیم شالوده آب ناب

تماس با ما

 

آدرس دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه رسالت، ۲۰ متري كرمان جنوبي ، رحمتي (شرقی)، پلاک ۱۱ ، واحد ۱

آدرس دفتر مرکزی ترکیه: آدنا، خیابان آتاتورک، ساختمان معمار سمیح، طبقه هشتم

تلفن: ۷۷۸۱۱۹۸۵-۷۷۸۴۵۲۷۷-۰۲۱

تلفکس: ۷۷۸۲۹۵۰۷-۰۲۱

کدپستی: ۱۶۳۵۸۷۷۱۱۴

ایمیل:  info@shaloodehab.ir  –  shaloodehab@gmail.com

با ما تماس بگیرید

مکان ما

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

ویدیو

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

ویدیو

شرکت محترم شالوده آب: احتراما بازگشت به نامه شماره ۲۳۵۵۲ مورخ ۸۵/۱۰/۱۲ باستحضار می رساند عملکرد سیستم کلریناتور گازی تهیه شده از شرکت شالوده آب مطلوب و مورد تایید اداره می باشد.

رئیس اداره آبفای رفسنجان

رئیس اداره آبفای رفسنجان

شرکت محترم شالوده آب: احتراما ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت و همکاری آن شرکت در خصوص نصب سیستم الکترولیز نمک بدین وسیله به اطلاع می رسانیم که کارکرد این سیستم موجب کاهش مصرف پرکلرین گردیده است. بدین منظور رضایت خود را از کارآیی سیستم نصب شده اعلام داشته و توفیق روز افزون شما را از خداوندمنان خواستاریم.

مجتمع فرهنگی ورزشی خرمشاد

مجتمع فرهنگی ورزشی خرمشاد

مدیریت محترم شرکت شالوده آب: با درود، احتراما با عنایت به نصب و راه اندازی سیستم الکترولیز نمک تولیدی شالوده آب در فروردین ماه سال جاری بدینوسیله رضایت کامل خود را از کیفیت سیستم ارائه شده اعلام می داریم و از تلاش و همت جنابعالی و همکاران محترمتان در ارائه خدمات شایسته کمال تقدیر و تشکر را داریم.

مجموعه فرهنگی ورزشی شهدا

مجموعه فرهنگی ورزشی شهدا

رضایت نامه

به منظور مقابله با نشتی گاز کلر و حفظ آمادگی پرسنل در بروز هرگونه تهدید و یا نشتی گاز کلر در تاسیسات   گند زدایی ، مانوری با حضور مدیران و کارشناسان شهرهای سراب ، هشترود ، میانه ، اهر و بستان آباد ، مدیر عامل ومعاونین و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب ، مدیر محترم دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و کارشناسان مربوطه شرکت آبفای استان ، مدیر محترم دفتر ایمنی بهداشت  و محیط زیست شرکت آبفای استان ، و سازمان های مرتبط با مدیریت بحران ، شامل اکیپ های از سازمان آتش نشانی ، هلال احمر ، و اورژانس ۱۱۵ شهرستان ویزه مراغه به میزبانی شرکت آب وفاضلاب مراغه در تصفیه خانه آب مراغه برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب مراغه ، این مانور در روز پنج شنبه مورخ ۲ شهریور ماه مصادف با اولین روز گرامیداشت هفته دولت راس ساعت ۱۰:۳۰ صبح در تصفیه خانه آب شرکت برگزار شد . درابتدای این مانور مهندس صدیقی ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان پرتلاش و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت رجائی و باهنر ، ضمن خیر مقدم گویی به حضار در سخنانی به اهداف برگزاری مانور نشتی گاز کلر و امداد ونجات پرداختند و هدف از آن را حفظ آمادگی پرسنل شرکت آب وفاضلاب مراغه جهت اطفائ سریع نشت گاز کلر در بحران های ناشی از بلایای طبیعی و آشنایی پرسنل و سایر نهادهای مرتبط با این گونه اقدامات علام نمودند که در نهایت با همکاری و هم افزایی نهادها و سازمان های مرتبط و ذیربط عواقب ناگواری ناشی از نشت گاز کلر به کمترین  میزان ممکن برسد .

در ادامه این مانور مهندس نصیرپور  مدیر دفتر  ایمنی بهداشت و محیط زیست شرکت آبفای استان و مهندس برادران باقری کارشناس محترم بهره برداری آب تبریز و مدیر عامل محترم شرکت شالوده آب در سخنانی به ابعاد انتشار گاز کلر و راههای مقابله با نشتی آن در تاسیسات و مخازن و تصفیه خانه ها اشاره کردند . بعداز اتمام کارگاه آموزشی ، شرکت کنندگان در این مانور در محل مانور حضور پیدا نموده و بصورت عملی نحوه مواجه با نشتی گاز کلر انجام شد و با سناریوی نشتی و اطفاء حریق بصورت عملی آشنا شدند در این عملیات با انجام نشتی و مسمومیت  مصدوم فرضی مسائل  مربوط به اطلاع  رسانی از طریق سامانه کلر زنی و پرسنل مربوطه و همچنین حضور اکیپ های امدادی در محل و نیز نحوه کمک رسانی به فرد آسیب رسیده و احیای آن تا زمان رسیدن اورژانس مورد ارزیابی قرار گرفت . لازم بذکر می باشد سیستم فول اتوماتیک تزریق گاز کلر مجهز به خنثی ساز هوشمند برای اولین بار در سطح استان در این شرکت ودر تصفیه خانه آب مراغه نصب و به بهربرداری رسید.

منبع خبر: وب سایت شرکت آب و فاضلاب مراغه

برگزاری مانور امداد ونجات ، اطفاء حریق و نشتی گاز کلر در تصفیه خانه آب شرکت آب وفاضلاب مراغه

برگزاری مانور امداد ونجات ، اطفاء حریق و نشتی گاز کلر در تصفیه خانه آب شرکت آب وفاضلاب مراغه

سمت: مدیرعامل

رشته تحصیلی: حسابداری

تحصیلات: کارشناسی ارشد

سابقه کار: ۲۵ سال

 

مهران نیک زاد

مهران نیک زاد

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – آلفا :
دارای قابلیت تزریق گاز کلر از صفر تا ۴ کیلوگرم در ساعت با تعویض شیشه می باشد. جهت استفاده در تصفیه خانه ها، مجموعه های ورزشی، کارخانه های صنعتی و… می باشد. کلریناتور گازی Alpha جهت گندزدایی آب و از نوع کلریناتور دیواری است و مجهز به  نصب مانومتر دیافراگم دار می باشد که فشار گاز کلر در کلریناتور و خط تزریق را نشان می دهد.

کلر زن گازی آلفا Alpha

کلر زن گازی آلفا Alpha

باشگاه بزرگ مشتريان شرکت شالوده آب، محل گرد آمدن هزاران مصرف كننده محصولات شالوده آب، جهت برخورداري از تسهيلات متنوع و جذابي است كه اين شركت براي مصرف كنندگان محصولاتش فراهم نموده است. شما مي توانيد از مزاياي عضويت در اين باشگاه شامل شركت در قرعه كشي‌هاي دوره اي و اخذ تخفيفات مختلف در خريدهاي بعدي بهره مند شويد.
اعضاي باشگاه از مزاياي زير برخوردارند:
شركت در قرعه كشي هاي دوره اي
اخذ تخفيفات مختلف درخريدهاي بعدي
برخورداري از هداياي ويژه اعضاي وفادار باشگاه
شرايط عضويت در باشگاه:
با خريد حداقل يكي از محصولات شرکت شالوده آب عضو باشگاه مصرف كنندگان مي شويد.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان

خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی

بررسی و رفع ایراد پایان کار نیست، بلکه آغاز یک مسیر طولانی جهت اطلاع رسانی به سایر نمایندگی ها در راستای پایین آوردن زمان تعمیرات و افزایش رضایت مندی مشتری می باشد. واحد فنی و پشتیبانی همچنین موظف به اطلاع رسانی ایراد به شرکت شالوده آب جهت رفع ایراد از مبدا بوده تا در نهایت در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان گام بردارد.
کارشناسان واحد پشتیبانی فنی با بهره گیری از جدیدترین آموزشهای شرکت شالوده آب و دسترسی به آخرین اطلاعات تعمیراتی، همواره در تلاشند تا مناسب ترین راهکار تعمیراتی را جهت رفع ایراد به نمایندگی ها اعلام نموده و کارشناسان و پرسنل فنی نمایندگی­ها را تا رفع ایراد راهنمایی می­نمایند.
با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی، این شرکت متعهد می گردد در صورت عدم رضایت مشتریان بدون درخواست هرگونه و جهی نسبت به عودت دستگاههای خود اقدام می نماید . در ضمن کلیه محصولات شالوده آب دارای یکسال گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

واحد پشتیبانی فنی

واحد پشتیبانی فنی

گارانتي، تعهد و قبول شركت شالوده آب مبني بر پوشش ايرادهاي ناشي از طراحي و ساخت دستگاههای کلر زن (ایرادهای کیفی) براي يك دوره مشخص مي باشد كه در صورت بروز هرگونه مشكل در اين دوره تمامی ايرادات ناشي از توليد (ایرادات کیفی) طبق الزامات ارائه شده در دفترچه گارانتی در چارچوب قوانين گارانتي شركت شالوده آب برطرف خواهد شد. پروسه های گارانتی مطابق دستورالعمل های گارانتی بوده و کاملا با آیین نامه حقوق مصرف کنندگان مطابقت دارد. کلیه محصولات شالوده آب دارای یکسال گارانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

گارانتی

گارانتی

در تجارت امروز با توجه به تنوع محصولات در بازار از دیدگاه مصرف کنندگان، پشتیبانی از کالاها (گارانتی و خدمات پس از فروش) بعد از خرید مهمترین ملاک انتخاب می­باشد. این مهم تنها با خدمات پس از فروش مناسب و استفاده از قطعات یدکی مطمئن محقق خواهد شد. در صنعت تجهیزات گند زدایی و فاضلاب یکی از مهمترین معیارهای پشتیبانی تجهیزات، تأمین به موقع قطعات، در اسرع وقت و با کیفیت عالی می­باشد.
حال از آنجایی­که تشخیص قطعات اصلی از غیر اصلی توسط مشتریان به سختی امکان پذیر است، در راستای حمایت از حقوق مشتریان، شرکت شالوده آب توصیه می­نماید جهت اطمینان از دریافت قطعات اصلی، فقط به نمایندگی های مجاز شرکت و دفتر مرکزی مراجعه فرمایید.

قطعات و لوازم جانبی

قطعات و لوازم جانبی

 

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – گاما :

این کلریناتور توانایی تزریق گاز کلر با ظرفیت بالایی به میزان ۲۰ و ۴۰ کیلوگرم درساعت را دارا می باشد. ازجمله مزیت های آن می توان به مقاومت مطلوب در برابر فشار بالا وخورندگی گاز کلراشاره نمود. کلریناتور گازی Gamma از نوع کلریناتور دیواری است.جنس کلریناتور گازی Gamma  از P.V.C  می باشد و قطعات این کلریناتور از درون شمش P.V.C  به وسیله ماشین آلات پیشرفته CNC و عدم بکارگیری عملیات تزریقی استخراج می شوند.

کلرزن گازی گاما Gamma

کلرزن گازی گاما Gamma

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – بتا :

دارای قابلیت تزریق گاز کلر از ۵ تا ۱۲ کیلوگرم در ساعت می باشد.مانند سایرکلریناتورهای تولیدی این شرکت قابلیت نصب مانومتر دیافراگم دار را جهت نمایش فشار گاز کلر درکلریناتورخط تزریق دارا می باشد.-کلریناتور گازی Beta از نوع کلریناتور دیواری است. جنس کلریناتور گازی Beta P.V.C بوده و توسط دستگاه C.N.C ساخته می گردد که از جمله مزیت های آن می توان به مقاومت مطلوب در برابر فشار بالا و خورندگی گاز کلر اشاره نمود.

کلرزن گازی بتا Beta

کلرزن گازی بتا Beta

معرفی تجهیز کلرزن مایعی دومخزن – کوهرنگ:

این سیستم به دو صورت تک مخزنه و دو مخزنه به همراه شاسی، دوزینگ پمپ دیافراگمی با بدنه ساخته شده از جنس آلومینیوم آلیاژی ، مجهز به هد و نازل از جنس U.P.V.C مقاوم در برابر گازکلر طراحی و ساخته  شده است. این سیستم توانایی تزریق گازکلر تا ۴۰ لیتر بر ساعت را دارا می باشد.

کلریناتور مایعی مدل KOOHRANG

کلریناتور مایعی مدل KOOHRANG

معرفی تجهیز مانومتر دیافراگم دار :

برای اندازه گیری فشار خطوط گاز و فشار ورودی به کلریناتور استفاده می گردد در مقابل خورندگی گاز کلر کاملا مقاوم می باشد.

مانومتر دیافراگم دار Gauge

مانومتر دیافراگم دار Gauge

معرفی تجهیز کلریناتور گازی – امگا  :

این سیستم به نحوی طراحی شده که توانایی تزریق گاز کلر را به صورت همزمان به دو خط مجزا داراست، به طوری که قادر است گاز کلر را به یک خط با ظرفیت ۲۵۰ گرم برساعت و خط دیگر با ظرفیت ۲۰۰۰ بر ساعت تزریق نماید. کلریناتور گازی Omega از نوع کلریناتور دیواری است.

کلرزن گازی امگا Omega

کلرزن گازی امگا Omega

معرفی تجهیز شیرآلات قابل تنظیم:

در مدل های دیواری، خطی و ایمنی (کمکی) روی کپسول طراحی گردیده و دارای دو مزیت عمده می باشند:

– دیافراگم ندارند.

– قسمت گازبندی از جنس (P.T.F.E) بوده که درمقابل گاز کلر مقاوم بوده و بعد از مستهلک شدن به آسانی قابل تعویض و تعمیر می باشد.

شیرآلات قابل تنظیم

شیرآلات قابل تنظیم

معرفی شیر فشار شکن قابل تنظیم مخصوص گاز کلر:  PRV-Pressure Reducer Valve Cl2

در این محصول فشار گاز ورودی از حداقل ممکن تا ۳۰ بار، با خروجی از ۰/۵ بار قابل تنظیم تا میزان دلخواه پیش بینی گردیده است. فشار شکن فوق به نحوی طراحی شده که هر چه فشار کپسول افت پیدا کند فشارخروجی آن اضافه می شود و اجازه می دهد تا کپسول به راحتی تخلیه گردد.

این تجهیزات برای جلوگیری از وارد آمدن فشار اضافی به کلریناتور بکار برده می شود.

یکی از مزیت های شیر فشار شکن شالوده آب قابل تنظیم بودن آن است که به سادگی می توان فشار خروجی آن را  برحسب دبی مورد نیاز تنظیم نمود و در صورت نیاز به گاز کلر بیشتر ویا کمتر برای تزریق با توجه به داشتن شیر تنظیم مقدارخروجی گاز  کلر را اضافه ویا کم نمود.

شیر فشار شکن قابل تنظیم شالوده آب دارای قابلیت نصب مانومتر دیافراگم دار می باشد که میزان افت فشار خروجی را نمایش داده واپراتور به سادگی می تواند فشار مورد نیاز خط تزریق را تنظیم نماید.

 

شیر فشار شکن گاز کلر PRV

شیر فشار شکن گاز کلر PRV

Home

معرفی تجهیز نشت ياب هوشمند گاز كلر مدل  M.I.S:

مبنای کارکرد این سیستم بر اساس اندازه گیری میزان گاز کلر در محیط به وسیله سنسور و مقایسه آن با معیار انتخابی واستاندارد بهره برداران به عنوان نقطه بحرانی و خطر تعریف شده است ،شایان ذکر است این سیستم توانایی افزودن سنسورهای دیگراز قبیل دما، کدورت، زلزله و…را دارا می باشد. سيستم موجود به منظور كنترل،‌ جلوگيري و خنثي سازي نشت گاز كلر در تجهيزات كلرزني مورد استفاده در صنايع طراحي شده است.

بر اين اساس سيستم به در صورت هوشمند با اندازه ­گيري ميزان گاز كلر محيط، در هنگام نشت، اقدامات زير را به صورت همزمان انجام مي­ دهد:

بستن مسير گاز كلر از سر كپسول توسط شير برقي

راه اندازي آلارم­هاي صوتي و نوري جهت آگاهي محلي از بروز نشت

راه اندازي خنثي ساز و فن هواكش به منظور تخليه گاز كلر نشت يافته

سیستم قطع کن MIS

سیستم قطع کن MIS

معرفی تجهیز سیستم پیوسته الکترولیز سوراب:

این سیستم تزریق شامل:

– الکترود مخصوص با سطح تماس مناسب و کوتینگ مخصوص با کاور و محفظه مناسب با امکان ورودی و خروجی، اسید شویی و تخلیه

– دستگاه کنترل و راه انداز الکترود مجهزبه PLC و نمایشگر HMI جهت رویت میزان ولتاژوآمپراژ ودمای محصول

– تابلوهای مخصوص قرارگیری المان های الکتریکی و الکترونیکی از جنس کامپوزیت

– پمپ آب با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت آب نرم از مخزن

– پمپ نمک با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت آب نمک اشباع از مخزن

– پمپ تزریق محصول با ظرفیت و فشار مناسب جهت برداشت محصول تولیدی و تزریق به شبکه روتامتر(جهت مشاهده و تنظیم میزان جریان آب خام)

– شیرآلات و لوله کشی PVC

– سنسور با غلاف مناسب جهت نمایش و کنترل دمای ایجاد شده در محفظه الکترود

– سیستم سختی گیر با شیر نیمه اتوماتیک به جهت رفع سختی آب با سیلیس و رزین مربوطه و لوله کشی

یکی از مهمترین مزایای این سامانه توانایی کنترل و مانیتورینگ همزمان تمامی گندزداهای موجود در سایت می باشد.

مزایای این سیستم عبارتند از:

کاهش هزینه های تولید

کاهش خطرات استفاده از گاز کلر

کارکرد در دو وضعیت اتوماتیک و دستی

کنترل اتوماتیک سیستم با استفاده از PLC

کیفیت بالای محصول تولیدی

دارا بودن تجهیزات جانبی کامل از جمله سختی گیرآب ورودی و سیستم اسیدشویی

راندمان بالا و سهولت بهره برداری

پشتیبانی کامل سیستم

سیستم الکترولیز به صورت پیوسته سوراب

سیستم الکترولیز به صورت پیوسته سوراب

معرفی تجهیز سیستم خنثی ساز گاز کلر:

بعلت خطرات نشت احتمالی گاز کلر و سمی بودن آن، شرکت شالوده آب اقدام به ساخت سیستم خنثی سازگاز کلرنموده است که قابلیت خنثی نمودن گازکلر نشت یافته را درکمترین زمان ممکن داراست.

ازجمله ویژگیهای دستگاه اسکرابر به موارد ذیل می توان اشاره کرد:

– فن هواکش به قدرت ۴ Kw  تیپ پروانه فوروارد با قدرت مکش ۷۰۰۰m/h

– پمپ سیرکوله و تهیه مواد اعم از آب- کاستیک سودا از جنس SST 316 L  به قدرت ۱٫۱ Kw

– لایه مدیا PVC

– شیر آلات از جنسPVC  ضد خورندگی گاز کلر

– نازل پاش آب

– لوله کشی از جنس PVC

– لوله خروجی PVC قابل انعطاف

– لایه زیرین شاسی به بدنه مخزن از ورق PE

سیستم خنثی ساز گاز کلر Scruber

سیستم خنثی ساز گاز کلر Scruber

معرفی تجهیز انژکتور خلاء دیافراگم دار مخصوص گاز کلر  Vacuum Ejector With Diaphragm Cl2:

اجکتورهای خلاء جدید مجهز به دیافراگم، جهت جلوگیری از برگشت آب به کلریناتور بوده و همچنین دارای ظرفیت های مختلفی از جمله: ۰/۵ تا ۴ کیلوگرم ۴ تا ۱۲ کیلوگرم و ۲۰ تا ۶۰ کیلوگرم با فشار کار ۲۵ تا ۵۰ بار می باشد. انتخاب نوع انژکتور بر اساس میزان تزریق گاز کلر می باشد. ویژگی های انژکتور خلاء دیافراگم دار شالوده آب به شرح زیر می باشد؛

۱-قطعات این تجهیز از درون شمش P.V.C  به وسیله ماشین آلات پیشرفته CNC و عدم بکارگیری عملیات تزریقی استخراج می شوند.

۲- دیافراگم این تجهیز از ورق شیشه ای خاصی با انعطاف پذیری و مقاومت فوق العاده بالا در برابر گاز کلر ساخته شده است.

۳- وجود دیافراگم از برگشت آب به کلریناتور در مواقعی که پمپ خاموش است جلوگیری می کند.

اجکتورهای خلاء Vacuum Ejector

اجکتورهای خلاء Vacuum Ejector

معرفی تجهیز هیتر درایر مخصوص گاز كلر  Heater Dryer:

در برخی مواقع ممکن است در زمان بهره برداری از گاز کلر، خطوط دچار یخ زدگی (مایع زدگی) گردد، جهت جلوگیری از اختلال در سیستم، هیتر درایر به منظور گرم کردن گاز کلر استفاده می شود.

درايرهای شالوده آب از لوله مانيسمان فشار قوي بدون درز با ضخامت۸mm دو سر آچار خور به همراه هيتر۴۰W با ترموستات وآداپتورهای مربوطه می­باشد.

هیتر درایر Heater Drayer

هیتر درایر Heater Drayer

معرفی تجهیز سیستم کنترل پنل  تمام اتوماتیک مدل DIMEH:

 سیستم کلرزنی به صورت اتوماتیک به منظور تزریق دقیق گاز کلر و کاهش حداکثری خطاهای انسانی طراحی شده است مبنای کارکرداین سیستم براساس اندازه گیری آنلاین میزان کلر باقیمانده محلول درآب می باشد. بدين صورت كه پس از مقايسه ميزان كلر محلول در آب با مقدار تعيين شده توسط بهره بردار ميزان تريق گاز را افزايش و كاهش مي دهد. مزیت و برتری سیستم کلرزنی اتوماتیک تولید شرکت شالوده آب که آن را از دیگرسیستم های مشابه متمایز می کند به شرح ذیل است:

– ایمنی و کنترل نشت گاز کلر در محیط علاوه بر تزریق گاز کلر به صورت اتوماتیک

– استفاده از PLC به عنوان کنترل کننده اصلی سیستم،دارای تمامی استانداردهای لازم جهت استفاده درمحیط های صنعتی

– قابلیت مجهز شدن به سیستم تعویض کننده خودکار کپسول خالی با کپسول ذخیره (چنچ آور)

– دارای صفحه نمایش گرافیکی TOUCH SCREEN با امکان تعریف کلیه پارامترهای تزریق برروی آن

– امکان اطلاع از میزان کلر باقی مانده بصورت نمودار در بازه های زمانی مختلف

– امکان اتصال به شبکه های کنترلی به منظور نمایش از راه دور(REMNOTEMONITORI) بصورت باسیم و بی سیم دارای خروجی های شبکه مودباس و اترنت ( OPTIONAL)

– نصب شیر درصدی (CONTROL VALVES) بر روی مسیرمکش گاز کلر و بعد از کلریناتور دستی

– راه اندازي آلارم هاي صوتي و نوري جهت آگاهي محلي از بروز نشت

– راه اندازي خنثي ساز و فن هواكش به منظور تخليه گاز كلر نشت يافته

– ارسال پيام كوتاه (SMS) براي ۱۰ نفر از مسوولين و بهره برداران

– شايان ذكر است در اين سيستم مي توان با افزودن سنسورهاي ديگر از قبيل دما، كدورت، زلزله و…ازديگر شرايط موجود در محيط نيز اطلاع يافته و از آنها در موارد مورد نياز استفاده كرد.

سيستم كلرزني به صورت اتوماتيك به منظور تزريق دقيق گاز كلر و كاهش حداكثري خطاهاي انساني طراحي شده است. مبناي كاركرد اين سيستم بر اساس اندازه گيري Online ميزان كلر باقي مانده محلول در آب مي باشد بدين صورت كه پس از مقايسه ميزان كلر محلول در آب با مقدار تعيين شده توسط بهره بردار ميزان تريق گاز را افزايش و كاهش مي دهد. شايان ذكر است سيستم كلرزني اتوماتيك علاوه بر تزريق گاز به صورت اتومات، ايمني و كنترل نشت گاز كلر را بر عهده دارد.

کنترل پنل مرکزی Dimeh

کنترل پنل مرکزی Dimeh

بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران  ضمن بازدید از کارگاه تولیدی این شرکت و مصاحبه با مدیرعامل و کارشناس فنی شرکت نسبت به ارائه گزارش جامع از وضعیت تولیدات و توانمندی های شرکت شالوده آب اقدام ودر بخش خبری ساعت ۲۱  صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید . در این مصاحبه آقای مهندس نیک زاد مدیرعامل این شرکت  توضیحاتی در خصوص دستگاه الکترولیز نمک ارائه نمودند. او با بیان اینکه شرکت شالوده آب به عنوان شرکت کارآفرین در زمینه تصفیه و گندزدایی آب فعال می باشد وبا استفاده از دستگاه های الکترولیز نمک در گندزدایی، مانع رسوب و خوردگی در تاسیسات آب می گردد.همچنین به دلیل هزینه کمتر نمک و آب نسبت به کلر موجب صرفه اقتصادی گردیده است. ضمن اینکه هزینه تمام شده دستگاه تولیدی شرکت شالوده آب، یک سوم هزینه نمونه خارجی آن می باشد.

 

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

انعکاس خبر موفقیت شرکت شالوده آب در بخش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

 

مهندس “مهران نیکزاد” مدیرعامل شرکت شالوده آب در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات فاضلاب در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، با بیان این مطلب گفت: سامانه‌های گندزدایی به دو روش تزریق پودرو تزریق مایع کلر در آب به گندزدایی آن می‌پردازند ولی سامانه سه منظوره الکترولیز در محل، با کمک الکتریسیته به تجزیه آب و  نمک می‌پردازد و کلر به شیوه آب ژاول در آب تزریق می‌شود.

وی با بیان اینکه این سامانه به گونه‌ ای طراحی شده تا با بقیه سامانه‌ها نیز همخوانی داشته باشد افزود: مصرف کننده سامانه سه منظوره الکترولیز آب و نمک، هر زمان که اراده کند قادر است از سایر شیوه‌های گند زدایی نیز استفاده نماید.

مدیرعامل شرکت شالوده آب تصریح کرد: این سامانه که یک محصول انحصاری است بجز صرفه اقتصادی، و چند منظوره بودن در استفاده از شیوه‌های مختلف گندزدایی ازکیفیت بالاتری نیز برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه سامانه سه منظوره گندزدایی دارای استانداردهای ۸۳۹۴ SR استاندارد ملی آزمون فلزات سنگین و SR2759   استاندارد ملی آزمون میکرو بیولژی بوده است، گفت: قیمت این سامانه یک دهم مشابه خارجی آن است.

او تاکید کرد: مشابه آلمانی این محصول که REDO نام دارد فقط شیوه الکترولیز را دارا است و با قیمت ۸۰۰ میلیون تومان وارد کشور می‌شود، در حالی‌که این محصول قادر است به سه شیوه مختلف به گندزدایی آب بپردازد و با یک دهم مشابه خارجی خود، با مبلغ ۸۰ میلیون تومان عرضه خواهد شد.

نیکزاد اضافه کرد: گارانتی ۲۰ ماهه و خدمات پس از فروش به مدت ۲۰ سال از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

سامانه سه منظوره گندزدایی آب با یک دهم قیمت مشابه خارجی

سامانه سه منظوره گندزدایی آب با یک دهم قیمت مشابه خارجی

شرکت مهندسی راهبران صنعت ارس

مدیرعامل: منصور امینیان

آدرس: تبریز، چهار راه آبرسان، جنب بانک ملت، ساختمان 2000، طبقه سوم، واحد C

کد پستی: 5163973447

تلفن: 04133358257

تلفکس: 04133358257

وب سایت: http://www.rasaco.org

ایمیل: info@rasaco.org 

تاییدیه نمایندگی: نمایش

home

نام شرکت: شركت تولیدی شالوده آب ناب

نام تجاری: شالوده آب (ShaloodehAb)

نوع شرکت: مسئولیت محدود

نوع فعالیت: تولیدی/بازرگانی

مدیر عامل: مهران نیک زاد

شناسه ملی: ۱۰۱۰۲۰۹۷۱۶۹

شماره ثبت: ۱۶۷۱۸۷

تاریخ تاسیس: ۱۳۷۹/۰۷/۰۶

کد اقتصادی: ۴۱۱۱۵۳۱۶۴۱۱۶

آدرس دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه رسالت، ۲۰ متري كرمان جنوبي ، رحمتي (شرقی)، پلاک ۱۱ ، واحد ۱

آدرس دفتر مرکزی ترکیه: آدنا، خیابان آتاتورک، ساختمان معمار سمیح، طبقه هشتم

تلفن: ۷۷۸۱۱۹۸۵-۷۷۸۴۵۲۷۷-۰۲۱

تلفکس: ۷۷۸۲۹۵۰۷-۰۲۱

کدپستی: ۱۶۳۵۸۷۷۱۱۴

ایمیل:  info@shaloodehab.ir  –  shaloodehab@gmail.com

وب سایت: www.shaloodehab.ir

اطلاعات بانکی:

نام بانکشعبهکدشماره حسابشماره شبانام صاحب حساب
بانک ملی - سیباکیوان11010200985057003IR710170000000200985057003شالوده آب
بانک ملت- جام آیت684521366153573IR930120020000001366153573شالوده آب ناب

معرفی شرکت

مشخصات متقاضی و محصول مورد سفارش
9 + 9 =

استعلام قیمت

اغلب بر سر این موضوع که استفاده از روش کلر زنی سنتی برای ضدعفونی یک استخر شنا بهتر است یا کلر زن نمکی، بحثهای زیادی مطرح شده. با این وجود، ما می خواهیم به مزایای کلر زن نمکی اشاره کنیم تا مصرف کنندگان، آشنایی بیشتری با این محصول جدید پیدا کنند: 1- کاهش مضرات کلر زیاد میزان کلر در استخری که بوسیله کلرزن نمکی ضدعفونی می‌شود، پایین بوده و بنابراین، مضراتی که مواد جانبی تولید شده توسط کلر ایجاد می‌کنند، کاهش می‌یابد. این بدان معنی است که این روش ضدعفونی استخر، با محیط زیست سازگارتر است. علاوه بر این، بوی زننده کلر نیز در اطراف استخر وجود ندارد. 2- تعمیر و نگهداری آسان یک استخر آب نمک، نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمی دارد. این استخرها، فقط با مقدار کمی توجه از طرف نگهدارنده استخر، تقریبا نیاز تمیزی خود را برطرف کرده و نیازی به اضافه کردن مواد ضد عفونی بیشتر نیست. با این حال، صاحب استخر باید تست PH ، قلیائیت و سختی آب را به طور منظم انجام دهد تا از وجود یک استخر شنای سالم اطمینان حاصل نماید. از آنجا که میزان مواد ضد عفونی کننده در آب نمک ثابت است، احتمال رشد جلبک کمتر بوده و کمتر نیاز به تمیز کردن استخر می باشد. 3- فواید سلامتی آب نمک، برای شناگران سالم تر است. در مقایسه با استخر ضدعفونی شده با کلر، آب نمک در برخورد با پوست، چشم و مو، رفتار ملایمتری دارد. مواد افزودنی و میزان بالای کلر، سبب التهاب می شود که اکثر شناگران این التهاب را تجربه کرده اند. این التهاب در یک استخر آب نمک وجود ندارد و به همین سبب این گونه استخرها، برای افراد مبتلا به آسم و آلرژی مناسب تر هستند. 4- مقرون به صرفه بودن در حالی که ممکن است هزینه های اولیه یک استخر آب نمک کمی بالا باشد، اما این سیستم در دراز مدت بسیار مقرون به صرفه بوده و از آنجا که هزینه نمک نسبت به کلر کمتر است، هزینه اولیه به سرعت جبران می شود. میزان نمک مورد نیاز برای ضدعفونی استخر با این روش در سال بسیر کم بوده و البته به مقدار بارش و یا آب هدر رفته نیز بستگی دارد. 5- احساس راحتی بیشتر از آنجا که میزان کلر در این روش، بسیار کم و در عین حال موثر است، شناگران با خشکی پوست، چشم قرمز، تغییر رنگ مو و لباس مواجه نشده و یک شنای راحت و لذتبخش را تجربه می کنند. 6- انعطاف و تطبیق پذیری دستگاه کلرزن نمکی را می توان در انواع مختلف سیستمها نصب کرد، از یک جکوزی کوچک در خانه تا یک استخر بزرگ تجاری. نصب این دستگاه‌ها بسیار ساده بوده و به راحتی توسط یک نصاب حرفه ای تجهیزات استخر، قابل انجام است.
براي انتخاب ماده ضد عفوني كننده آب استخر معمولا برخي معيارهاي كلي نيز مورد توجه قرار مي گيرد كه مهم ترين آنها عبارتند از: -سرباز يا سرپوشيده بودن استخر -ماده ضد عفوني كننده قرار است در استخر استفاده شود يا در جكوزي؟ -خواص شيميايي منبع تامين آب استخر -بار ناشي از حضور شناگران -ظرفيت سيستم گردش آب استخر و شيوه طراحي آن -امكانات موجود براي استفاده از مواد شيميايي و ملاحظات ايمني -دماي آب استخر
به دلیل وجود چند یون و تقسیم وظایف برای هر یک، میزان تزریق کلر اولیه بسیار پایین و درنتیجه THMهای کمتری تولید می کند، نمک با خلوص بالای 99/5 درصد استفاده می شود و هیچگونه مواد اضافی وارد آب نمی گردد، بدلیل عدم استفاده از هرگونه ناخالصی از جنس فلزات سنگین در پروسه تولید و در داخل سل ، هیچگونه مواد خطرناکی وارد آب نمی گردد.
بطور خلاصه تکنولوژی ساده و عملی تبدیل نمک یا آب شور به هیپوکلریت سدیم درجه یک در نقطه مصرف را Electro Chlorination گویند. 1.on_site hypochlorite generation اساساّ، تولید اکسنده هایی نظیر هیپوکلریت سدیم در محل مصرف آن را تولید درجا یا تولید در محل می گویند. تکنولوژی تولید هیپوکلریت سدیم با روش الکترولیز آب نمک ( محلول رقیق سدیم کلراید ) یکی از تکنولوژی های نوین روز دنیاست که با استفاده از یک الکترولایزر ( سل الکترولیز ) و اعمال جریان برق به آن تحت یک واکنش الکتروشیمیایی، آب نمک به محصولات اکسنده مورد استفاده در گندزدایی تبدیل می گردد. الکترولایزر یا سل الکترولیز، قلب یک واحد تولید هیپوکلریت سدیم محسوب می شود و راندمان تولید محصولات، بستگی به عملکرد الکترولایزر دارد.
ممكن است پس از گندزدایی ، آلودگی های میكروبی ثانویه ای در شبكه لوله كشی سلامت آب را تهدید كند. یكی از خصوصیات مهم كلر آزاد آنست كه علاوه بر قدرت گندزدایی بالا جهت گندزدایی اولیه، پایداری شیمیایی لازم برای باقی گذاردن كلر باقیمانده را جهت رسیدن به اهداف ثانویه گندزدایی دارا می باشد. این مورد نتایج رضایت بخشی در امر گندزدایی با كلر دارد كه در مورد هیچ یك از مواد گندزدای دیگر قابل مشاهده نیست زیرا در استفاده از سایر مواد برای رسیدن به این دو هدف مجبور به جدا نمودن گندزدایی اولیه و ثانویه هستیم كه هزینه سرمایه ای زیادی را می طلبد.
گندزدایی آب جهت تامین آب شرب مورد نیاز تصفیه و ضدعفونی آب در استخرهای شنا گندزدایی و ضدعفونی فاضلاب و بازیافت پسابهای صنعتی پیش تصفیه و گندزدایی آب ورودی به سیستم های اسمز معکوس و اولترافیلتراسیون گند زدایی آب مصرفی برج های خنک کن گند زدایی آب مصرفی صنایع شیمیایی ، پتروشیمی ، کاغذ سازی ، نساجی ،رنگرزی و ... گندزدایی آب مصرفی واحدهای صنایع غذایی , صنایع دارویی، پزشکی و آزمایشگاهی گند زدایی آب مصرفی دامداری ها
گندزدائی که برای آب انتخاب می شود باید دارای دو اثر متفاوت باشد اثر ضد باکتریائی : که به قدرت میکروب کشی عامل گندزدا بستگی دارد . اثر ابقائی : اثر ابقائی که به قابلیت گندزدا از لحاظ باقیماندن در سیستم توزیع بستگی داشته و تضمین کننده کیفیت باکتریولوژیکی آب در نقطه مصرف می باشد . واینکه بعد از سالم سازی آب باقیمانده آن طعم وبوی قابل اعتراض بوجود نیاورد. فرآورده جانبی خطرناک بوجود نیاورد و کیفیت شیمیائی آب را تنزل ندهد . تولید ،حمل ونقل ،ذخیره سازی آن خطرناک نبوده ، ومقرون به صرفه باشد.
1- غلظت پایین غلظت کمتر نسبت به آب ژاول صنعتی، غلظت کمتر هیپوکلریت تولید شده بین 0.5 – 0.8 % می باشد . 2- قلیائیت پایین به دلیل قلیائیت کمتر نسبت به آب ژاول صنعتی و پرکلرین ، از تأسیسات به خصوص کولینگ تاورها در برابر مواد خورنده محافظت می کند 3-PHکمتر هیپوکلریت تولید شده دارای ph کمتری نسبت به آب ژاول صنعتی می باشد که این امر ، رسوبات کمتری به خطوط و لوله ها ایجاد می کند . 4- تولید مواد جانبی خیلی کمتر 5- ثبات بیشتر 6- ایمنی 7- سادگی و سهولت این سیستم دارای راهبری و تجهیزات ساده ای می باشد . 8- انعطاف پذیری هر زمانی که به کلر نیاز باشد سیستم قابل راه اندازی است . 9- متحرک بودن سیستم به صورت پرتابل و قابل راه اندازی در هر سایتی می باشد زیرا برای تولید آب ژاول تنها به آب ، نمک و برق نیاز دارد . 10- مصرف مواد شیمیایی کمتر 11- بالاترین بهره برداری از انرژی 12- طعم و بوی بهتر 13- TDS کمتر 14- آب ژاول تولید شده توسط سیستم #الکترولیز اکسنده بهتری نسبت به آب ژاول تجاری است در نتیجه تأثیر بهتری بر روی ORD دارد .
ارزان بودن و درصد خلوص 99% و عدم هیچگونه رسوبی از مزیت های گاز کلر می باشد که گندزدایی آب را به بهترین نحو انجام میدهد. در مناطق سردسير محول آب ژاول و پر كلرين يخ مي زند و براي استفاده از آن بايد از وسايل گرمايشي استفاده كرد كه مستلزم هزينه گزاف مي باشد. در صورتي كه اين مورد براي سيستم هاي كلرزني گازي وجود ندارد و يا مي توان با نصب هيتر در مسير گاز كلر و گرم نمودن سيلندر اين نقص را بر طرف نمود.
دقت در ساخت تجهيزات كلرزني گازي این شرکت و همچنین استفاده از سیستم های کنترلی و سنسورهای نشت یاب گاز کلر، این سیستم ها را برای استفاده در انواع سایت های صنعتی و ... ایمن ساخته است.

home

پکیج فول اتوماتیک کلرزن گازی - آبفار میانه
پکیج فول اتوماتیک کلرزن گازی - آبفار میانه
پکیج فول اتوماتیک کلرزن گازی - آبفار میانه
« 1 of 15 »

پروژه های انجام یافته

بروشور

کاتالوگ محصولات شرکت تولیدی شالوده اب ناب را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید:

کاتالوگ

اداره ورزش و جوانان تهران
اداره ورزش و جوانان تهران
اداره ورزش و جوانان تهران
« 1 of 9 »

********************************************************************************

« 1 of 3 »

رضایت نامه ها

گواهی نامه ها

چارت سازمانی

رئیس هیئت مدیره

home

پروژه ها

محصولات

وبلاگ

گالری تصاویر


تماس با ما

 

آدرس دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه رسالت، ۲۰ متري كرمان جنوبي ، رحمتي (شرقی)، پلاک ۱۱ ، واحد ۱

آدرس دفتر مرکزی ترکیه: آدنا، خیابان آتاتورک، ساختمان معمار سمیح، طبقه هشتم

تلفن: ۷۷۸۱۱۹۸۵-۷۷۸۴۵۲۷۷-۰۲۱

تلفکس: ۷۷۸۲۹۵۰۷-۰۲۱

کدپستی: ۱۶۳۵۸۷۷۱۱۴

ایمیل:  info@shaloodehab.ir  –  shaloodehab@gmail.com

تماس با ما

درباره ما

 

خداوند بزرگ را شکر گزارم که فرصت همراهی و خدمت به مردم کشورم را برای من و همکارانم در شرکت تولیدی و صنعتی شالوده آب ناب فراهم کرده است. کشور ما از لحاظ منابع آبی، کشور فقیری است و از طرفی خشکسالی سالیان اخیر باعث بحرانی تر شدن وضعیت آن شده است. ما بایستی در حفظ آب این نعمت خدادادی بکوشیم و هر شخص و ارگانی با توجه به تخصص خود بایستی نقش خود را در مقابل آب ایفا کندنقش صنعت در این بین بسیار پر رنگ است و صنعتگران پتانسیل زیادی برای حفظ آب دارند. شرکت شالوده آب ناب از بدو تاسیس همت خود را در راستای تولید و کارآفرینی و ارائه خدمات نوین جهت حفظ منابع ابی موجود، استفاده بهینه آب در صنعت و ساخت تجهیزات گندزدایی آب و فاضلاب مصروف داشته و تلاش کرده است در راستای سیاست‌های کلان کشور و اقتصاد مقاومتی ارزش آفرینی کند.

صنعت و توليد به عنوان مهمترین زيرساخت توسعه اقتصادي کشور هنگامي كه از سرمایه انسانی با توان علمي بالا، متخصص، خلاق و دیدگاهی همراه با نوآوری برخوردار باشد زمينه ساز رشد، بالندگي، توسعه صنعتی و ایجادکننده اقتصادی پویا و تولید محور می شود.
ما مفتخریم که در مجموعه خود از منابع انسانی توانمند بهره مندیم و مسوولیت اصلی خود را در حوزه تولید تجهیزات گند زدایی آب و فاضلاب، تعهد در قبال آحاد مردم به ویژه مشتریان می دانیم.

شرکت شالوده آب ناب با نگاهی اجتماعی، تلاش می کند مسوولیت سنگینی را که جامعه بر دوشش نهاده، از کمک به اقتصاد رو به رشد و مقاومتی کشور در شرایط پس از تحریم، بسط و گسترش تولیدات داخلی و صادرات، اثر گذاری با کنشگری مناسب تا خواست مخاطبین را با تلفیق مسوولیتهای اجتماعی-اقتصادی و نگرشی نو به صنعت ارائه کند.

بدون تردید موفقیت یک کار تیمی است، برای موفق شدن شالوده آب، همه عوامل مذکور مؤثر هستند و ما در این مسیر حضور همه کسانی که آرمانی و رویایی مشترک دارند را ارج می نهیم دست همه‌ی ذينفعان شركت شالوده آب را برای رسیدن به قله‌های جدید می‌فشاریم. امیدواریم که در سایه عنایت الهی و با اراده جدی همراهان جایگاهی در خور شأن نام ایران فراهم گردد.

                                                                                                                    مهران نیک زاد

                                                                                                               مدیر عامل شرکت شالوده آب ناب

پیام مدیر عامل

منشور اخلاقی

ماموریت و چشم انداز

شرکت  شالوده آب  با سابقه درخشان خود در۷ دوره متوالی از نمایشگاههای بین المللی صنعت آب  و فاضلاب به عنوان تولید کننده برترشناخته شده است. گستردگی دامنه مشتریان شرکت شالوده آب، همکاری با ارگانها و سازمانهای بزرگ دولتی ازجمله پالایشگاهها، پتروشیمی ها، نیروگاهها، شهرداری ها، مجموعه های فرهنگی و ورزشی و دریافت بیش از۷۰ فقره تقدیرنامه و تاییدیه مصداق شعار تضمین کیفیت نشانه افتخار ماست، می باشد. این شرکت ازپیشروان  تکنیک سیستمهای گندزدایی با کلروتولید کننده سیستمهای کلرزنی و الکترولیز نمک درایران می باشد.
شرکت شالوده آب بعنوان سازنده و تولید کننده انواع سیستم های کلرزنی(مایعی- گازی) به منظورمیکروب زدایی آب خام وضدعفونی آب های میکروبی، گندزدایی آب چاه، حذف جلبک ها، و هر نوع آلودگی موجود در آب، با دستگاه تزریق کل براساس نوع کاربری آن درحالت تزریق مایع و گازی فعال می باشد. همچنین درسالهای اخیردرراستای شناخته شدن استفاده ازتولید هیپو-کلریت سدیم به روش الکترولیز نمک به صورت یک روش ایمن، قابل اعتماد و اقتصادی و درراستای توسعه فعالیت های خود در زمینه گندزدایی آب اقدام به تولید دستگاه الکترولیز نمک ،مدل سوراب نموده است  که ازجمله مهمترین مزیت این سیستم توانایی کنترل ومانیتورینگ  همزمان تمام گندزداهای موجود در سایت می باشد.

درباره شالوده آب

نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.
لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند بيست و دومین دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ ۱۶ الي ۱۹ ارديبهشت ماه ۱۳۹۶ در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكرد تعالی صنعت نفت ایران با اتکا به توان داخلی و مشارکت جهانی خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.
شرکت تولیدی و صنعتی شالوده آب ناب تولید کننده انواع سیستم های گندزدایی آب با افتخار شما را به بازدید از غرفه های این شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب ایران ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ واقع در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران دعوت نموده و مقدم شما سروران را گرامی می دارد.
شماره سالن : ۳۸C
شماره غرفه : ۲۱۸۸

بیست و دومین نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران

بیست و دومین نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران

درآیین پایانی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب ۳۵ شرکت برتر صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور وزیر نیرو معرفی و از آنها تقدیر به عمل آمد.

به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، حسب نتایج حاصل از ارزیابی شرکت‌های حاضر در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب که بر اساس بازدید میدانی، مصاحبه و بررسی مستندات یکایک شرکت‌های حاضر در نمایشگاه احصا شده است، ۲۷ شرکت به همراه ۸ شرکت که در ادوار پیشین نمایشگاه حداقل ۵ لوح تقدیر دریافت داشته اند، معرفی شدند.

بر اساس این گزارش امتیاز شرکت‌ها از نمره ۱۰۰ محاسبه شده است که در ادامه شرکت‌های برتر و امتیاز اکتسابی آنها آمده است:

– گروه تجهیزات و سامانه‌های تصفیه آب و فاضلاب

شرکت سازه‌های آب فعال  (۹۰ )

شرکت فرایند ارقام پرداز(۹۰)

شرکت پاکاب فرا صنعت ( ۸۴)

شرکت برف آبریز ( ۸۴)

شرکت وهنگ سازان (۸۲)

– گروه آزمایشگاه، ابزار دقیق ، کنتور و گندزدایی

شرکت کلر پارس(۹۰)

شرکت شالوده آب(۹۰)

شرکت آب‌بان صنعتگران (۸۸)

– گروه لوله و اتصالات، تجهیزات پلیمر و کامپوزیت ، پوشش و مواد اولیه

شرکت فراپاکس شیراز(۹۸)

شرکت تکاب اتصال دماوند(۹۷)

گروه صنعتی سعادت توان بسپار(۵/۹۶)

شرکت تولیدی و صنعتی پلیمر گلپایگان(۹۵)

تولیدی صنایع یزد پولیکا(۹۳)

شرکت وینو پلاستیک (۹۱)

گروه کیت و انشعاب

آبشار بسپار فراندیش (۵/۸۴)

– گروه بازرگانی، پیمانکار ، مشاور،  انجمن های صنفی

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا (۸۸)

شرکت فراب( ۹۰)

– گروه پمپ، الکترو موتور ، شیر آلات صنعتی ، لوله های غیر پلیمری

شرکت کیان پرشیا (۹۵)

شرکت توان تک جم(۹۲)

شرکت فولاد اتصال(۹۲)

شرکت صنایع وکیوم پارس(۸۴)

شرکت لوله سازی اهواز ( ۸۳ )

تولید و پوشش سلفچگان (۸۹)

– گروه شرکت‌های خارجی

German water partnership (80)

Va tech wabag GMBH (74)

Andritz (71)

– گروه شرکت‌های دانش بنیان

ستاد توسعه فناوری نانو

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

معرفی و تقدیر از ۳۵ شرکت برتر صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور وزیر نیرو

معرفی و تقدیر از ۳۵ شرکت برتر صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور وزیر نیرو

شرکت‌های برتر دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب عصر امروز (پنج‌شنبه) در آیین پایانی این نمایشگاه معرفی شدند.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران با حضور ۲۷۶ شرکت داخلی و همچنین ۲۵ شرکت خارجی از ۱۶ کشور جهان شامل چین، اتریش، آلمان، ایتالیا، ژاپن، سوئیس، فرانسه، انگلیس، بلژیک، ترکیه، آمریکا، هند، تایوان، اسپانیا، استرالیا و دانمارک روزهای ۲۶ تا ۲۹ آبان‌ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.
در آیین پایانی این نمایشگاه که عصر امروز (پنج‌شنبه) با حضور مهندس “ستار محمودی” قائم‌مقام وزیر نیرو برگزار شد، ۳۳ شرکت برتر در بخش‌های مختلف به انتخاب کمیته فنی دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب به قرار زیر معرفی شدند.

* گروه لوله و اتصالات، تجهیزات پلیمر و کامپوزیت، پوشش لوله، اتصالات و مواد اولیه
شرکت تولیدی صنعتی فراسان
شرکت پلیمر گلپایگان
شرکت ایران دریپ
شرکت نشا گستر پردیس
شرکت تکاب اتصال دماوند
شرکت آب حیات کالای غرب
شرکت دنا صنعت
شرکت رنگسازی با ژاک
شرکت گسترش پلاستیک
شرکت صنایع پلاستیک کامور

* گروه تجهیزات و سامانه‌های تصفیه آب و فاضلاب
شرکت پارس آب کام طراحان
شرکت صنایع نیروگاهی پایا انرژی سبز
شرکت گسترش فناوری همت

* گروه پمپ و الکتروموتور، شیرآلات صنعتی و لوله‌های غیرپلیمری
شرکت میراب
شرکت صنایع پمپیران
شرکت مکانیک آب
شرکت لوله‌سازی اهواز
شرکت صنایع هفتم تیر اصفهان
شرکت لوله و ماشین‌سازی ایران
شرکت نهرآب گستر اشتهارد
شرکت تولید پمپ‌های بزرگ و توربین (پتکو)
شرکت وگ ایران –بی همتا
شرکت لوله تجهیزات سدید

* گروه تجهیزات آزمایشگاهی، ابزار دقیق، کنتور، لوازم انشعاب، تجهیزات و مواد گندزدایی
– بخش لوازم انشعاب
مجتمع صنعتی طلاییه
شرکت سیال کاران کویر یزد
– بخش تجهیزات گندزدا
شرکت تصفیه آب و فاضلاب سالم آب
– بخش مواد گندزدایی
شرکت کلر پارس

* گروه کارفرما، مشاور و پیمان‌کار
– بخش کارفرمایی
شرکت آب و فاضلاب استان تهران
شرکت توسعه منابع آب و نیرو
– بخش پیمان‌کاری
شرکت فرآب
شرکت کیسون
– بخش مشاور
شرکت طرح و تحقیقات آب و فاضلاب
شرکت طوس آب

* شرکت‏‌های شایسته‏ تقدیر
کمیته‏ فنی، شرکت‏‌هایی را که در نمایشگاه دهم، با عرضه‏ محصول‌های جدید و یا بهینه‌سازی کالا‏ها و ‏خدمات پیشین، روند رو به رشدی را ارایه کرده‌اند، به شرح زیر “شایسته‏ تقدیر” شناخته است.
شرکت فریز شاور (برای طراحی و ساخت انواع دوش‏‌های کم‌مصرف آب)
شرکت پارسیان پیشرو پلیمر (برای ساخت الیاف مورد استفاده در سامانه‏‌های غشایی)
شرکت مهندسی مهسار (برای تولید ممبران سامانه‏‌های غشایی)
شرکت سولار پمپ تبریز (برای رویکرد در بهینه‌سازی پمپ‏‌های طبقاتی شناور)
شرکت سگال پردازش (برای رویکرد در ارایه‏ سامانه‏ اسکادا)
شرکت آبران صنعت پارسیان (برای ارایه‏ خدمات تولید، تامین و نصب بسته‏‌های انشعاب‌های آب)
شرکت شالوده آب (برای ساخت سامانه‏ گندزدایی آب تمام خودکار به سه روش همزمان)

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

معرفی شرکت‌های برتر دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب

معرفی شرکت‌های برتر دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب

شرکت های برتر نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران عصر امروز (شنبه) با برگزاری آیین پایانی این نمایشگاه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران معرفی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران همزمان با نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، روزهای ۱۵ تا ۱۸ آبان ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
در نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ۱۷۳ شرکت داخلی و خارجی در فضای مفید ۱۰ هزار مترمربع حضور داشتند که از این تعداد، ۱۶۳ شرکت داخلی و ۱۰ شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، کانادا و فرانسه بودند.
در آیین پایانی این نمایشگاه که با حضور مهندس “ستار محمودی” قائم مقام وزیر نیرو برگزار شد، شرکت های برتر در بخش های مختلف به شرح زیر معرفی شدند.

بخش مشاوران:
مهندسان مشاور تماوان

بخش پیمانکاران:
۱ – شرکت کیسون
۲ – شرکت شفاب

بخش شرکت های خارجی:
SUBOR

بخش کارفرمایان:
شرکت آب و فاضلاب استان تهران

بخش تولیدکنندگان:
۱ – شرکت پوشش های محافظتی جنوب
۲ – شرکت تولیدی صنعتی فراسان
۳ – شرکت مجتمع صنعتی طلایه
۴ – شرکت صنایع ماشین های الکتریکی جوین – جمکو
۵ – شرکت صنعتی تصفیه آب و فاضلاب سالم آب
۶ – شرکت وینوپلاستیک
۷ – شرکت مشهد صدرا شرق
۸ – شرکت ارتعاشات صنعتی ایران
۹ – شرکت فولاد اتصال
۱۰ – شرکت شالوده آب
۱۱ – شرکت گروه صنعتی ایران دریپ
۱۲ – شرکت پاکان صنعت مجد
۱۳ – گروه صنعتی صفا
۱۴ – شرکت نهراب گستر اشتهارد
۱۵ – شرکت ماشین سازی حکمایی
۱۶ – شرکت فرابرد
۱۷ – شرکت بسپار صنعت پژوه
۱۸ – شرکت صنایع پمپیران
۱۹ – گروه صنعتی وحید
۲۰ – وگ ایران (بی همتا)

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

معرفی شرکت های برتر نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب ایران

معرفی شرکت های برتر نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “مهران نیک زاد” مدیرعامل شرکت تولیدی شالوده آب در جاشیه نهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، درخصوص تولید دستگاه شیر قطع کن سریع گاز کلر، گفت: این دستگاه قابلیت نصب مستقیم بر روی محور اصلی شیر کپسول گاز کلر را دارد و مبنای کارکرد این سامانه براساس اندازه گیری میزان گاز کلر در محیط به وسیله سنسور و مقایسه آن با معیار انتخابی و استاندارد بهره برداران به عنوان نقطه بحرانی و خطر تعریف شده است.
وی ادامه داد: بر این اساس، سامانه یادشده به صورت هوشمند با اندازی گیری کلر منتشره به بستن مسیر گاز کلر از شیر اصلی کپسول اقدام می کند و قابلیت اتصال به سامانه های تله متری، راه اندازی آلارم های صوتی و نوری جهت آگاهی محلی بروز نشت، راه اندازی حنثی ساز و فن هواکش به منظور تخلیه گاز کلر نشت یافته و ارسال پیام کوتاه برای ۱۰ نفر از مسئولان سامانه و بهره برداران را دارد.
به گفته این فعال بخش خصوصی، در این سامانه می توان با افزودن سنسورهای دیگر ازقبیل دما، کدورت، زلزله و … از دیگر شرایط موجود در محیط نیز اطلاع یافت و از آنها در موارد موردنیاز استفاده کرد.
نیک زاد تصریح کرد: این دستگاه به همت و دانش جوانان ایرانی تولید شده و در مقایسه با نمونه خارجی، یک سوم صرفه جویی ارزی به همراه داشته است.
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران همزمان با نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب روزهای ۱۵ تا ۱۸ آبان ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

تولید دستگاه شیر قطع کن گاز کلر در ایران

تولید دستگاه شیر قطع کن گاز کلر در ایران

شرکت های برتر هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در پنج بخش مختلف معرفی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب روزهای ۸ تا ۱۱ دی ماه جاری با حضور ۲۶۸ شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
در آیین پایانی این نمایشگاه که عصر امروز (دوشنبه) با حضور مهندس “مجید نامجو” وزیر نیرو برگزار شد، شرکت های برتر در بخش های تولیدکنندگان، مشاوران، پیمانکاران، کارفرمایان و شرکت های خارجی به شرح زیر معرفی شدند.

بخش تولیدکنندگان:
۱ – شرکت صنایع پمپیران
۲ – شرکت تصفیه گواراگستر
۳ – شرکت نهرآب گستر اشتهارد
۴ – گروه صنعتی سدید و تابعین
۵ – شرکت تولیدی صنعتی فراسان
۶ – شرکت میراب
۷ – شرکت نوین ستاره کاسپین
۸ – شرکت ماشین سازی حکمائی
۹ – شرکت آبفر
۱۰ – شرکت گروه صنعتی صفا
۱۱ – گروه صنعتی آب حیات
۱۲ – شرکت کلینیک ساختمانی ایران
۱۳ – شرکت مکانیک آب
۱۴ – شرکت شالوده آب
۱۵ – گروه صنعتی وحید
۱۶ – شرکت ارتعاشات صنعتی ایران
۱۷ – شرکت رهروان سپهر اندیشه
۱۸ – شرکت سعادت توان بسپار
۱۹ – شرکت سیمند کابل (شرکت آروین الکتریک پارس)
۲۰ – شرکت تحقیقات پیشرفته
۲۱ – شرکت تعاونی تولیدی تکاب اتصال دماوند
۲۲ – مجتمع تولیدی صنعتی دناصنعت
۲۳ – شرکت صنایع غربال فیلتر

بخش مشاوران:
۱ – شرکت مهندسی مهاب قدس
۲ – شرکت مهندسین مشاور طرح و تحقیقات آب و فاضلاب
۳ – شرکت مهندسین مشاور سازه پردازی ایران

بخش پیمانکاران:
۱ – شرکت کیسون
۲ – قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء
۳ – شرکت پتسا صنعت

بخش کارفرمایان:
۱ – شرکت آب و فاضلاب استان تهران
۲ – شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران
۳ – شرکت آب منطقه ای اصفهان
۴ – شرکت آب منطقه ای استان مرکزی

بخش شرکت های خارجی:
۱ – WILO
۲ – SUBOR Pipe Industry and Trade Inc

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

شرکت های برتر هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب معرفی شدند

شرکت های برتر هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب معرفی شدند

مدیرعامل شرکت تولیدی شالوده آب از تولید سامانه های تمام خودکار تزریق کلر به صورت گازی در کشور توسط این شرکت خبر داد.
“مهران نیکزاد” در جریان نخستین روز هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، گفت: در طی سال های گذشته،  هزینه های بسیار بالایی برای خرید سامانه های تمام خودکار تزریق کلر به صورت گازی به شرکت های خارجی پرداخت می شد اما با توجه به دانش و توان جوانان ایرانی، امروز این دستگاه در داخل تولید شده و به بهره برداری رسیده است که این اقدام از خروج مبالغ هنگفت ارز از کشور جلوگیری می کند.
وی افزود: از جمله قابلیت های این دستگاه می توان به تزریق گاز کلر به صورت آنلاین، قطع جریان گاز در زمان نشتی، انتقال تمام اطلاعات مربوط به جزییات دستگاه، ارسال مستمر گزارش ها به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و … اشاره کرد.
نیکزاد یادآور شد: در گذشته امکان تزریق گاز کلر در کشور میسر نبوده است اما در زمان حاضر به سادگی می توان از طریق سامانه مرکزی، عمل تزریق را به مایع تغییر داد و این در شرایطی است که تمامی گزینه های پیشین به قوت خود باقی می ماند.
وی خاطرنشان کرد: شرکت تولیدی شالوده آب هم اکنون به کشورهای عراق و ارمنستان صادرات دارد و به تازگی نیز قراردادی چهار ساله با کشورهای آمریکای جنوبی به امضا رسانده است.
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب روزهای ۸ تا ۱۱ دی ماه جاری با حضور ۲۶۸ شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)

تولید سامانه های تمام خودکار تزریق کلر به صورت گازی

تولید سامانه های تمام خودکار تزریق کلر به صورت گازی

تیم شالوده آب ناب

کسب رتبه (شرکت برتر)و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین “

کسب رتبه (شرکت برتر) و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین “

کسب رتبه (شرکت برتر) و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین “

شرکت شالوده آب در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ، با کسب رتبه (شرکت برتر)و دریافت ” لوح زرین و تندیس بلورین ” برای هشتمین بار به کار خود پایان داد

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب آغاز به کار کرد

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب آغاز به کار کرد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سیزدهمین نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور «ستار محمودی» سرپرست وزارت نیرو در تهران آغاز به کار کرد.

این دوره از نمایشگاه از تاریخ امروز (۲۴ مهرماه) تا ۲۷ مهرماه در ۹ سالن نمایشگاهی در فضایی بالغ بر ۳۰ هزار مترمربع با ۱۲ هزار متر فضای سرپوشیده داخلی و ۱۷۴۰ متر فضای سرپوشیده خارجی در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

در سیزدهمین نمایشگاه صنعت آب ۲۵۸ شرکت داخلی و ۱۰۵ شرکت خارجی حضور دارند و شرکت کنندگان خارجی در این نمایشگاه از ۲۰ کشور از جمله ایتالیا، ترکیه، آلمان، آذربایجان، مجارستان، چین، فرانسه، اسپانیا، دانمارک، کره جنوبی، هندوستان، سوئیس، اتریش، انگلستان، سوئد، ژاپن، کانادا، بلژیک، ایسلند و جمهوری چک هستند.

در این دوره، کشورهای چین، آلمان و ترکیه به صورت پاویون کشوری در نمایشگاه حضور پر رنگ‌تری از سایر شرکت کنندگان خواهند داشت. علاوه بر حضور شرکت‌ها، تشکل‌ها و سمن‌ها، انجمن‌های مرتبط نیز در نمایشگاه حضور دارند تا در خصوص سیاست‌های حوزه خصوصی و تولیدات ساخت داخل و تعامل آن‌ها با دولت نقش جدی‌تری از خود به نمایش بگذارند.

در این نمایشگاه انواع لوله و اتصالات پلیمری و فلزی، تصفیه و فیلتراسیون، سامانه‌های آب شیرین‌کن، لوله و اتصالات و شیرآلات، اتوماسیون و سامانه‌های ابزار دقیق، سامانه‌های اندازه گیری، تجهیزات آزمایشگاهی و آخرین فناوری‌ها و تولیدات و تجهیزات آب و فاضلاب در معرض نمایش عمومی قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

محل برگزاری: نمایشگاه بین‌المللی تهران
آدرس: تهران، بزرگراه چمران

محل غرفه شرکت تولیدی صنعتی شالوده آب ناب

شماره سالن : ۴۴B
شماره غرفه : ۱۰۶۱

 

عکس هایی از روز اول نمایشگاه

سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت آب و فاضلاب برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.
لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند سيزدهمين دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ ۲۴ الي ۲۷ مهر ۱۳۹۶ در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.
شرکت تولیدی و صنعتی شالوده آب ناب تولید کننده انواع سیستم های گندزدایی آب با افتخار شما را به بازدید از غرفه های این شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب ایران ۲۴ الی ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۶ واقع در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران دعوت نموده و مقدم شما سروران را گرامی می دارد.
شماره سالن : ۴۴B
شماره غرفه : ۱۰۶۱
دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آبفای شهری و روستایی

دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آبفای شهری و روستایی

دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آبفای شهری و روستایی کشور در مشهد برگزار می شود

معاون نظارت بر بهره‌ برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی از برگزاری دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی سراسر کشور به میزبانی این شرکت در مشهد خبر داد.به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، نوراله قائمی گفت: دهمین گردهمایی مدیران کنترل کیفیت شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی سراسر کشور، دوم و سوم آبان ماه سال جاری به میزبانی آبفار خراسان رضوی در هتل پردیسان مشهد برگزار میشود.وی افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور مدیران کنترل کیفیت و مسئولین آزمایشگاههای مرکزی شرکتهای آبفای شهری و روستایی صورت گرفته و ثبت نام نیز از طریق درگاه اینترنتی سایت اختصاصی گردهمایی به نشانی www.hamayesh۱۰.ir انجام میشود.قائمی اظهار داشت: همچنین در این همایش، کارگا‌ههای تخصصی با موضوعات مختلف برگزار میشود که از جمله آنها میتوان به: سامانه‌های گندزدایی نوین(فرصتها و تهدیدهای فراروی توسعه)، تبادل تجربیات راهبری تصفیه‌خانه‌های آب(متداول و پیشرفته)، خرید، نگهداری و روشهای کار با دستگاه PCR، کنترل میانی و کالیبراسیون خارجی تجهیزات آزمایشگاهها براساس رهنمود شرکت مهندسی آبفای کشور، نگهداری و پیاده‌سازی تضمین کیفیت برای دستگاههای آنالیز پیشرفته(GC&AA)، P.M. و تضمین کیفیت در دستگاههای IC و انتخاب، احیاء و نگهداری سویه‌های باکتریایی اشاره کرد.وی تبادل تجربیات برای عملیاتی کردن برنامه ایمنی آب(WSP)، خرید و راهبری سامانه‌های سنجش لحظه‌ای (با رویکرد ضرورتها و مشکلات فرارو)، نگهداری و کنترل میانی تجهیزات قابل حمل کدورت‌سنج، کنداکتیویته ‌متر و pH متر، انجام آزمونهای بیولوژی صحیح مطابق کتاب مرجع استاندارد متد ویرایش ۲۰۱۷، طراحی و نگه‌داری اتاقک‌های پیش‌ساخته قابل حمل اختصاصی تاسیسات گندزدایی، نگهداری و پیاده‌سازی تضمین کیفیت برای دستگاههای آنالیز پیشرفته(GC&AA)و P.M. و تضمین کیفیت دستگاههای IC از دیگر کارگاههای این همایش برشمرد.معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، تجربیات و فعالیتهای برون‌سپاری در بخش کنترل کیفیت و مشکلات و راهکارهای فرارو، تحلیل نتایج آزمایشات بر مبنای اطلاعات سامانه‌ی LIMS، روشهای آزمونهای باکتریولوژی آب مبتنی بر روشهای کروموژنی، آب شیرین‌کن؛ فرصتها و تهدیدهای فرارو، تبادل تجربیات نصب و راه‌اندازی سامانه‌های گندزدایی، P.M. و تضمین کیفیت دستگاههای اسپکتروفتومتر را از دیگر کارگاههای این همایش برشمرد.

منبع خبر: سایت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور

شرکت تولیدی و صنعتی شالوده آب ناب با افتخار شما را به بازدید از غرفه این شرکت در دهمین همایش مدیران کنترل کیفیت شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در روز های ۲ و ۳ آبن ماه ۱۳۹۶ واقع در شهر مقدس مشهد، هتل ۵ ستاره پردیسان-غرفه B6 دعوت نموده و مقدم شما سروران را گرامی می دارد.

شیر کمکی مخصوص گاز كلر  Auxiliary Valve Cl2

شیر کمکی مخصوص گاز كلر  Auxiliary Valve Cl2

معرفی تجهیز شیر کمکی مخصوص گاز كلر با قابلیت نصب بر روی کپسول گاز کلر  Auxiliary Valve Cl2

شیر کمکی یک شیر سوزنی است که در سیستم های کلرزنی برای محافظت از خط لوله روی شیر مخزن نصب می شود و لوله انعطاف پذیر به آن متصل می شود. به این ترتیب با بسته بودن شیر کمکی به عنوان تجهیز قطع جریان گاز یا مایع کلر هنگام تعویض مخازن پر و خالی، از ورود رطوبت هوا به داخل لوله و خوردگی ناشی از آن جلوگیری بعمل می آید.

شیر کمکی بر روی شیر اصلی کپسول نصب می شود و به دلیل وجود تفلونی در بخش تحتانی این شیرها، عمل گاز بندی سریع تر صورت می گیرد و در صورتی که شیر کپسول گاز کلر به هر دلیلی گازبند  نگردد به سادگی به وسیله شیر ایمنی عمل گازبندی انجام می گیرد.

شیر کمکی، ایمنی شیر برنجی کپسول را ارتقاء می دهد زیرا اپراتور تنها یکبار شیر کپسول را باز نموده و دیگر نیازی به استفاده از آچار فرانسه و دیگر تجهیزات برای باز و بسته نمودن شیر کپسول ندارد.

شیر درصدی گاز کلر

شیر درصدی گاز کلر

معرفی تجهیز شیر درصدی گاز کلر  Percentage Valve Cl2

شیر درصدی در مسیر خلأ و ما بین کلریناتور و انژکتور نصب می گردد. وظیفه آن تنظیم مقدار گاز کلر خروجی از کلریناتور می باشد. این شیر دارای ولتاژ تغذیه ۲۴ ولت می باشد که تحت فرمان یک سیستم کنترل کننده است که فرمان به آن از طریق یک سیگنال  mA 20-4 ارسال و اطلاعات عملکرد شیر نیز به صورت یک سیگنال mA 20-4 به سیستم باز می گردد.

تقدیرنامه ها

پنجمین نمایشگاه
پنجمین نمایشگاه
پنجمین نمایشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران
« 1 of 5 »

تندیس ها