پیام مدیر عامل

 

خداوند بزرگ را شکر گزارم که فرصت همراهی و خدمت به مردم کشورم را برای من و همکارانم در شرکت تولیدی و صنعتی شالوده آب ناب فراهم کرده است. کشور ما از لحاظ منابع آبی، کشور فقیری است و از طرفی خشکسالی سالیان اخیر باعث بحرانی تر شدن وضعیت آن شده است. ما بایستی در حفظ آب این نعمت خدادادی بکوشیم و هر شخص و ارگانی با توجه به تخصص خود بایستی نقش خود را در مقابل آب ایفا کندنقش صنعت در این بین بسیار پر رنگ است و صنعتگران پتانسیل زیادی برای حفظ آب دارند. شرکت شالوده آب ناب از بدو تاسیس همت خود را در راستای تولید و کارآفرینی و ارائه خدمات نوین جهت حفظ منابع ابی موجود، استفاده بهینه آب در صنعت و ساخت تجهیزات گندزدایی آب و فاضلاب مصروف داشته و تلاش کرده است در راستای سیاست‌های کلان کشور و اقتصاد مقاومتی ارزش آفرینی کند.

صنعت و توليد به عنوان مهمترین زيرساخت توسعه اقتصادي کشور هنگامي كه از سرمایه انسانی با توان علمي بالا، متخصص، خلاق و دیدگاهی همراه با نوآوری برخوردار باشد زمينه ساز رشد، بالندگي، توسعه صنعتی و ایجادکننده اقتصادی پویا و تولید محور می شود.
ما مفتخریم که در مجموعه خود از منابع انسانی توانمند بهره مندیم و مسوولیت اصلی خود را در حوزه تولید تجهیزات گند زدایی آب و فاضلاب، تعهد در قبال آحاد مردم به ویژه مشتریان می دانیم.

شرکت شالوده آب ناب با نگاهی اجتماعی، تلاش می کند مسوولیت سنگینی را که جامعه بر دوشش نهاده، از کمک به اقتصاد رو به رشد و مقاومتی کشور در شرایط پس از تحریم، بسط و گسترش تولیدات داخلی و صادرات، اثر گذاری با کنشگری مناسب تا خواست مخاطبین را با تلفیق مسوولیتهای اجتماعی-اقتصادی و نگرشی نو به صنعت ارائه کند.

بدون تردید موفقیت یک کار تیمی است، برای موفق شدن شالوده آب، همه عوامل مذکور مؤثر هستند و ما در این مسیر حضور همه کسانی که آرمانی و رویایی مشترک دارند را ارج می نهیم دست همه‌ی ذينفعان شركت شالوده آب را برای رسیدن به قله‌های جدید می‌فشاریم. امیدواریم که در سایه عنایت الهی و با اراده جدی همراهان جایگاهی در خور شأن نام ایران فراهم گردد.

                                                                                                                    مهران نیک زاد

                                                                                                               مدیر عامل شرکت شالوده آب ناب